Anna Czartoryska i Michał Niemczycki wzięli ślub
ONS

Czartoryska o małżeństwie z milionerem: Trzeba się z tym zmierzyć

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki wzięli ślub
ONS

Ślub Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego miał być w show-biznesie wydarzeniem roku, jednak księżniczka i milioner pobrali się w tajemnicy, z dala od medialnego szumu. Od tamtego czasu oboje rzadko pokazują się publicznie, a także niechętnie rozmawiają na temat łączącego ich uczucia. Zobacz: Czartoryska i Niemczycki już po weselu! Jak wyglądało?

Wczoraj w "Pytaniu na śniadanie" po raz pierwszy udzieliła telewizyjnego wywiadu, w którym opowiedziała o życiu w małżeństwie. Czartoryska nie żałuje podjętej decyzji, a także uważa, że zawarcie związku przed Bogiem to coś wspaniałego.

- Małżeństwo to fajna sprawa. Polecam każdemu. Wiem, że wiele osób w moim wieku, gdzieś tam o tym myśli, może ma wątpliwości czy się waha. Ja zdecydowanie polecam. Uważam, że trzeba się decydować, trzeba się żenić, wychodzić za mąż i po prostu chwytać byka za rogi i zmierzyć się z tym - powiedziała gwiazda.


Ciekawe czy zakochanych zobaczymy kiedyś na wspólnej okładce jakiegoś magazynu?Anna Czartoryska pokazała szafę w magazynie "Viva!":

Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08