Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz drugi zostaną rodzicami
Instagram

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się uroczą sesją ciążową! Do porodu zostało kilka tygodni

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz drugi zostaną rodzicami
Instagram

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewają się drugiego dziecka! Para ogłosiła radosną nowinę kilka tygodni temu, za pośrednictwem mediów społecznościowych. Teraz Anita pochwaliła się efektami ciążowej sesji. Brzuszek jest już naprawdę widoczny i - jak dowiedzieliśmy się z wpisu przyszłej mamy - do porodu zostało niewiele czasu!

Zobaczcie jak pięknie wygląda Anita. 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Głosuj na ulubioną parę tej edycji!

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się ciążową sesją! 

Anita i Adrian byli bohaterami 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Para natychmiast zyskała ogromną sympatię widzów i internautów, którzy nie mieli wątpliwości, że ta dwójka jest dla siebie stworzona. I tak też się stało - Anita i Adrian pozostali w małżeństwie i niedługo potem zostali rodzicami Jerzyka. Teraz para oczekuje już na swoje drugie dziecko! Tym razem na świecie pojawi się dziewczynka. 

Anita postanowiła uwiecznić wyjątkowe chwile w ciąży i wzięła udział w pięknej sesji zdjęciowej. Jej efektami podzieliła się ze swoimi obserwatorami. 

W klimacie majowym udało nam się zrobić kilka zdjęć brzuszkowych na łąkach. W zeszłym roku byłam sceptycznie nastawiona do zdjęć w ciąży, ale dziś traktuje je jako piękną pamiątkę czasu w którym pod sercem jest jeszcze jedno serduszko - napisała Anita pod zdjęciami. 

Przyszła mama zdradziła również, że do porodu zostały już tylko tygodnie!

uświadamiam sobie jak niesamowitym cudem jest życie i jak tworzy się człowiek, który będzie miał własną osobowość, własne upodobania, potrzeby, plany i będzie moim kolejnym sensem życia 😊 ♥️ (a za parę lat powie mi :mamo daj mi spokój, nie jestem już dzieckiem😆🙈) Odliczamy już tygodnie do pojawienia się siostrzyczki! 👶🏼🤰🏼 - dodała Anita

W komentarzach pod postem Anity pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów, którzy zachwycają się jej piękną, ciążową sesją.

- Cudna mamusia😍❤️👑

- Cudownie😘szczęście masz wymalowane na twarzy 👏❣️

- Ale piękne zdjęcia ☀️ ślicznie wyglądasz z brzuszkiem 😘 dużo zdrówka💪

- Brawo i z całego serca Gratulacje🌼🙌😍❤️ - piszą internauci.

My również nie możemy oderwać wzroku od tych uroczych zdjęć. Oczywiście życzymy Anicie dużo zdrowia i siły! Zobaczcie jak pięknie uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wygląda w ciąży! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W klimacie majowym udało nam się zrobić kilka zdjęć brzuszkowych na łąkach. W zeszłym roku byłam sceptycznie nastawiona do zdjęć w ciąży, ale dziś traktuje je jako piękną pamiątkę czasu w którym pod sercem jest jeszcze jedno serduszko i uświadamiam sobie jak niesamowitym cudem jest życie i jak tworzy się człowiek, który będzie miał własną osobowość, własne upodobania, potrzeby, plany i będzie moim kolejnym sensem życia 😊 ♥️ (a za parę lat powie mi :mamo daj mi spokój, nie jestem już dzieckiem😆🙈) Odliczamy już tygodnie do pojawienia się siostrzyczki! 👶🏼🤰🏼 #serduszko #siostrzyczka #jeszczetylkokilkatygodni #preagnantphotography #pregnant #sesjaciążowa #ciążarokporoku #mama #babygirl #familyphotography #love #sun #forest #pregnantbelly #bestmemories #smile #nothingelsematters Dziękuję♥️♥️♥️ Mojej przyjaciółce @agnieszkapietrzykfotografia- jak sesja brzuszkowa to tylko z Tobą 🤰🏼📸 @lizardfashion.pl 👗 @le_szapo_hat_shop_krakow 👒 @salon_malgorzata_hairtalk - moje włosy nawet po ponad miesiącu od wizyty są w dobrej kondycji💇🏼‍♀️

Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija)

 

Anita i Adrian stworzyli wspaniałą parę w 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Małżeństwo zyskało wielu fanów, którzy do tej pory śledzą ich życie za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w Dzień Dobry TVN
East News

Już niedługo Jerzyk będzie miał siostrzyczkę!

Instagram

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53