Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz drugi zostaną rodzicami
Instagram
Newsy

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalili się pierwszą sesją zdjęciową córeczki! Dziewczynka to wykapany tata?

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazali sesję zdjęciową córki!

Anita i Adrian, uczestnicy 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" niedawno po raz drugi zostali rodzicami! Na świat przyszła córeczka uroczego małżeństwa, która jest drugim dzieckiem pary. Właśnie na Instagramie Adriana pojawiło się kilka nowych fotografii dziewczynki, jak również całej rodziny, z przepięknej sesji zdjęciowej. Możemy na nich dokładnie zobaczyć maleństwo. Jak myślicie, do kogo jest podobna? Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o córce: "Oczekiwałam większego armagedonu"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Adam liczył na dużo młodszą partnerkę. Czy Joannę to zabolało?

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalili się uroczą sesją zdjęciową z córeczką! 

Anita i Adrian, którzy poznali się w 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" tworzą wspaniałe i bardzo szczęśliwe małżeństwo, które swoim optymizmem zaraziło setki tysięcy fanów! Wielbiciele tej dwójki w dalszym ciągu śledzą ich losy za pośrednictwem mediów społecznościowych. 17 marca 2020 roku małżeństwo świętowało swoją drugą rocznicę ślubu. Wtedy też Anita i Adrian postanowili podzielić się radosną nowiną, że spodziewają się drugiego dziecka. 

Córeczka małżeństwa urodziła się na początku lipca i szybko skradła serca internautów, którzy nie mogą się doczekać, aby zobaczyć kolejne zdjęcia maleństwa. Na szczęście Anita i Adrian są bardzo aktywni na Instagramie i właśnie na profilu dumnego taty, pojawiło się mnóstwo zdjęć dziewczynki z uroczej sesji zdjęciowej. Nie zabrakło na nich oczywiście pozostałych członków rodziny, w tym Jerzyka - pierwszego dziecka Anity i Adriana. 

Pierwsza sesja w nowym składzie rodzinnym za nami💥👨‍👩‍👧‍👦♥️💥  [...] Braciszek z każdym kolejnym dniem coraz bardziej wchodzi w Dzidzio interakcję 😅. My mamy za sobą pierwsze kilkanaście dni, przez które programowaliśmy na nowo nasz rytm dobowy, przypominaliśmy sobie kilka podstawowych rzeczy, których na co dzień już od dawna nie robiliśmy przy Jerzyku - napisał Adrian pod zdjęciami. 

Fani są oczywiście zachwyceni i nie mogą oderwać wzroku od tych uroczych fotografii! 

- Jesteście fantastyczną rodziną z fantastycznymi dziećmi, z przyjemnością się na was patrzy. Wszystkiego najwspanialszego dla Was❤️

- Mała jest urocza i śliczna❤️ Zdjęcia tym bardziej piękne🤗 Pozdrawiam

- Cudne zdjęcia💖 Jerzyk tak szybko się zmienia.... to już mały przystojniak☺️

- Jaka laleczka 😍przepiękna sesja ❤️ - piszą fani. 

My również jesteśmy zachwyceni tymi pięknymi zdjęciami i zastanawiamy się, do kogo bardziej podobna jest dziewczynka! Naszym zdaniem to wykapany tata! A Wy jak uważacie? (Kliknij strzałkę w prawo, aby zobaczyć kolejne zdjęcia). 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pierwsza sesja w nowym składzie rodzinnym za nami💥👨‍👩‍👧‍👦♥️💥 Będzie problem z wyborem które zdjęcie ma trafic na większy format i zaszczycić honorowe miejsce w domu 😜🤷🏼‍♂️. Braciszek z każdym kolejnym dniem coraz bardziej wchodzi w Dzidzio interakcję 😅. My mamy za sobą pierwsze kilkanaście dni, przez które programowaliśmy na nowo nasz rytm dobowy, przypominaliśmy sobie kilka podstawowych rzeczy, których na codzień już od dawna nie robiliśmy przy Jerzyku. Natomiast wiedza została szybko odświerzenia, pamięć mięśniowa przywrócona i działamy jak sprawne przedsiębiorstwo z określonym podziałem zadaniowym 😅. Za kilka dni czeka nas podróż do Szczecina, już spory czas mnie tam nie było, a nie da się ukryć, że rodzina z niecierpliwoscią czeka, żeby poznać najmłodszego jej członka 😊. Tymczasem kolka zdjęć z naszej ostatniej sesji rodzinno noworodkowej, mam nadzieje, że Wam również się podoba. PS: @fotoleo.studio dziękujemy, jak zawsze niesamowite ujęcie 📸😁‼️ #sesjazdjeciowa #sesjarodzinna #naszepierwszewspolnezdjecie #rodzina #ślubodpierwszegowejrzenia #poland

Post udostępniony przez Adrian Szymaniak (@adrian_szz)

