Anita Sokołowska na premierze filmu "Płynące wieżowce"
ONS
Newsy

Sokołowska pierwszy raz na salonach po porodzie

Gwiazda "Przyjaciółek" wraca do pracy

Wczoraj w warszawskiej Kinotece odbyła się premiera filmu "Płynące wieżowce". Na wydarzeniu pojawiło się mnóstwo gwiazd. Wśród gości można było spotkać m.in. Anitę Sokołowską. Gwiazda pojawiła się pierwszy raz publicznie od urodzenia syna. Zobacz: Sokołowska wybrała imię dla dziecka

Aktorka na czerwonym dywanie błyszczała w czarnej stylizacji. Miała na sobie długi płaszcz, pod który założyła kamizelkę i białą koszulę. Look uzupełniła o proste spodnie z lekko podniesionym stanem i skórzane botki. Do tego miała lekki makijaż. Do zdjęć aktorka pozowała ubrana na tak zwaną "cebulę", więc nie jesteśmy w stanie ocenić, czy gwiazda wróciła już do formy sprzed ciąży.

O tym przekonamy się już z pewnością za kilkanaście dni, gdy powróci na plan "Przyjaciółek". Zobacz: Polsat wynajmie nianie dla Sochy i Liszowskiej na czas serialu

Gwiazdy na premierze filmu "Płynące wieżowce":

Mateusz Banasiuk zdobył nagrodę we Francji
ONS
Newsy
Mateusz Banasiuk nagrodzony na festiwalu filmowym we Francji
Europa doceniła go za rolę geja

Mateusz Banasiuk to jeden z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia. Fanki pokochały go za rolę w serialu "Pierwsza miłość", gdzie wciela się w jedną z głównych ról. Wielką popularność przyniosła mu również kreacja w filmie "Płynące wieżowce" w którym zagrał bardzo kontrowersyjną postać jak na polskie realia - wcielił się bowiem w geja, a sam obraz przyniósł kilka mocnych i odważnych scen. Przypomnijmy: Gwiazdy na premierze filmu "Płynące wieżowce" Film zdobył wiele ważnych nagród, podobnie jak występujący w nim aktorzy. Teraz Mateusz po raz kolejny został doceniony za stworzenie postaci Kuby - tym razem poza granicami Polski. Banasiuk otrzymał nagrodę za najlepszą rolę męską na festiwalu „A l'Est, du Nouveau" we Francji. Jest to drugi po Film Forum Zadar Festiwal, z którego wraca ze statuetkę za rolę w "Płynących wieżowcach". "A l'Est, du Nouveau" to jedyny we Francji festiwal filmowy poświęcony produkcjom z Europy Środkowo -Wschodniej. Rozpoczął się od polskiego akcentu - pokazem filmu "Wałęsa. Człowiek z nadziei". Gratulujemy! Gwiazdy na premierze filmu "Płynące wieżowce":

Boczarska spotyka się z Banasiukiem
ONS
Newsy
Boczarska ma nowego faceta. To znany i przystojny aktor
Pasują do siebie?

Magdalena Boczarska to jedna z bardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia. Osiągnięcia filmowe nie uchroniły jej jednak od bycia na celowniku tabloidów, którzy od lat rozpisują się o jej niejasnej relacji z Tomaszem Karolakiem . Ona sama też lubiła czasem media sprowokować. Przypomnijmy: Boczarska tłumaczy się z lesbijskiego pocałunku na premierze Ostatnio aktorka nie była widywana z żadnym mężczyzną, a z wywiadów wynikało, że bycie singielką jej odpowiada. Sytuacja jednak się zmieniła i boku gwiazdy pojawił się nowy adorator. Jak donosi "Show", Magda Boczarska spotyka się z Mateuszem Banasiukiem . Aktor znany z takich produkcji, jak m.in. "Płynące Wieżowce" czy "Na Wspólnej" zabrał kilka dni temu Magdę na romantyczną randkę, a obiektywy paparazzi uchwyciły nawet ich namiętne pocałunki. Pasują do siebie? Zobacz: Boczarska wściekła na żonę Stuhra   Boczarska i inne gwiazdy na premierze filmu "W ukryciu":

Płynące Wieżowce
ONS/ kolaż fleszstyle.pl
Newsy
Herman, Cielecka i Ostaszewska na premierze "Płynących wieżowców"
Wciąż trzymają się swego stylu!

Są gwiazdy, które możnaby określić mianem "fashion victim". Nie maja konkretnego stylu, tylko silnie podążają za trendami sezonowymi. Inne trzymają się typowego dla siebie looku, przez co są charakterystyczne i wyjątkowe. Tak właśnie jest z Katarzyną Herman , Mają Ostaszewską i Magdaleną Cielecką . Wszystkie panie pojawiły się ostatnio na premierze filmu "Płynące Wieżowce". Zobacz też inne wydarzenia z czerwonego dywanu Herman jak zwykle wierna jest stylowi etno. Założyła więc kimonową bluzkę i wyróżniała się z tłumu aktorów. Maja Ostaszewska postawiła na oversizeową sukienę i srebrny wisior. Ona lubi połączenie eterycznego romantyzmu z nonszalancją. A Magdalena Cielecka? Jak zwykle piękna pokazała się w typowym dla siebie smart casualu. Brawo! Cenimy autentyczność ich stylu! Zobacz inne zdjęcia z premiery:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner