Reklama

Sławomir Zapała to dziś jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, a jego hit "Miłość w Zakopanem" znają chyba wszyscy. O Sławomirze zrobiło się głośno kilka lat temu, kiedy rozpoczął swoją przygodę jako wokalista. W jego teledyskach wystąpiły Małgorzata Socha i Ewa Kasprzyk. Muzyk wystąpił m.in. w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i już wkrótce poprowadzi nowe show w Telewizji Publicznej. Teraz media donoszą o kolejnych faktach z życia słynnego wokalisty. Jak informuje Super Express na studiach uczyła go bardzo znana gwiazda! Jak wspomina Sławomira?

Zobacz także: Wielki sukces Sławomira! Został doceniony przez legendarny zespół Queen!

Zobacz także

Anna Dymna zdradziła, jakim studentem był Sławomir

Sławomi Zapała w 2006 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Okazuje się, że aktorstwa uczyła go m.in. Anna Dymna! Aktorka w rozmowie z Super Expressem skomentowała karierę wokalisty i zdradziła, jakim był studentem.

Uczyłam go na pierwszym roku. Był bardzo sympatyczny, pilny, zawsze uśmiechnięty i z ogromną pasją. Cieszę się, że odnalazł swoją drogę i miejsce. Zawsze trzymam kciuki za moich studentów i czuję radość, gdy robią kariery i są szczęśliwi- przyznała Anna Dymna.

Jesteście zaskoczeni?

Zobacz także: Dlaczego Anna Dymna ukrywała syna? Czego jeszcze dowiecie się z książki „Warto mimo wszystko"?

Anna Dymna uczyła Sławomira Zapałę.

AKPA
Reklama

Wokalista ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną.

ONS
Reklama
Reklama
Reklama