Anita i Adrian po raz drugi zostali rodzicami 7 lipca. Na świat przyszła córeczka uroczego małżeństwa, które poznało się w 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para na razie jednak nie zdradziła imienia swojej drugiej pociechy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mogłabym tak z Nią leżeć i patrzeć na Nią cały dzień.. ale oczywiście nie ma takiej możliwości bo bycie mamą dwójki zdecydowanie nie ma wiele wspólnego z leżeniem 🙃😊 Jaki był ten pierwszy tydzień nowej rzeczywistości w domu w czwórkę? Wydaje mi się, że oczekiwałam nawet większego armagedonu. Jerzyk jest zdecydowanie większym wyzwaniem niż Malutka, która przez większość czasu śpi i jest bardzo spokojna. Na razie jej łóżeczko wylądowało jednak w naszej sypialni, żeby nie budzić braciszka nocnymi pobudkami. Nie zdążyliśmy jeszcze zapomnieć przez rok jak pielęgnuje się takiego noworodka . Podstawa to podział obowiązków z tatusiem, tak aby sprawnie przechodzić przez kolejne punkty dnia, posiłki i kąpiele- taśmowo😁 dostawa na przewijak jedno bobo po drugim 😆👶🏼👶🏼 myślę, że w najbliższych tygodniach wiele będzie się zmieniać i będziemy uczyć się życia w rodzince 2+2+🐕 👨‍👩‍👧‍👦 muszę Wam tylko napisać że mimo tych nocnych pobudek, pewne jest to, że otacza nas jeszcze więcej miłości , a moment kiedy Jerzyk pochylił się nad siostrzyczką i dał jej buziaka jest nie do opisania słowami❤️❤️❤️ #mamaicorka #rodzinka #miłość #tydzieńwdomu #bobasowo #newbornbaby #littlegirl #familytime #cute #happy #motheroftwo

Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija)

Śledzicie losy tej pary? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mimo że do domu ze szpitala jest może jakieś 20 minut, to mam wrażenie że właśnie wyruszyliśmy w kolejną nieznaną, piekna drogę w naszym życiu! Zdrowa i silna Kruszynka pojechała poznać swojego braciszka i w końcu poprzytulać się do kochanego tatusia! Jestem przepełniona szczęściem i ogromną miłością do tego maleństwa! Moje serce po raz kolejny stało się dwa razy większe ❤️ dziękuję załodze szpitala im. Rydygiera w Krakowie, mój wybór nie mógł być inny. Nawet w tym trudnym czasie bez odwiedzin, personel robi wszystko aby mamy czuły się komfortowo. Z całego serca dziękujemy za wszystkie gratulacje ❤️ #storyofmylife #newroad #moments #family #babygirl #newbornbaby #jedziemydodomu #myfamily #ślubodpierwszegowejrzenia #mamarokporoku #mojedwaserduszka

Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija)

Zobacz także
Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" razem

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojtek poznali się na ślubie, jakie było pierwsze wrażenie?

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedzieli o pierwszych dniach z dzieckiem

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Tak wyglądają pierwsze dni Oliwii i Łukasza z dzieckiem

 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Czy Joannę zabolało, że Adam wolał młodsze?
Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Adam liczył na dużo młodszą partnerkę. Czy Joannę to zabolało?
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Adam liczył na dużo młodszą partnerkę. Czy Joannę to zabolało?

Joanna ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " już w trakcie programu dowiedziała się, że dopasowany dla niej mąż chciał związać się z dużo młodszą od niej partnerką. W ankietach zaznaczył, że idealna kobieta powinna mieć do 26 lat, tymczasem Joanna w chwili nagrywania programu miała 32. Czy to ją zniechęciło? Czy Adam już wówczas dał jej odczuć, że m. in. z tego powodu nie jest nią zainteresowany?  Joanna w rozmowie z Party.pl zdradziła, jak się wówczas czuła i jak odebrała zachowanie Adama. Zdziwicie się!  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Dlaczego Joanna nie korzysta ze swoich 5 minut sławy?  

Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dlaczego Joanna nie korzysta ze swoich 5 minut sławy?
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dlaczego Joanna nie korzysta ze swoich 5 minut sławy?

Joanna ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " była najbardziej nieśmiałą uczestniczką czwartej edycji show. Jako jedyna nie prowadziła swoich kanałów społecznościowych podczas emisji, kiedy jej znajomi z programu gromadzili już pierwszych fanów. Joanna po zakończeniu ślubnego eksperymentu przyznała, że nie spodziewała się, że zdobędzie tak ogromne wsparcie od obcych ludzi. Udostępniła swój profil dopiero po zakończeniu finału, a i tak udało jej się zdobyć ponad 112 tysięcy obserwujących! Agnieszka i Wojtek oraz Oliwia i Łukasz założyli kanały na Youtubie, czy Joanna pójdzie w ich ślady? Czy w ogóle ma zamiar przekuć swoją rozpoznawalność na coś, co przyniesie jej zyski? Posłuchajcie, co nam zdradziła!  Zobacz także:  Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie chce robić kariery na fali popularności w programie. Dlaczego?   

"Ślub od pierwszego wejrzenia" Oliwia przeprowadziła się do Łukasza. Jak odnalazła się na Śląsku?
Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia dla Łukasza przeprowadziła się na drugi koniec Polski. Jak się odnalazła?
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia dla Łukasza przeprowadziła się na drugi koniec Polski. Jak się odnalazła?

Kto by pomyślał, że to właśnie Oliwia ulegnie i przeprowadzi się do Katowic, a nie Łukasz do Gdańska. Małżonkowie już podczas kręcenia " Ślubu od pierwszego wejrzenia " przekomarzali się, kto z nich rzuci wszystko i przeprowadzi się do innego miasta. Łukasz nie wyobrażał sobie wyjazdu ze Śląska a Oliwia nie chciała mieszkać nigdzie indziej niż nad morzem.  Jednak to właśnie Oliwia ostatecznie zamieszkała u męża. Okazało się, że przed urodzeniem Franka zdążyła napisać swoją pracę dyplomową podsumowującą naukę na uczelni! Jak się odnalazła niemalże na drugim końcu kraju? Co dalej z jej edukacją oraz pracą? Czym się teraz zajmuje? Zobaczcie, co nam zdradziła.  Zobacz także:  Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o związku: "Myślałam, że eksperci się pomylili, jest jak wygrana na loterii!" Oliwia przeprowadziła się z Gdańska do Katowic. Dla męża zmieniła całe swoje życie. Jak się odnalazła?   

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik