Syn Anity Sokołowskiej
ONS
Newsy

Anita Sokołowska wybrała imię dla dziecka

Jak gwiazda nazwała swojego syna?

Po koniec sierpnia Anita Sokołowska przywitała na świecie swojego pierwszego syna. Jak zdradził nam znajomy gwiazdy, w przeciwieństwie do pozostałych świeżo upieczonych mam, nie zobaczymy jej szybko na salonach. Najbliższe miesiące aktorka postanowiła spędzić z synem. "Show" zdradza, że dziecko otrzymało imię Antoś.

Anita z Antosiem wróciła już z rodzinnej Bydgoszczy, gdzie odbył się "rodzinny poród" i zamieszkali razem na warszawskim Ursynowie. Z pewnością paparazzi już czekają na pierwszy spacer gwiazdy "Przyjaciółek" z dzieckiem.

Anita Sokołowska w sukience w gazetowy print

Anita Sokołowska i pozostałe gwiazdy "Przyjaciółek" na imprezie:

Anita Sokołowska
East News
Newsy
Wiemy, ile Anita Sokołowska zarabia w serialu "Przyjaciółki"! Ta kwota robi wrażenie
Wiemy, ile Anita Sokołowska zarabia w serialu "Przyjaciółki"! Ta kwota robi wrażenie

Anita Sokołowska od lat występuje na teatralnej scenie i w serialach, ale dopiero rola przebojowej Zuzy z " Przyjaciółek " przyniosła jej ogromną popularność. Gdy aktorka dołączyła do obsady w 1. sezonie, była przekonana, że jej przygoda z "Przyjaciółkami" potrwa jedynie do 5. sezonu. Stało się jednak inaczej i Anita Sokołowska pracowała właśnie nad trzynastą serią. Teraz wyszło na jaw, ile za każdą z nich zarobiła! Zarobki gwiazdy "Przyjaciółek" "Na Żywo" informuje, że Anita Sokołowska cieszy się ostatnio wyjątkowo dobrą passą. Aktorka prawdopodobnie niedługo podpisze kontrakt na czternastą serię "Przyjaciółek" i znów zarobi majątek.  - Za każdą z nich zarobi 100 tys. zł. Za reklamowanie popularnej sieci sklepów drogeryjnych otrzyma kolejne 200 tys. zł - zdradziła osoba związana z realizacją "Przyjaciółek" w rozmowie z "Na Żywo".  Anita Sokołowska dopiero od niedawno może cieszyć się tak dużymi zarobkami. Kiedyś, gdy występowała głównie w teatrze, ciężko było jej związać koniec z końcem. Obecnie dzięki wysokim zarobkom aktorka i jej mąż byli w stanie spłacić kredyt na mieszkanie, a teraz zaczęli inwestować pieniądze. - Kupili nieruchomość na wynajem. Chcą w ten sposób zabezpieczyć źródło stałych dochodów na przyszłość. Doskonale zdają sobie sprawę, jak kapryśna bywa fortuna w ich zawodach - powiedziała osoba z otoczenia aktorki w rozmowie z tygodnikiem. Spodziewaliście się, że gwiazda "Przyjaciółek" może liczyć na takie gaże?  Anita Sokołowska zyskała duży rozgłos dzięki serialowi "Przyjaciółki" Aktorka zarabia majątek na każdym sezonie produkcji Zobacz także:   Anita Sokołowska już tak nie wygląda. Gwiazda "Przyjaciółek" zmieniła fryzurę!

Anita Sokołowska o przyjaźni
Seriale
Anita Sokołowska przyjaźni się z gwiazdami "Przyjaciółek"? "Nawet produkcja ma czasami problem..."
Anita Sokołowska przyjaźni się z gwiazdami "Przyjaciółek"? "Nawet produkcja ma czasami problem..."

Anita Sokołowska od ośmiu sezonów wciela się w rolę Zuzy czyli jednej z tytułowych przebojowych "Przyjaciółek". Wszyscy zastanawiają się, czy gwiazdy produkcji przyjaźnią się ze sobą i spędzają ze sobą czas: Pytanie to zadawane jest często, ale odpowiedź zmienia się, bo lata lecą. Od pięciu lat jesteśmy z dziewczynami na planie i z czasem stajemy się sobie coraz bliższe. Zmieniają się sprawy, które nas łączą, wcześniej były to dzieci, ale teraz, kiedy są już trochę odchowane, pojawiły się inne tematy. Wszystkie jesteśmy zapracowane, więc ciężko nam razem usiąść, żeby po prostu pogadać. Nawet produkcja ma czasami  problem, żeby nas wszystkie zebrać na planie. Ale czasami uda się wypić jakąś kawę czy dłużej porozmawiać przez telefon - zdradza Ania Sokołowska na łamach tygodnika Tele Tydzień. Zobacz: Przyjaźń po rozstaniu: czy jest możliwa?   Szósty odcinek 8. sezonu "Przyjaciółek" już dziś, o godzinie 21:10 w Polsacie.   Zobacz: Anita Sokołowska świętowała 3. urodziny synka! Gwiazda "Przyjaciółek" pokazała urocze zdjęcia!   Gwiazdy Przyjaciółek uwielbiają spędzać ze sobą czas!   Anita Sokołowska opowiedziała o przyjaźni na planie.

Anita Sokołowska i Stefano Terrazzino w Tańcu z Gwiazdami?
TV-Show
Anita Sokołowska wystąpi w Tańcu z Gwiazdami?! Stefano Terrazzino nie ma wątpliwości!
Anita Sokołowska wystąpi w Tańcu z Gwiazdami?! Stefano Terrazzino nie ma wątpliwości!

Anita Sokołowska wystąpi w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami"!? Na Facebooku tancerza Stefano Terrazzino pojawiło się wspólne zdjęcie z aktorką i intrygujący opis:  Para numer 4 !!!ale byloby z Anita temperament na parkciecie Tzg !!!. Czy to oznacza, że gwiazda "Przyjaciółek" pojawi się na parkiecie?   Anita Sokołowska w Tańcu z Gwiazdami!? Anita Sokołowska miała wystąpić już w Tańcu z Gwiazdami przy okazji drugiej polsatowskiej edycji. Niestety,  udział w show kolidował z jej pracą w teatrze w Bydgoszczy i planem "Przyjaciółek" w Warszawie. Czy jesienią znajdzie czas i ochotę na udział w programie? Jeśli tak, jej partnerem pewnie byłby Stefano Terrazzino, który dołączył niedawno do obsady "Przyjaciółek" i świetnie dogaduje się z Sokołowską. Trzymamy kciuki!   Zobacz także:  Anita Sokołowska w bardzo krótkich włosach. Gwiazda "Przyjaciółek" zmieniła fryzurę?   Anita Sokołowska i Stefano Terrazzino na planie serialu. Anita Sokołowska być może wystąpi w Tańcu z Gwiazdami.  

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner