Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Agnieszka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Newsy

Agnieszka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” dała znak, że dalej jest z Wojtkiem? "Piękny rozdział w moim życiu"

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dodała zdjęcie, które opatrzyła wymownym wpisem. Czy to znak, że dalej jest z Wojtkiem?

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to para, która wzbudziła ogromną sympatię widzów! Fani eksperymentu wciąż doszukują się dowodów na to, że małżeństwo jest dalej ze sobą. Teraz uczestniczka programu dała widzom nadzieję, że tak właśnie jest! Najnowsze zdjęcie Agnieszki, które 31-latka opatrzyła wymownym wpisem spowodowało, że wielbiciele pary jeszcze bardziej wierzą w szczęśliwe życie małżonków po programie. Czy to jest właśnie znak od Agnieszki, że dalej jest z Wojtkiem?

Zobacz także: Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wziął udział w #pillowchallenge. Niechcący zdradził, że jest z Oliwią?!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Paulina i Krzysztof spodziewają się dziecka! Oto zawiła historia ich związku

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dała znak, że dalej jest z Wojtkiem!?

Agnieszka i Wojtek od razu przypadli sobie do gustu! Podczas podróży poślubnej spędzali mnóstwo czasu na wspólnych rozmowach i wygląda na to, że ta para szybko znalazła ze sobą wspólny język. Fani programu mocno trzymają za nich kciuki i nie wyobrażają sobie, aby tę dwójkę mogło coś rozdzielić. Jak wiadomo do finału eksperymentu, pozostało jeszcze kilka tygodni i do tego czasu uczestnicy nie mogą zdradzić, czy w dalszym ciągu są w swoich związkach. 

Jednak fani programu codziennie doszukują się dowodów na to, czy Agnieszka i Wojtek są ze sobą! Tym razem wielbicielom pary dało do myślenia nowe zdjęcie 31-latki, które opatrzyła wymownym wpisem. Agnieszka napisała, że ekipa programu zapisała w jej życiu piękny rozdział!

Malaga ... to był fajny czas, niesamowita przygoda! Tęsknie za moja kochaną ekipą... pamiętajcie, że zapisaliście piękny rozdział w moim życiu🥰 - napisała Agnieszka pod zdjęciem z podróży poślubnej. 

Fani małżeństwa od razu zaczęli komentować post Agnieszki. 

- Dopinguje Wam 😊moja ulubiona para 😍

- Już się nie mogę doczekac jak będziecie mogli powiedzieć prawdę czy jesteście ze sobą dalej. Mocno Wam kibicuje! 😍😘

- Aguś trzymam za Was kciuki!! Jesteście najlepsza parą ze wszystkich sezonów ❤️❤️❤️

- Uwielbiam was 🤩

- Cudowni, obstawiam że są razem, muszą być razem❤️ - piszą wielbiciele Agnieszki i Wojtka. 

A Wy co o tym myślicie? To może być znak, że Agnieszka i Wojtek są dalej razem? Miejmy nadzieję, że tak, jednak tego czy tak naprawdę jest, dowiemy się dopiero za kilka tygodni w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia"! 

Agnieszka i Wojtek zyskali grono fanów od samego początku eksperymentu! Większość widzów zgodnie twierdzi, że ta para jest po prostu dla siebie stworzona! 

Ślub od pierwszego wejrzenia- Wojtek i Agnieszka

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka pochwaliła się nowym zdjęciem. Internauci znaleźli kolejny dowód, że dalej jest z Wojtkiem?! 

Internauci w dalszym ciągu doszukują się nowych dowodów na to, czy Agnieszka i Wojtek z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są razem. Wygląda na to, że po raz kolejny udało im się dostrzec pewien szczegół, który ich zdaniem wskazuje na to, że para jest ze sobą! Co zwróciło uwagę obserwatorów Agnieszki na jej najnowszym zdjęciu? Sprawdźcie!  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Nowe zdjęcie Agnieszki zaintrygowało fanów. Nadal jest z Wojtkiem? Internauci dostrzegli pewien szczegół na nowym zdjęciu Agnieszki. To potwierdza, że para jest dalej razem? Chociaż do zakończenia eksperymentu pozostało już naprawdę niewiele czasu, to jednak internauci bardzo chcieliby już teraz dowiedzieć się, czy Agnieszka i Wojtek pozostali w małżeństwie. Niewątpliwie właśnie ta para wzbudziła największą sympatię widzów 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Nic więc dziwnego, że wszyscy bardzo chcieliby usłyszeć, że ich związek przetrwał i para wiedzie ze sobą szczęśliwe życie. Jednak do momentu emisji ostatniego odcinka tej serii, żaden z uczestników nie może nic zdradzić na ten temat.  Z tego też względu internauci uważnie śledzą profile społecznościowe uczestników. Każde kolejne zdjęcie Agnieszki czy Wojtka jest szczegółowo oglądane przez czujnych obserwatorów. Najnowsza fotografia uczestniczki eksperymentu sprawiła, że jedna z fanek znalazła pewien szczegół, który ma rzekomo sugerować, że para jest dalej razem! Na zdjęciu widzimy głównie stolik, na którym pojawiło się kilka książek oraz dekoracji. Internautka dostrzegła jednak kawałek podłogi, który jej zdaniem wygląda tak jak w mieszkaniu Wojtka! Z kolei kolejna osoba stwierdziła, że stolik również przypomina ten,...

