Party Stories
Facebook
Newsy

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie mogła liczyć na wsparcie rodziców: "Nie mam już córki". Co się zmieniło?

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" musiała sama zmierzyć się z przygotowaniami do ślubu. Dlaczego nie mogła liczyć na wsparcie rodziców?

Poznaliśmy już wszystkie pary 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jedną z nich jest 32-letnia Joanna i 30-letni Adam. Niemalże wszyscy uczestnicy mogli liczyć na serdeczne wsparcie swoich najbliższych, jednak rodzice Joanny nie do końca zaakceptowali decyzję córki. Dlaczego nie chcieli uczestniczyć w przygotowaniach do ślubu swojego jedynego dziecka?

Flesz ewydanie

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga wstydziła się pokazać Karolowi swoje mieszkanie? Wytłumaczyła, dlaczego oprowadzała go po ciemku!

Rodzice Joanny ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie pomagali córce w przygotowaniach do ślubu

"Ślub od pierwszego wejrzenia" jest programem, który może wzbudzać wśród niektórych osób pewne kontrowersje. Zawarcie związku małżeńskiego z nieznaną osobą wydaje się być rzeczą szaloną, jednak są ludzie, którzy swój los w tej sprawie powierzają właśnie ekspertom. Magdalena Chorzewska, Piotr Mosak i  Bogusław Pawłowski, po wielogodzinnych dyskusjach wyłonili 6 uczestników, których połączyli w trzy pary. 

Jedną z nich jest Joanna i Adam. 32-letniej mieszkance Jastrzębia-Zdroju od dłuższego czasu doskwierała  samotność. Przez 10 lat była w związku z niewłaściwym mężczyzną, dlatego teraz postanowiła powierzyć dobór partnera ekspertom. Jednak ta decyzja nie spodobała się rodzicom uczestniczki, a w szczególności jej mamie. Joanna nawet rozważała rezygnację z programu, jednak ostatecznie zdecydowała zmierzyć się z tym sama. 

Początkowo mama Joanny zapowiedziała, że nie pojawi się na ślubie swojej córki. W ostatniej chwili kobieta jednak zmieniła zdanie i wzięła udział w uroczystości. Jednak jak wyznała przed kamerami, kiedy Joanna powiedziała jej o udziale w programie, ona odparła jej, że "nie ma już córki".

Czekałam wiele lat, aż córka mi powie, że robimy wesele. Miała być tak zżyta z tym swoim partnerem i miało być to uwieńczone tym ślubem, a tu ten ślub jest początkiem. W ogóle tego nie zaakceptowałam. Jak córka przyszła mi o tym powiedzieć, odparłam jej, że już nie mam córki, że coś takiego mi potrafiła zrobić - powiedziała mama Joanny. 

Kobieta zdecydowała się dać szansę eksperymentowi i swojemu zięciowi. Zaznaczyła jednak Adamowi, aby pod żadnym pozorem nie skrzywdził jej córki.  

Ukochana moja córeczka. Powiedziałam temu chłopakowi, że jak ją skrzywdzi to ja go znajdę - wyznała mama Joanny. 

Wygląda na to, że dla rodziców uczestniczki tak niekonwencjonalny sposób zawierania małżeństwa jest trudny do zaakceptowania. Miejmy jednak nadzieję, że Joanna i Adam stworzą wspaniały związek, a mama uczestniczki przekona się do eksperymentu. 

Joanna myślała nawet o rezygnacji z programu ze względu na brak wsparcia ze strony rodziców. Na szczęście ostatecznie jednak nie poddała się i zawarła związek małżeński z Adamem! Myślicie, że stworzą szczęśliwą parę? 

Facebook

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ślub od pierwszego
materiały prasowe
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia" powraca! 9 sezon rozpocznie się już niebawem.

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['nc', 'false']); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'edipresse', 'ba0wOw9jZ2nKF6jfi0K0KOW0zSZRZYOOC8lyJq1DjRn.T7', 'saohpqhskq', 'dnpdlgzbgzjbmpdtnqtsoubwznmq']); Czy warto brać ślub w ciemno? Czy pary skojarzone przez ekspertów mają szansę stworzyć szczęśliwe i stabilne związki? O tym wszystkim przekonamy się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Nowa edycja już w pierwszej połowie października! "Ślub od pierwszego wejrzenia" — nowa edycja W dziewiątym sezonie amerykańskiej wersji programu udajemy się do Charlotte w Karolinie Północnej, gdzie zespół ekspertów ma za zadanie skojarzyć cztery pary. Bohaterowie programu zawierają legalny ślub z nieznajomym, których pierwszy raz widzą dopiero przy ołtarzu. Podczas eksperymentu czuwają nad nimi eksperci. Po sześciu tygodniach mieszkania razem każdy z nich musi zdecydować, czy chce pozostać w związku małżeńskim.  Eksperymentalny program „Ślub od pierwszego wejrzenia” to jeden z najbardziej popularnych programów reality-show na świecie. Co ciekawe, Producent wykonawczy, Chris Coelan , zaangażował się w tę produkcję, ponieważ spotkał się z własną żoną na randce w ciemno i wierzy w miłość pierwszego wejrzenia. Czy to nie romantyczne? Ludzie, którzy zgodzą się wziąć udział w programie, zarabiają na tym bardzo mało. Według Coelana twórcy programu nie chcą, żeby robili to dla pieniędzy- interesuje go społeczny eksperyment i prawdziwe doświadczenie. Dotyczy to nie tylko telewizji. Po ślubie producenci każą małżonkom podpisać swoje akty małżeńskie bezpośrednio na miejscu, w którym odbywa się ceremonia. Pary mają sześć tygodni na decyzję, czy chcą rozwodu. Jeśli zdecydują, że tak zrobią,...

