Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła imię córki
Instagram
Newsy

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wreszcie zdradzili imię córki! Jest bardzo oryginalne

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wreszcie zdradzili imię córki! Jest bardzo oryginalne

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w końcu zdradzili, jakie imię wybrali dla swojego drugiego dziecka. Imię ich córeczki jest bardzo oryginalne i rzadko spotykane. Dziewczynka już niedługo skończy pierwszy miesiąc życia, fani pary już nie mogli się doczekać aż dowiedzą się, jakie imię wybrali dla niej rodzice. Poszli w tradycję czy może coś niestandardowego? 

Zobacz także: Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalili się pierwszą sesją zdjęciową córeczki! Dziewczynka to wykapany tata?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta o udziale w show. "Poniosłam cenę za to, że wzięłam w nim udział"

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradzili imię córeczki

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na początku lipca zostali rodzicami po raz drugi. Od początku nie ukrywali tego, że spodziewają się drugiego dziecka. Z radością dzielili się zdjęciami przedstawiającymi rosnący brzuszek Anity oraz relacjonowali stopniowe przygotowywanie się do narodzin maleństwa. W trakcie ciąży zdradzili nawet, jakiej płci będzie ich druga pociecha. Dziewczynka przyszła na świat 7 lipca, jednak jedyną rzeczą, jaką rodzice zatrzymali w tajemnicy na dłużej, było jej imię. Internauci poznali je dopiero teraz! 

Anita i Adrian w końcu zdradzili, że wybrali dla swojej ukochanej córeczki imię Bianka. W dziecięcym pokoiku pojawiło się sporo ozdób z jej imieniem. 

Szczęśliwa mama dwójki małych szkrabów podsumowała pierwszy miesiąc w większym składzie. Zdradziła, jakim dzieckiem jest Bianka i co różni ją od jej starszego braciszka Jerzyka: 

Podobno nie ma dwójki takich samych dzieci i z dnia na dzień bardziej przekonuje się że to prawda😁 Córeczka jest klasyczną małą przylepką, malutką małpką która najchętniej wisi u mamy na rękach non stop, a próba jej odłożenia skutkuje nieuniknionym koncertem😆 na szczęście mama wiele rzeczy umie robić jedną ręką, a i na początek kolek można szybko wyciągnąć z szafki sprawdzone metody😁 to są plusy sytuacji z dwójką 🙈 Ostatnie dni mocno pokrzyżowały plany, a Jerzyk dodatkowo złapał klasyczną trzydniówkę.. chyba to planowanie trzeba odłożyć na kilka miesięcy 😆 Mamy mają jakieś nadludzkie moce chyba żeby ogarnąć to wszystko, a te które radzą sobie zupełnie same podziwiam z całego serca. Niech ktoś mi powie, że wychowywanie dzieci to tylko siedzenie w domu👶🏼🧒🏼Ps. Kto jest fanem malutkich stópek? Jerzykowi nie zrobiłam takiej ramki i bardzo żałuję, a teraz jego rozmiar 21 już mógłby się ledwo zmieścić 😁 - napisała na Instagramie. 

Co sądzicie o oryginalnym imieniu córeczki Anity i Adriana? 

Zobacz także: Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyszła ze szpitala! Pokazała nowe zdjęcia córeczki!

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bardzo długo ukrywali, jakie imię wybrali dla swojej córeczki. Teraz już wiadomo, że otrzymała imię Bianka. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija)

W pokoiku córeczki znajduje się sporo spersonalizowanych ozdób z imieniem Bianka. Niektórzy internauci myśleli, że wybrane przez Anitę i Adriana imię to Blanka jednak młoda mama szybko wyprowadziła obserwatorów z błędu. 

Adrian i Anita ze
Instagram

Zobacz także
Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia urodziła

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o córce: "Oczekiwałam większego armagedonu"

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" chwali się rodzinną sesją z córeczką. Zdradziła wreszcie jej imię?

 

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w Dzień Dobry TVN
East News
Newsy
Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o wyborze imienia dla córki. Jakie ma typy? 
Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia zastanawia się nad imieniem dla córki!

Anita i Adrian ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " spodziewają się narodzin drugiego dziecka. Niedługo na świecie pojawi się ich wymarzona córeczka. Czy wybrali już dla niej imię? Proces wyboru imienia dla dziewczynki okazał się trudniejszy niż przypuszczali!  Zobacz także:  Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" gubi się w przedporodowym szaleństwie! Zobaczcie, co napisał Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o imieniu córki  Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" chętnie dzielą się nowinkami ze swojego życia w sieci. Niedługo ich rodzina ponownie się powiększy! Małżeństwo spodziewa się córeczki, jednak wciąż nie wybrali dla niej imienia. Anita zdradziła, że kiedy nosiła pod sercem Jerzego, swojego synka, to już dawno wiedzieli, jak będzie miał na imię. Z kolei wybór imienia dla córeczki okazał się dla rodziców trudniejszy niż mogliby się tego spodziewać:  Piękne i ORYGINALNE imię dla córki to...? W tym okresie już mówiliśmy do brzuszka po imieniu z Jerzykiem, a teraz dalej jest "Malutka" 🤰🏼👶🏼 z kobiecym imieniem miało być łatwiej, a okazuje się że im większy wybór, tym gorzej🙈 czy nadając imię drugiemu dziecku sugerowaliście się tym aby dobrze pasowało do rodzeństwa, tradycjami rodzinnymi, czy raczej własnymi upodobaniami? 😊 Mamy kilka typów ale nic nie chce sugerować, ciekawe czy się pojawi🙈👶🏼♥️ Anita i Adrian zdradzili również, że na pewno dadzą córeczce również drugie imię. Prawdopodobnie zgodnie z tradycją dziewczyna otrzyma imię po jednej z babć. Z drugim imieniem będzie łatwiej, bo tak jak Jerzyk ma na drugie Andrzej - po moim tacie, zawsze w rodzinie miałam tradycję nadawania go po dziadkach😊 Skoro Jerzy...

