Instagram

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętowała baby shower! Na imprezie pojawiły się inne uczestniczki show

Instagram

Anita z trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała zdjęcia z baby shower! Tuż przed narodzinami drugiego dziecka była uczestniczka hitu TVN 7 wyprawiła imprezę, na której nie zabrakło jej koleżanek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wszystkie panie zaprezentowały się w białych stylizacjach, a tematem przewodnim spotkania były "Żony Hollywood". Zobaczcie, jak Anita i jej kolażanki świętowały na baby shower!

Anita czeka na narodziny drugiego dziecka

W połowie marca Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poinformowali, że spodziewają się drugiego dziecka. Para ma już syna Jerzyka, który zaledwie kilka tygodni temu skończył roczek, a teraz ich rodzina powiększy się o córkę! Anita jest już w dziewiątym miesiącu ciąży, więc maleństwo przyjdzie na świat lada dzień. Tuż przed narodzinami dziecka byłe uczestniczka trzeciej edycji hitu TVN 7 wyprawiła baby shower! 

Niebawem będzie z nami kolejna kobietka! Z przymrużeniem oka i ogromną dawką śmiechu postanowiłyśmy świętować fakt, że malutka niebawem będzie wśród nas👶🏼 tematem imprezy były "Żony Hollywood" 🤭 nie zabrakło projektowania fashion pieluszek dla dzieci, mlecznych "drinków", kalamburów z hasłami dotyczącymi rodzicielstwa, sporej ilości słodkich kalorii i wystawy pluszowych zwierząt 🐩 taki dzień naprawdę uważam że idealnie może zrelaksować przyszłą mamę, dać jej chwilę oderwania od codzienności i myśli o zbliżającym się czasie zmian, a także pokazać wspaniałe wsparcie kobiet które są nam bliskie ❤️ tradycje tzw. "Baby shower" lub po polsku "bocianikowego" można lubić lub nie, ale wystarczy że jest to okazja do takiego spotkania ❤️ 🤰🏼 nie przeszkodziła nam nawet kapryśna pogoda i deszcz, a swoją plażę urządziłysmy w mieszkaniu ☀️🌴 A tym czasem tik, tak... 💣🕚🤰🏼- napisała na Instagramie. 

Anita świętowała w towarzystwie swoich przyjaciółek. Na imprezie nie zabrkło również Agnieszki i Joanny z czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Kto jeszcze pojawił się na baby shower? 

Spójrzcie na zdjęcia z baby shower Anity! 

Zobacz także: Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętowali urodziny syna. Tort zrobiła inna uczestniczka show. To małe dzieło sztuki! 

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała zdjęcia z baby shower.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Niebawem będzie z nami kolejna kobietka! Z przymrużeniem oka i ogromną dawką śmiechu postanowiłyśmy świętować fakt, że malutka niebawem będzie wśród nas👶🏼 tematem imprezy były "Żony Hollywood" 🤭 nie zabrakło projektowania fashion pieluszek dla dzieci, mlecznych "drinków", kalamburów z hasłami dotyczącymi rodzicielstwa, sporej ilości słodkich kalorii i wystawy pluszowych zwierząt 🐩 taki dzień naprawdę uważam że idealnie może zrelaksować przyszłą mamę, dać jej chwilę oderwania od codzienności i myśli o zbliżającym się czasie zmian, a także pokazać wspaniałe wsparcie kobiet które są nam bliskie ❤️ tradycje tzw. "Baby shower" lub po polsku "bocianikowego" można lubić lub nie, ale wystarczy że jest to okazja do takiego spotkania ❤️ 🤰🏼 nie przeszkodziła nam nawet kapryśna pogoda i deszcz, a swoją plażę urządziłysmy w mieszkaniu ☀️🌴 A tym czasem tik, tak... 💣🕚🤰🏼 #babyshower #womanpower #zonyhollywood #ślubodpierwszegowejrzenia #friends #smile #babygirl🎀 #hollywood #sunglasses #pregnant #przyjaciółki #najlepszeciocie #czekamy #9miesiąc #mamarokporoku #mygirls #whitedress #celebration

Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija)

Anita i Adrian  już wkrótce po raz drugi zostaną rodzicami.

Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia urodzi dziewczynkę

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43