Anna i Robert Lewandowscy
Instagram

To tu Robert i Anna Lewandowscy spędzają święta! Zobacz ich posiadłość na Mazurach

Anna i Robert Lewandowscy
Instagram

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski dzielą życie na kilka domów. Jedna z najbogatszych par w polskim show-biznesie ma ich aż trzy (a przynajmniej o tylu wiemy) - w Monachium, Warszawie i w Stanclewie. Sportowcy nigdy nie chwalą się swoimi luksusowymi wnętrzami, jednak czasem przy pomocy zdjęć na Instagramie można podejrzeć jak mieszkają. A w święta najczęściej wrzucają fotki z posiadłości na Mazurach. Co więcej o niej wiemy?

Gdzie mieszkają Lewandowscy?

Anna i Robert Lewandowscy wybudowali olbrzymi dom z drewnianych bali na Warmii. Małżeństwo kupiło spory kawałek działki z dostępem do jeziora Jełmuń. Para może liczyć tam na prywatność, bowiem nie ma żadnych sąsiadów, którzy mogliby zakłócić im spokój.

Zobacz także: Anna Lewandowska gotowa na sylwestra! Ta cekinowa sukienka podkreśliła jej brzuszek. Wiemy, gdzie ją kupisz

Sportowcy w wielkim domu na Mazurach spędzają nie tylko wakacje, ale i święta Wielkanocne czy Bożego Narodzenia. Sypialni nigdy dla nikogo nie zabraknie. Jak i w salonie jest miejsce na olbrzymią choinkę, pod którą mieści się mnóstwo prezentów. 

Dlaczego Anna i Robert zdecydowali się wybudować dom na Warmii? Para żywi sentyment do tego miejsca, bowiem poznali się na jednym z obozów w tych rejonach.

Mogłem nie jechać na obóz integracyjny na Mazurach, gdzie spotkałem Anię. Mogłem nie zdążyć... Ale dojechałem na jeden dzień. Pamiętam, że zobaczyłem piękną blondynkę... Ania trochę się zmieniła przez te lata (śmiech). Oczywiście, że na korzyść. Wydoroślała. Ja zresztą też. Ostatnio oglądałem swoje zdjęcia sprzed trzech lat i już zauważyłem w sobie zmiany - mówił Robert Lewandowski w 'VIVIE!'.

Anna i Robert Lewandowscy nie tylko wybudowali sobie boisko koło domu, ale też kort tenisowy. Zagospodarowali spory kawałek ziemi na imponujący ogród. Para ma także swobodne zejście do jeziora, gdzie piłkarz z chęcią łowi ryby!

W tym roku z pewnością Lewandowscy znów spędzą święta w willi na Mazurach. Myślicie, że pokażą jak udekorowali dom na święta? 

Zobaczcie, jak wygląda dom Lewandowskich. Chcielibyście, aby pokazali wnętrza?

Stanclewo
EastNews

Anna i Robert spędzają święta w domu na Warmii. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Our first Xmas Time together. We wish you all magical moments. 👨‍👩‍👧🎄

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

 

Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56