Instagram
Newsy
Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" chwali się rodzinną sesją z córeczką. Zdradziła wreszcie jej imię?
Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" chwali się rodzinną sesją z córeczką. Zdradziła wreszcie jej imię?

Anita ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " pokazała przepiękne zdjęcia z pierwszej rodzinnej sesji zdjeciowej z córeczką, która przyszła na świat raptem dwa tygodnie temu. Internauci nie mogą napatrzeć się te fotki. Ile radości z nich bije! Czy Anita i Adrian zdradzili już jakie wybrali imię dla swojego drugiego dziecka? Zobacz także:  Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalili się pierwszą sesją zdjęciową córeczki! Dziewczynka to wykapany tata? Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała pierwszą rodzinną sesję zdjęciową Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" 7 lipca przywitali na świecie swoje drugie dziecko. Historia ich znajomości to scenariusz na film! Szczęśliwi rodzice poznali się na planie ślubnego programu, a Adrian zakochał się w żonie od pierwszego wejrzenia. Po eksperymentalnym miesiącu byli pewni, że chcą tworzyć rodzinę. Niewiele po zakończeniu trzeciej edycji show, poinformowali, że spodziewają się pierwszego dziecka. Jerzyk przyszedł na świat na początku 2019 roku. Od dwóch tygodni jest już starszym braciszkiem!  Anita i Adrian postanowili zrobić pamiątkową rodzinną sesję zdjęciową, upamiętniającą pierwszy etap życia Malutkiej, bo tak właśnie mówią na swoją córeczkę. Przepięknymi zdjęciami podzielili się na Instagramie:  Zdjęcia z pierwszej sesji zdjęciowej vs. absolutnie pierwsze zdjęcie, na którym uchwyciłam naszą czwórkę, po przyjeździe do domu👨‍👩‍👧‍👦 Czasem staramy się brać do łóżka Jerzyka i Malutką żeby chwilę ich potulić, ale z Jerzykiem jest maksymalnie 5 minut i zaczyna wariować, sam schodzi z łóżka, biegnie załatwiać swoje bardzo ważne bobo sprawy takie jak sprawdzanie, czy w jego szafkach aby na pewno są wszystkie jego skarpety🧦🧺...

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w Dzień Dobry TVN
East News
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Wielka radość w domu Anity i Adriana! 
Anita i Adrian ze "Ślub od pierwszego wejrzenia" pochwalili się swoim szczęściem i opublikowali w sieci piękne zdjęcia. "Gratulacje Anitka" - komentują internauci.

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się swoim szczęściem i opublikowała na Instagramie piękne zdjęcia z bardzo ważnej uroczystości. Okazuje się, że w miniony weekend Anita i Adrian ochrzcili swoją córeczkę, Biankę. Na przyjęciu pojawili się najbliżsi pary, która poznała się na planie hitu TVN7, ale nie zabrakło również przyjaciół ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"!  Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ochrzcili córkę Anita i Adrian wzięli udział w trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i do dziś tworzą jedną z najpopularniejszych i najsympatyczniejszych par, które poznały się w kontrowersyjnym programie. Zakochani tworzą małżeństwo już od ponad trzech lat, a w tym czasie doczekali się dwójki dzieci - synka Jerzyka i córeczki Bianki. Córeczka Anity i Adriana pojawiła się na świecie dokładnie 7 lipca 2020 roku.  Od chwili narodzin dziewczynki minął już ponad rok, a teraz szczęśliwi rodzice postanowili ochrzcić swoją pociechę. Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita i Adrian świętują rok córki i zapowiadają duże zmiany Dumna mama opublikowała na Instagramie zdjęcia z chrzcin córeczki, a przy okazji zdradziła, że w przygotowaniach pomogli jej inni uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia", których nie zabrakło również na uroczystości. Anita i Adrian zaprosili Marcina Wichrowskiego i Anię Wróbel z drugiej edycji hitu TVN7. Marcin i Ania pomogli udekorować salę w której odbyło się przyjęcie. Wczoraj miał miejsce chrzest święty naszego małego aniołka- Bianki Barbary. Bardzo dziękujemy wszystkim naszym bliskim, rodzinie i tym którzy przejechali setki kilometrów do Szczecina, żeby być przy naszej...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik