Socha i Liszowska w nowym sezonie Przyjaciółek
ONS
Newsy

Polsat wynajmie nianie dla Sochy i Liszowskiej na czas serialu

Gwiazdy będą miały kontakt z dziećmi w każdej chwili

Za kilka dni ruszają zdjęcia do kolejnej serii serialu "Przyjaciółki", który wiosną wraca po przerwie do ramówki Polsatu. Przerwa była oczywiście spowodowana faktem, iż aktorki odgrywające główne role zaszły niemal w tym samym czasie w ciąże. Przypomnijmy: Ruszają zdjęcia do "Przyjaciółek". Bez Liszowskiej!

Jak donosi "Świat Seriali", producenci serialu stanęli na wysokości zadania i przygotowali dla szczęśliwych mam jak najlepsze warunki do tego, by ich pociechy mogły im towarzyszyć na planie. Zorganizowano specjalnego busa, przystosowanego do akomodacji kilkumiesięcznych dzieci, w którym będą się nimi opiekować wykwalifikowane nianie.

Ma to zapewnić komfort pracy Małgorzacie Sosze, Anicie Sokołowskiej i oczywiście Joannie Liszowskiej, która na planie pojawi się na początku stycznia. Zdaniem informatorów, żadna z gwiazd nie potwierdziła jeszcze, czy zamierza korzystać z tych udogodnień, ale będą one do ich dyspozycji od pierwszego dnia zdjęć.

Czekacie na nowy sezon "Przyjaciółek"?

Zobacz: Andersz dał prezent dla córki Liszowskiej. Fajny?Seksowna Małgorzata Socha na salonach po ciąży:

Gwiazdy na planie Przyjaciółek
mat. prom.
Newsy
Socha i Liszowska pierwszy raz po porodzie razem na planie serialu
Młode mamy świetnie się ze sobą bawią

Wiosną zeszłego roku Polsat wyemitował drugi sezon hitowego serialu "Przyjaciółki". Na jesień producenci planowali kolejne odcinki, ale plany pokrzyżowały im ciąże aż trzech aktorek wcielających się w główne role - Joanny Liszowskiej , Małgorzaty Sochy i Anity Sokołowskiej . Trzeci sezon przełożono zatem na nadchodzącą wiosnę, a młodym mamom producenci zobowiązali się zapewnić komfortowe warunki pracy. Przypomnijmy: Polsat wynajmie nianie dla Sochy i Liszowskiej na czas serialu Zdjęcia do serialu rozpoczęto dobrych kilka tygodni temu, ale dopiero na początku stycznia na plan wróciła Joanna Liszowska, która zamierza podobno wrócić do Polski na stałe. Dzięki obecności Liszowskiej po raz pierwszym w nowym sezonie produkcja kręciła sceny z udziałem wszystkich bohaterek. Sądząc po zdjęciach z planu, panie bawiły się w swoim towarzystwie znakomie, a to z pewnością wpłynie pozytywnie na ich grę przed kamerą. Mimo dłuższej przerwy, "Przyjaciółki" wciąż są typowane na jeden z hitów stacji. Tak na planie zdjęciowym prezentują się Liszowska, Socha, Sokołowska i Stużyńska. Będziecie oglądać nowy sezon "Przyjaciółek"? Zobacz: Socha w czapce Mikołaja na zimowym spaczerze z córką Małgorzata Socha na planie "Przyjaciółek":

Małgorzata Socha rozpuszcozne włosy
Seriale
Do obsady "Przyjaciółek" dołączy przystojny aktor! Wiemy, który! Będzie gorąco!
Do obsady "Przyjaciółek" dołączy przystojny aktor! Wiemy, który! Będzie gorąco!

Paweł Deląg dołączy do obsady "Przyjaciółek"! Przystojny aktor przez ostatnie lata mieszkał i pracował w Rosji, ponieważ to głównie tam dostawał zlecenia, a stawki dla aktorów są tak dużo wyższe. Teraz jednak Paweł chce więcej pojawiać się w polskiej telewizji. Jak podaje "Super Express" Paweł Deląg zagra w hitowym polskim serialu "Przyjaciółki" i dołączy do czterech pięknych aktorek: Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Magdaleny Stużyńskiej i Anity Sokołowskiej. Paweł Deląg zagra amanta, który uwiedzie jedną z przyjaciółek. Z pewnością w serialu nie zabraknie emocji, a widzowie będą oglądali nowe odcinki z zaciekawieniem: Zagra amanta. Wprawdzie trochę ostatnio osiwiał, ale to dodaje mu tylko męskiego uroku. Bohater, w którego wcieli się Paweł, będzie uwodził jedną z głównych bohaterek. Z powodzeniem, bo oprócz dojrzałości będzie miał do zaoferowania dużo pod względem materialnym. Bohater Pawła to zaradny biznesmen - zdradził informator "Super Expressu". Będziecie oglądać nowy sezon "Przyjaciółek" ?   Zobacz: Socha, Liszowska, Stużyńska i Sokołowska na planie serialu "Przyjaciółki"   Paweł Deląg zagra w nowym sezonie "Przyjaciółek" Zdjęcia do nowej serii już ruszyły!

Joanna Liszowska w ciąży
Newsy
Liszowska przez ciążę straci pracę?
Co dalej z "Przyjaciółkami" i "Got to dance"?

Informacja o ciąży Joanny Liszowskiej była obok spalonej willi Anny Maruszeczko ( zobacz ) największą niespodzianką minionego weekendu. Gwiazda od lat powtarzała w wywiadach, że marzy się jej gromadka dzieci, ale nikt nie spodziewał się, że w najbardziej szczytowym momencie swojej kariery, aktorka zdecyduje się nad drugie dziecko. Obecnie Liszowska to jedna z najgorętszych i głównych gwiazd Polsatu. Jest jurorką w show "Got to dance", a także wciela się w czołową rolę w serialu "Przyjaciółki" . Intensywną obecność na antenie za chwilę będzie musiała zminimalizować, ze względu na błogosławiony stan. To budzi tylko jedno pytanie - co dalej z jej karierą? Magazyn "Party" dowiedział się, że producenci "Przyjaciółek" nie planują emisji zimowej serii serialu . Jak wiadomo, oprócz Liszowskiej, w ciąży są także Małgorzata Socha i Anita Sokołowska . To łącznie trzy na cztery główne bohaterki. - W maju miały ruszyć zdjęcia do 3. sezonu, ale zostaną przełożone na grudzień - wyjaśnia "Party" informator z Polsatu. Ostatecznie wszelkie wątpliwości dotyczące powrotu Joanny do pracy rozwiewa osoba ze stacji: - Jest ulubienicą Niny Terentiew, ma tu silną pozycję . Wszyscy będziemy czekać na jej powrót. Będziecie? Zobacz: Tak Liszowska wyglądała w zaawansowanej pierwszej ciąży Gwiazdy "Przyjaciółek" na planie serialu:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner