Anna Lewandowska i Anna Korcz
Instagram

Anna Korcz urodziła! Przyjaciółka Ani Lewandowskiej wybrała dla dziecka piękne imię! 

Anna Lewandowska i Anna Korcz
Instagram

Anna Korcz, córka aktorki Anny Korcz, urodziła synka! Młoda mama podzieliła się swoim szczęściem na Instagramie. Zdradziła także, jakie imię wybrała dla swojego dziecka. Z narodzin wnuka jest również dumna Anna Korcz, znana z "Na Wspólnej". Aktorka została babcią po raz pierwszy. 

Zobacz także: Oryginalna suknia ślubna, Lewandowscy i plejada innych gwiazd wśród gości - tak wyglądał ślub córki Anny Korcz!

Anna Korcz urodziła

Anna Korcz i Piotr Kalitowski zostali rodzicami! Para zawarła związek małżeński w lipcu 2018 roku, a kilka dni temu powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Ich synek urodził się 24 stycznia i otrzymał imię Franciszek Piotr. 

24.01.2020 19:03 czas stanął w miejscu. Przyszedł na Świat i wywrócił go do góry nogami, wszystko się zmieniło, w sekundę najważniejsze kwestie przestały być istotne, bo pojawił się ON. Miłość, którą do Niego mamy i która pojawiła się tak nagle i niespodziewanie jest nie do opisania. Witaj na Świecie Synku ❤️ - napisała na Instagramie dumna i pokazała zdjęcie chłopca. 

Gratulujemy młodym rodzicom! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ania Korcz (@aniakorcz)

Anna Korcz i Piotr Kalinowski wzięli ślub w lipcu 2018 roku. Dziś przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Na ich weselu bawili się m. in. Robert i Anna Lewandowscy, z którymi się przyjaźnią. 

Anna Lewandowska i Anna Korcz
Instagram

Zobacz także: Czy para młoda ma prawo zabronić przyprowadzania dzieci na wesele? Zobacz, co mówi Izabela Janachowska

Anna Korcz została babcią

Anna Korcz, gwiazda "Na Wspólnej" również pochwaliła się narodzinami wnuka w sieci. W końcu po raz pierwszy została babcią i to zaledwie kilka dni po Dniu Babci. Opublikowała wzruszające zdjęcie z wnukiem Franiem dołączając piękny wpis o miłości. 

Czy już wiecie jakie uczucia w życiu są najważniejsze? Czy doświadczaliście ich? Czy byliście ogarnięci ich pełnią i mocą? Czy znacie ich siłę i przesłanie? Gdyby na świecie panowała ta najważniejsza i najpotężniejsza królowa, która potrafi zmieniać, przeistaczać, przewracać wszystko do góry nogami, powodować płacz i śmiech do łez, gdyby tylko jej dać władzę!!!!!! Świat byłby piękny, mądry i bezpieczny!!! Tak to Ona!!! Wielu z Was zna jej imię! MIŁOŚĆ!!! Uczucie, które zabliźnia rany, przebacza, zapomina, nie szuka poklasku, nie karmi się pychą... Gdyby tak ludzie tu w Polsce i tam wszędzie dalej bardziej się kochali... "podajcie dalej"...

Jednak to podpis na samym końcu zdradza, jak bardzo cieszy się z tego, że powitała na świecie swojego ukochanego wnuczka: 

Na zawsze Wasza AK od 3 dni już babcia, baba, babula, babunia, babi, babka... ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🙃♥️♥️♥️♥️♥️🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😘♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️#aniakalitowicz #mama #babcia #milosc #czystamilosc #purlove #przywiązanie #rodzinatojestsiła #tata #dziecko #noworodek #wyzwanie #nowarola #nowarolawzyciu

Gratulujemy szczęśliwej babci! 

Zobacz także: Plejada gwiazd na ślubie córki Anny Korcz! Lewandowska przyćmiła pannę młodą?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Korcz (@anna.korcz.official)

Anna Korcz po raz pierwszy została babcią. 24 stycznia urodził się jej wnuk Franek

Anna Korcz z córką Anną Korcz

 

Więcej na temat Anna Korcz
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15