Instagram

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się uroczym rodzinnym zdjęciem! Już niedługo po raz drugi zostanie mamą!

Instagram

Anita i Adrian poznali się dzięki programowi "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para od razu zyskała sympatię widzów, którzy od samego początku twierdzili, że ta dwójka jest sobie pisana! I tak się stało, bowiem ich małżeństwo szczęśliwie trwa po dziś dzień. Co więcej para doczekała się już synka i niedługo na świecie pojawi się kolejne dziecko małżeństwa. Anita pochwaliła się ostatnio uroczym rodzinnym zdjęciem, na którym możemy zobaczyć jej synka Jerzyka. Zobaczcie jak pięknie wygląda cała rodzina!

Zobacz także: Agnieszka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” dała znak, że dalej jest z Wojtkiem? "Piękny rozdział w moim życiu"

Ania ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się uroczym rodzinnym zdjęciem

Anita i Adrian to jedna z najbardziej lubianych par ze wszystkich edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia".  Od samego początku świetnie się ze sobą dogadywali, aż w końcu narodziło się pomiędzy nimi uczucie. Owocem ich miłości jest śliczny synek Jerzyk, a już niedługo chłopczyk będzie miał rodzeństwo.

Ostatnio w mediach społecznościowych Anita pochwaliła się uroczą rodzinną fotografią i zamieściła pod nią wzruszający wpis.

Rok temu Jerzyk był jeszcze w brzuchu i wyczekiwaliśmy na pierwsze wspólne święta. Teraz jest już ciekawskim chłopcem, a my oczekujemy na kolejne maleństwo! Wysyłamy Wam wiele pozytywnej energii - napisała Anita pod zdjęciem. 

Fani pary w komentarzach pod postem oczywiście zamieścili mnóstwo komplementów dla całej rodziny! Pojawiły się nawet domysły, że Anita i Adrian już niedługo powitają na świecie córkę. Para jednak nie zdradza jeszcze płci swojego drugiego dziecka. 

- Anitka myślę że będzie córeczka 😍😍

- Oj coś mi mówi że bd córeczka❤️😂

- Młody jest uroczy, ale tylko oczka ma po Tobie. Reszta to czysty tatuś 😊.

- Jerzyk fajny chłopczyk ( ma piękne oczy ) fajna z Was rodzinka, śledziłam Was w programie - dobrego dnia kochani - piszą fani pary. 

My także uwielbiamy tą wspaniałą rodzinę! Przyszłym rodzicom oczywiście gratulujemy i życzymy Anicie dużo zdrowia i siły w najbliższych miesiącach.

A Wam, jak podoba się zdjęcie tej uroczej rodzinki? Jak myślicie do kogo bardziej podobny jest Jerzyk?

Anita i Adrian poznali się w 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"! Od tamtej pory tworzą szczęśliwe i zgrane małżeństwo.

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz drugi zostaną rodzicami
Instagram

 

 

Przeładuj

Ania z "Hotelu Paradise" jest zadowolona z tego jak wypadła w programie? To naprawdę szczere wyznanie uczestniczki

zobacz 02:11