Anna Dereszowska niedawno przyznała, że jest w trzeciej ciąży! Aktorka wychowuje już dwoje dzieci: 13-letnią Lenę ze związku z Piotrem Grabowskim i 7-letniego Maksa, który jest owocem jej miłości z aktualnym partnerem Danielem Duniakiem. Informacja o tym, że rodzina Anny Dereszowskiej znów się powiększy, zelektryzowała media. Aktorka jest bardzo szczęśliwa, a na swoim Instagramie dzieli się uroczymi zdjęciami, na których widać już mocno zaokrąglony brzuszek. Jak dotąd jednak gwiazda nie zdradzała za dużo szczegółów na temat swojego wyjątkowego stanu, nie przyznała także czy spodziewa się chłopca, czy dziewczynki. Wygląda jednak na to, że Anna zdradziła tę tajemnicę i to przez zupełny przypadek!

Reklama

Anna Dereszowska spodziewa się chłopca czy dziewczynki? Wszystko jest już jasne!

Anna Dereszowska w trzeciej ciąży dosłownie kwitnie! Aktorka wygląda promieniście i zdrowo, a w swoich mediach społecznościowych nie skarży się na żadne kłopoty związane z ciążą. Odkąd gwiazda ogłosiła, że spodziewa się dziecka, fani z ciekawością śledzą jej profil, jednak Ania niewiele zdradza na temat swojego stanu. Na Instagramie podzieliła się jednak reakcją najbliższych na wiadomość, że ich rodzina się powiększy:

To najpiękniejszy dzień w moim życiu” Lenusia????????????
„A może masz taki brzuch, bo za dużo jesz i przestałaś ćwiczyć z @annalewandowskahpba ?” ????????????
Nie Maksiuniu, tam jest mały ludzik.
@danielduniak : „A już mięliśmy zacząć podróżować tylko we dwoje…” ????????‍♀️????
Kocham, kocham, kocham!!! - pisała na swoim Instagramie.

Ostatnie tygodnie były dla Anny bardzo pracowite. Aktorka zdecydowała się także na babski wypad z córką do Paryża, gdzie postanowiły spędzić czas razem, zanim na świat przyjdzie nowy członek rodziny. Natomiast ostatnio miały miejsce 7. urodziny syna Anny, Maksa. Z tej okazji rodzice zabrali chłopca do sali zabaw pełnej atrakcji, a sami relaksowali się przy kawie. Ania zrelacjonowała tę sytuację na swoim InstaStory i to właśnie wtedy zdradziła płeć dziecka!

Starzy na urodzinach swojego dziecka. Bawimy się świetnie, naprawdę. Chłodno, kawka, pyszna lemoniadka, fajne dzieci i fajni starzy… - śmieje się aktorka i dodaje:

Pozdrawiamy Was serdecznie z urodzin naszego uroczego synusia. Tego pierwszego synusia - dodaje ze śmiechem.

Wygląda więc na to, że Anna Dereszowska i Daniel Duniak przywitają na świecie drugiego syna! Serdecznie gratulujemy!

Zobacz także: Anna Dereszowska przeżywa prawdziwy dramat! Córka aktorki musiała przejść operację!

Zobacz także

Anna Dereszowska przyznała, że spodziewa się chłopca! Aktorka wygadała się przez przypadek, relacjonując, jak spędza urodziny synka Maksa.

dereszowska/Instagram

Anna Dereszowska w ciąży dosłownie kwitnie! Aktorka wygląda naprawdę pięknie, mimo że wciąż jest bardzo zapracowana. Na jej Instagramie wciąż pojawiają się zdjęcia z planów zdjęciowych, także z planu jej wspólnego programu z Danielem Duniakiem "Budując marzenia". Para zdecydowała się postawić na Mazurach piękny pensjonat, a relację z budowy i projektowania tej przestrzeni można zobaczyć na TVN Style.

Anna Dereszowska często chwali się swoimi dziećmi, choć zdecydowała się nie pokazywać ich twarzy w mediach społecznościowych. Z córką Leną łączą aktorkę bardzo dobre relacje, o czym Anna uwielbia opowiadać. Ostatnio obie panie wybrały się na babski wyjazd do Paryża:

Chyba nie mogłyśmy trafić lepiej!
Piękna pogoda, niewielu turystów (jak na Paryż) i najlepsze z możliwych towarzystwo- mama i córka.
Luwr nas zachwycił, trafiłyśmy na wspaniałą, niezwykle kompetentną, doskonale mówiącą po angielsku przewodniczkę (jeśli wybieracie się do Paryża chętnie podam Wam namiary, bo lepszej nie znajdziecie!), a zachód słońca zobaczymy z trzeciego piętra wieży Eiffela.
Wstałyśmy o 4 rano, przyleciałyśmy o 8.30, przeszłyśmy już prawie 15 km (długi i męczący dzień, szczególnie dla ciężarówki ????) , ale warto!!! Szczególnie dla uśmiechu na twarzy Lenki. Kooocham! - relacjonowała na swoim Instagramie aktorka.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama