Anja Rubik o karierze Zuzanny Kołodziejczyk
ONS

Rubik o Zuzie: Nie zrobi kariery za granicą

Anja Rubik o karierze Zuzanny Kołodziejczyk
ONS

Zwycięstwo Zuzanny Kołodziejczyk w "Top Model 3" wywołało wiele kontrowersji. Wypowiadali się eksperci ze świata mody, a przede wszystkim największa rywalka dziewczyny - Marcela. Przypomnijmy: "Widzowie popełnili błąd"

Kolejnym autorytetem modowym, który zabrał głos w sprawie Zuzanny jest Anja Rubik. Jedna z najlepszych modelek na świecie przyznała, że za niski wzrost Kołodziejczyk raczej przekreśla jej szanse na międzynarodową karierę. Dodaje jednak, że nie powinno jej to przeszkodzić w pojawianiu się na polskich wybiegach.
 

Jest niestety trochę za niska, więc obawiam się, że nie zrobi kariery modelki za granicą. Zuza jak najbardziej ma jednak predyspozycje, żeby zostać dobrą modelką w Polsce. Jest inteligentna, bardzo pracowita, sympatyczna, świetnie się z nią współpracuje - powiedziała w rozmowie z "Fleszem" Anja.


Myślicie, że Zuza zrobi karierę jako modelka w Polsce? Kibicujecie jej? Póki co wczoraj jej grono przeciwników powiększyło się o kolejnego. Zobacz: "Najbrzydsza modelka ever"Zuza i Renata z Top Model na wybiegu podczas Warsaw Fashion Street 2013:

Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04