Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła imię córki
Instagram

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wreszcie zdradzili imię córki! Jest bardzo oryginalne

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła imię córki
Instagram

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w końcu zdradzili, jakie imię wybrali dla swojego drugiego dziecka. Imię ich córeczki jest bardzo oryginalne i rzadko spotykane. Dziewczynka już niedługo skończy pierwszy miesiąc życia, fani pary już nie mogli się doczekać aż dowiedzą się, jakie imię wybrali dla niej rodzice. Poszli w tradycję czy może coś niestandardowego? 

Zobacz także: Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalili się pierwszą sesją zdjęciową córeczki! Dziewczynka to wykapany tata?

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradzili imię córeczki

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na początku lipca zostali rodzicami po raz drugi. Od początku nie ukrywali tego, że spodziewają się drugiego dziecka. Z radością dzielili się zdjęciami przedstawiającymi rosnący brzuszek Anity oraz relacjonowali stopniowe przygotowywanie się do narodzin maleństwa. W trakcie ciąży zdradzili nawet, jakiej płci będzie ich druga pociecha. Dziewczynka przyszła na świat 7 lipca, jednak jedyną rzeczą, jaką rodzice zatrzymali w tajemnicy na dłużej, było jej imię. Internauci poznali je dopiero teraz! 

Anita i Adrian w końcu zdradzili, że wybrali dla swojej ukochanej córeczki imię Bianka. W dziecięcym pokoiku pojawiło się sporo ozdób z jej imieniem. 

Szczęśliwa mama dwójki małych szkrabów podsumowała pierwszy miesiąc w większym składzie. Zdradziła, jakim dzieckiem jest Bianka i co różni ją od jej starszego braciszka Jerzyka: 

Podobno nie ma dwójki takich samych dzieci i z dnia na dzień bardziej przekonuje się że to prawda😁 Córeczka jest klasyczną małą przylepką, malutką małpką która najchętniej wisi u mamy na rękach non stop, a próba jej odłożenia skutkuje nieuniknionym koncertem😆 na szczęście mama wiele rzeczy umie robić jedną ręką, a i na początek kolek można szybko wyciągnąć z szafki sprawdzone metody😁 to są plusy sytuacji z dwójką 🙈 Ostatnie dni mocno pokrzyżowały plany, a Jerzyk dodatkowo złapał klasyczną trzydniówkę.. chyba to planowanie trzeba odłożyć na kilka miesięcy 😆 Mamy mają jakieś nadludzkie moce chyba żeby ogarnąć to wszystko, a te które radzą sobie zupełnie same podziwiam z całego serca. Niech ktoś mi powie, że wychowywanie dzieci to tylko siedzenie w domu👶🏼🧒🏼Ps. Kto jest fanem malutkich stópek? Jerzykowi nie zrobiłam takiej ramki i bardzo żałuję, a teraz jego rozmiar 21 już mógłby się ledwo zmieścić 😁 - napisała na Instagramie. 

Co sądzicie o oryginalnym imieniu córeczki Anity i Adriana? 

Zobacz także: Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyszła ze szpitala! Pokazała nowe zdjęcia córeczki!

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bardzo długo ukrywali, jakie imię wybrali dla swojej córeczki. Teraz już wiadomo, że otrzymała imię Bianka. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija)

W pokoiku córeczki znajduje się sporo spersonalizowanych ozdób z imieniem Bianka. Niektórzy internauci myśleli, że wybrane przez Anitę i Adriana imię to Blanka jednak młoda mama szybko wyprowadziła obserwatorów z błędu. 

Adrian i Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradzili imię córki
Instagram

 

Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15