Instagram
Newsy
Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieszkała z Wojtkiem? Te zdjęcia z nowego mieszkania to na to dowód!

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na swoim InstaStory zamieściła nagranie, na którym możemy zobaczyć jak sprząta mieszkanie. Nie wygląda ono jednak na żadne z miejsc, które zostało przedstawione w programie. Czy to może oznaczać, że Agnieszka i Wojtek są dalej ze sobą i zdecydowali się na nowe mieszkanie? Zobaczcie i oceńcie sami!  Zobacz także:   Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zablokowali profile społecznościowe, a internauci snują domysły o... ciąży Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się nagraniem z... nowego mieszkania?! Chociaż do zakończenia 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostało już naprawdę niewiele czasu, to jednak fani chcieliby już dowiedzieć się, jak potoczyły się losy wszystkich par, które wzięły udział w eksperymencie. Niewątpliwie widzowie w tej edycji najbardziej polubili Agnieszkę i Wojtka. Większość fanów programu zgodnie twierdzi, że ta para jest po prostu stworzona dla siebie, dlatego internauci nieustannie poszukują kolejnych dowodów na to, czy ta dwójka pozostała w małżeństwie.  Agnieszkę na Instagramie obserwuje już prawie 64 tys. fanów! Ostatnio właśnie na InstaStory uczestniczki eksperymentu pojawiło się nagranie, na którym dziewczyna sprząta mieszkanie i najprawdopodobniej jest to salon. To miejsce jednak nie przypomina ani kawalerki Wojtka, ani mieszkania jej rodziców, które mogliśmy zobaczyć w programie! Jest urządzone w zupełnie innym stylu. Agnieszka jednak nie opatrzyła swojego nagrania podpisem, który mógłby cokolwiek zdradzić. Nie znamy zatem szczegółów, skąd dokładnie pochodzi nagranie. Przypomnijmy, że Agnieszka w ostatnim odcinku programu podjęła już decyzję o przeprowadzce do Wojtka! Mieszkanie chłopaka było...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Nowe zdjęcie Agnieszki zaintrygowało fanów. Nadal jest z Wojtkiem?
Instagram
Newsy
Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalił się nowymi zdjęciami i wspomniał o... żonie! Czy to kolejny znak, że jest z Agnieszką?

Chociaż do finału "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostało zaledwie dwa tygodnie, to jednak dociekliwi fani chcieliby już wiedzieć, czy Agnieszka i Wojtek są dalej razem! Internauci wciąż doszukują się nowych dowodów na to, czy para jest ze sobą. Najnowsze zdjęcia Wojtka znów podsyciły emocje czujnych obserwatorów. Czyżby były kolejnym dowodem na szczęście tej pary? Zobaczcie sami!  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia" Przełom w związku Joanny i Adama zakończony zachowaniem, które zawiodło uczestniczkę. Dlaczego Adam to zrobił? Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalił się nowymi zdjęciami. Internauci doszukują się nowych dowodów na to, czy dalej jest z Agnieszką!  Widzowie 4 edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowanie najbardziej polubili Agnieszkę i Wojtka. Większość fanów programu zgodnie twierdzi, że ta para jest po prostu stworzona dla siebie, dlatego internauci nieustannie poszukują kolejnych dowodów na to, czy ta dwójka pozostała w małżeństwie. Agnieszka i Wojtek zyskali wielu obserwatorów na Instagramie, którzy uważnie przyglądają się ich najnowszym zdjęciom. Teraz spore poruszenie wśród internautów wywołały nowe zdjęcia chłopaka.  Jedno ze zdjęć Wojtka, zostało opatrzone przez niego podpisem, w którym wspomniał o żonie.  dostałem wiele zapytań podczas trwania programu z jakiej firmy mam swoje drewniane zegarki i oczywiście skąd zakupiłem różowy zegarek dla swojej żony ... - brzmi część wpisu pod zdjęciem Wojtka.  Wojtek we wpisie odpowiedział obserwatorom na pytanie, gdzie zostały zakupione przez niego zegarki, a fani od razu zaczęli komentować jego post. Internauci stwierdzili, że najwyraźniej para dalej jest ze sobą, skoro chłopak dalej...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner