Anja Rubik z czerwonymi ustami

Anja Rubik i Sasha Knezevic są już po rozwodzie? Mamy komentarz!

Anja Rubik z czerwonymi ustami

Anja Rubik i Sasha Knezevic rozwiedli się? Taka informacja pojawiła się dziś w jednym z tabloidów. O tym, że polska modelka i jej mąż przechodzą poważny kryzys pisano już pół roku temu. Para potwierdziła, że są w separacji, ale żadne z nich nie chciało zdradzić powodów rozstania. Czy teraz rzeczywiście ich małżeństwo przeszło już do przeszłości?

 

Anja Rubik i Sasha Knezevic są już po rozwodzie?

Gdy pojawiła się pierwsza informacja o tym, że Anja i Sasha przechodzą trudny czas, media pisały, że powodem ich rozstania są inne wizje przyszłości. Sasha ponoć chciałby już założyć rodzinę, ale Anja skupia się nadal na karierze i nie chce rezygnować z zaplanowanych sesji i pokazów mody. Pisano, że para nie rozstała się w zgodzie, ale te informacje szybko zostały zdementowane. Bliscy pary podkreślali, że Anja i Sasha nadal są przyjaciółmi. Teraz za to pojawiły się pierwsze informacje o ich rozwodzie oraz o tym, że Anja przez plotki o rozstaniu z mężem straciła kilka kontraktów. 

Przez rozstanie z Sashą Anja straciła kilka ważnych kontraktów. Nie chce takiego zamieszania jakie wywołały informacje o końcu jej miłości. Za radą sztabu specjalistów, z którymi pracuje, najpierw dokończy spokojnie wszystkie ważne projekty i dopiero potem opowie o swoim rozwodzie – zdradził informator "Faktu".

ZOBACZ: A jednak to koniec! Sasha Knezevic potwierdził plotki o rozwodzie z Anją Rubik!

 

Jaka jest prawda? Udało nam się uzyskać komentarz od menadżerki Anji Rubik.

"Anja i Sasha czekają na rozwód, na dzień dzisiejszy jeszcze nie dostali dokumentów potwierdzających rozwód. Utrzymują nadal bardzo przyjacielskie relacje. Nie jest też prawdą, że Anja straciła jakikolwiek kontrakt z powodu rozstania z Sashą", mówi nam Lucyna Szymańska, menadżerka Anji.

Myślicie, że Anja Rubik zdecyduje się wkrótce na wywiad o rozstaniu z mężem?

 

ZOBACZ: Anja Rubik znalazła pocieszyciela? Modelka czule przytula się do... DUŻO ZDJĘĆ!

 

Anja Rubik i Sasha Knezevic rozwodzą się?

Anja Rubik, Sasha Knezevic
ONS

To już koniec ich miłości.

Anja Rubik i Sasha Knezevic rozwiedli się?
Eastnews

Anja Rubik i Sasha Knezevic na okładce Vivy!

Anja Rubik i Sasha Knezevic nago na okładce Vivy! lipiec 2011
Marcin Tyszka

Więcej na temat Anja Rubik Sasha Knezevic
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01