Dramat w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Matka do uczestniczki: "Już nie jesteś moją córką!"
X-news
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia" 3 pary już po ślubie! Matka do uczestniczki: "Już nie jesteś moją córką!"
Piąty odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" za nami! Poznajcie wszystkie pary w programie: Oliwię i Łukasza, Joannę i Adama oraz Agnieszkę i Wojtka.

Piąty odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" za nami! W piątym odcinku pary poznały się pierwszy raz i stanęły na ślubnym kobiercu! Mowa o trzech parach, a obecnie już o małżeństwach. Poznajcie: Oliwię i Łukasza, Joannę i Adama oraz Agnieszkę i Wojtka. Jak wyglądały zapoznania par? Kto komu się spodobał, a kto totalnie nie? Przeczytajcie, co się działo w piątym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Oto wszystkie pary programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" AGNIESZKA I WOJTEK Agnieszka ma 31 lat, mieszka w Łodzi i pracowała jako w dużej korporacji, ale postanowiła oddać się innej pracy - obecnie pracuje z dziećmi z autyzmem. Agnieszka trenuje boks. Wojtek ma 30 lat i pochodzi z Krakowa. Pracuje jako przedstawiciel handlowy. Wojtek urzekł mnie w samochodzie, kiedy zadawaliśmy sobie podstawowe pytania. Wtedy złapał mnie za rękę i właśnie tym mnie ujął - powiedziała Agnieszka o Wojtku. Ja jestem zachwycony tobą, na ten moment, podkreślam żonka - powiedział Wojtek. OLIWIA I ŁUKASZ Oliwia i Łukasz to pierwsza para! Oliwia ma 24 lata i pochodzi z Gdańska, Łukasz ma 29 lat i pochodzi z Katowic. Oliwia i Łukasz są najmłodszą parą "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Łukasz studiował inżynierię i pracuje w salonie samochodów dostawczych, a Oliwia ma jedno marzenie - chce założyć rodzinę. Wszyscy zgodnie podkreślali, że Oliwia i Łukasz pasują do siebie wizualnie. Cały czas rozmawiali - czy uda im się stworzyć coś więcej? Zobacz także:  Finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"! Dwa rozwody i jeden związek na stałe! JOANNA I ADAM Joanna i Adam to para numer dwa. Joanna pochodzi z Jastrzębia Zdroju ma 32 lata, przez 10 lat tkwiła w nieudanym związku. Adam ma 30 lat i jest z Opola. Obydwoje są spokojni, ale...

Instagram
Newsy
W "Ślubie od pierwszego wejrzenia" poważna przeszkoda dla związku Joanny i Adama! To dlatego ich relacja się nie układa?
W związku Joanny i Adama jest poważna przeszkoda, która utrudnia dziewczynie otworzenie się na relację z mężem.

Joanna i Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przechodzą kryzys. Wygląda na to, że jest przeszkoda, która skutecznie blokuje im otworzenie się na tą relację. Mama Joanny od początku nie zaakceptowała, że jej jedyna córka wzięła udział w eksperymencie. Wygląda na to, że w dalszym ciągu nie może się z tym pogodzić, o czym dowiemy się już w najbliższym odcinku. Sprawdźcie o co dokładnie chodzi.  Zobacz także:  Jak dobrze znasz Oliwię i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? QUIZ Mama Joanny w dalszym ciągu nie zaakceptowała decyzji córki! Joanna, niestety, od początku nie mogła liczyć na wsparcie rodziny. Jej decyzja o udziale w eksperymencie nie spodobała się rodzicom, a przede wszystkim jej mamie, która nawet stwierdziła, że Joanna "nie jest już jej córką". Dziewczyna jeszcze chwilę przed ślubem rozważała wycofanie się z programu, jednak ostatecznie zdecydowała się poradzić sobie sama. Chociaż rodzice Joanny ostatecznie byli obecni na ceremonii, to jednak w dalszym ciągu nie mogli pogodzić się, że ich córka wychodzi za mąż za nieznajomego.  Wygląda na to, że - mimo upływu czasu - mama Joanny nie oswoiła się z tą sytuacją. To właśnie dlatego dziewczyna ma poważny problem, aby otworzyć się na relację z Adamem. Co więcej już w najbliższym odcinku dowiemy się, że mama Joanny w dalszym ciągu nie chce jej widzieć! Dziewczyna powie o tym Adamowi i przyzna, że bała się mu wcześniej to wyjawić.  W poprzednim odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Adam również bardzo zamknął się na relację z Joanną. Każdy fan programu na pewno doskonale pamięta, że mama dziewczyny podczas składania życzeń dla nowożeńców była w stosunku do zięcia bardzo chłodna. Być może on również to rozpamiętuje i źle czuje się z myślą,...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner