uśmiechnięta anna lewandowska w zimowej czapce
Instagram

Anna i Robert Lewandowscy wkrótce ogłoszą radosną wiadomość?! Jest komentarz trenerki!

uśmiechnięta anna lewandowska w zimowej czapce
Instagram

Anna Lewandowska skomentowała plotki na swój temat! Trenerka podczas relacji na InstaStories odniosła się do pytań o trzecią ciążę. Po tym, jak żona Roberta Lewandowskiego opublikowała w sieci krótkie nagranie, na którym pokazała świąteczną skarpetę z napisem Coming soon ( czyli wkrótce), niektórzy fani  zaczęli zastanawiać się, czy para już wkrótce ogłosi radosną nowinę. Teraz Anna Lewandowska odpowiedziała!

Anna Lewandowska komentuje doniesienia o ciąży

W miniony weekend Anna Lewandowska podczas relacji na InstaStories pokazywała, jak kibicuje swojemu mężowi przed telewizorem, a czujni fani zauważyli, że pod telewizorem wiszą świąteczne skarpety-na jednej z nich było widoczne imię "Klara", a na kolejnej napis "Coming soon". Pojawiły się więc pytania, czy Ania przez przypadek właśnie zdradziła, że razem z Robertem spodziewają się trzeciego dziecka? Jest komentarz treneki! 

Anna Lewandowska opublikowała w sieci kolejne nagranie, na którym widzimy świąteczne skarpety. Teraz żona "Lewego" wytłumaczyła dla kogo je przygotowała! Okazuje się, że skarpeta z napisem "Coming soon" wisiała już w ich domu rok temu, kiedy para oczekiwała narodzin drugiej córeczki Laury! 

Dostają dużo pytań odnośnie moich ozdób świątecznych, czyli skarpet. Jest Ania, jest Robert, jest Klara i jest... coming soon z zeszłego roku, czyli Laura! - wyjaśniła Anna Lewandowska. 

Anna Lewandowska zdementowała więc wszystkie plotki i podejrzenia dotyczące kolejnej ciąży. 

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała uroczy filmik, na którym Laura mówi pierwsze słowo! Internautka: "Następny będzie syn". Wymowna reakcja gwiazdy!

Anna Lewandowska zdementowała plotki o kolejnej ciąży.

Anna Lewandowska zdradziła dla kogo przygotowała skarpetę świąteczną
Instagram

Okazuje się, że skarpeta z napisem "Comin soon" została przygotowana dla Laury.

Anna Lewandowska
Instagram

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37