Anna Dec pokazała wózek dziecka Anna Dec  pokazała wózek dziecka Anna Dec  pokazała wózek dziecka Anna Dec  pokazała wózek dziecka Anna Dec urodziła córkę
Anna Dec pokazała wózek dziecka
Instagram
1/5
Anna Dec pokazała wózek dziecka
Instagram

Gwiazda TVN wybrała bardzo drogi wózek dla swojej córki! Anna Dec zaledwie kilka dni temu została mamą. Radosną informację przekazała wówczas za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych. Pogodynka w swoim wpisie pochwaliła się, że urodziła córeczkę. Ostatnio Anna Dec zdradziła również, że dziewczynka nazywa się tak jak jej prababcia- Zuzanna.  Teraz dumna mama pokazała swoim fanom wózek, jaki wybrała dla małej Zuzi!

Zobaczcie wózek córeczki Anny Dec. Cena pierwszej fury dziewczynki robi wrażenie! 

Zobacz także: Weronika Rosati skompletowała wyprawkę dla córki za 20 tysięcy zł. Zobacz na ZDJĘCIACH co kupiła. Uwagę przykuwa wózek!

2/5
Anna Dec  pokazała wózek dziecka
Instagram

Okazuje się, że Anna Dec zdecydowała się na wózek tej samej marki, którą wcześniej wybrały już Katarzyna Zielińska i Natalia Siwiec. Gwiazda TVN pochwaliła się jednak innym modelem niż aktorka i modelka. 

Ile kosztuje wózek dziecka gwiazdy TVN? Więcej informacji na następnej stronie! 

Zobacz: Kasia Zielińska z wózkiem dla synka za... 15 tysięcy złotych! Identyczny ma Siwiec!

3/5
Anna Dec  pokazała wózek dziecka
Instagram

Pogodynka TVN wybrała wózek Silver Cross Wave 2w1. W komplecie znajduje się gondola i spacerówka. Za całość trzeba zapłacić 5099 złotych! 

4/5
Anna Dec  pokazała wózek dziecka
boboland24.pl

Podoba się Wam wózek córeczki Anny Dec? Nam bardzo! 

5/5
Anna Dec urodziła córkę
Instagram
Więcej na temat TVN dzieci gwiazd