Anna i Jakub w "Rolnik szuka żony 6"
Mat. prasowe
TYLKO U NAS

Ania z "Rolnik szuka żony" radzi przyszłym uczestniczkom programu! Czy żałuje udziału w show? 

Ania z szóstej edycji "Rolnik szuka żony" dzieli się swoim doświadczeniem z programu i zdradza, na co trzeba zwrócić uwagę, podejmując decyzję o chęci udziału w show. 

Ania ma za sobą udział w "Rolnik szuka żony". Razem z Jakubem stworzyli wówczas najbardziej lubianą parę  szóstej edycji. Co jest kluczem do tego, aby odnaleźć się w programie i zyskać nie tylko miłość ale również sympatię widzów? Jak sobie poradzić z rosnącą popularnością i nierzadko związaną z nią krytyką? Ania z szóstej edycji "Rolnik szuka żony" dzieli się swoim doświadczeniem z programu i zdradza, na co trzeba zwrócić uwagę, podejmując decyzję o chęci udziału w show. 

Zobacz także: Zgłoś się do "Rolnik szuka żony 7"! Ruszyły castingi, a my znamy szczegóły

Waldemar z "Rolnik szuka żony" znalazł miłość? Marta Manowska zdradziła, co u niego słychać

Ania z "Rolnik szuka żony" radzi nowym uczestniczkom 

Aktualnie trwają poszukiwania nowych uczestników do programu "Rolnik szuka żony". Rolnicy i rolniczki, którzy marzą o prawdziwej miłości, mogą wysyłać swoje zgłoszenia. Niedługo nadejdzie etap, kiedy to kandydaci i kandydatki będą mogły wysyłać swoje listy. Ania z szóstej edycji "Rolnik szuka żony" ma to już za sobą i w rozmowie z Party.pl udzieliła kilku wskazówek, które na pewno okażą się cenne dla przyszłych uczestników i uczestniczek: 

Przede wszystkim trzeba być sobą. Pomimo tego, że jest to program telewizyjny to tak naprawdę pokazuje prawdziwe życie i uczucia. 

Ania dodała również, że sam udział w "Rolnik szuka żony" nie może sprawiać, że z jakiejkolwiek strony wywierana będzie presja związana z późniejszym małżeństwem: 

Chociaż jest to program "Rolnik szuka żony", dziewczyny nie powinny się nastawiać od razu na bycie tą żoną. Najlepiej podejść do tego bez nacisku, dopiero wtedy można zbudować coś pięknego i prawdziwego bez rozczarowania. 

Dodała również, że pomimo tego, że jej relacja, którą stworzyła z Jakubem, zakończyła się, jest dumna, że odważyła się wziąć udział w programie, dając szansę własnemu szczęściu: 

Ja bazując na moim doświadczeniu mogę powiedzieć, że nie żałuję niczego i zawsze warto jest spróbować. 

Ania zwraca również uwagę na kwestię produkcyjną oraz obecność kamer, która dla wielu dziewcząt może wydawać się barierą nie do przeskoczenia. Zdradza, że ekipa programu na pewno pomoże pokonać nieśmiałość, a obecność kamer nie ma wpływu rodzące się na planie uczucia:

Podczas nagrań nikt nas do niczego nie zmusi. Ekipa sprawia, że przestajemy myśleć, że wokół są kamery. Nie trzeba się tego bać. 

Napisanie listu jest kluczową sprawą, która zadecyduje o tym, czy kandydat, o którego względy będzie starał się uczestnik zwróci na niego uwagę. Ania wspominając swój przykład zdradza: 

List nie jest prostą sprawą:) Ale warto przede wszystkim napisać o tym, co się chce i co się lubi robić w życiu. Musimy określić kogo szukamy i jakie wartości są dla nas w życiu ważne. Dziewczyny, które dostaną się do programu, niech się cieszą, że będą miały okazję poznać wiele ciekawych osób. Muszą też zdawać sobie sprawę, że bardzo wiele ludzi ogląda program i nie wszyscy mogą je polubić, ale kiedy będą sobą, niczego nie będą żałować i zdecydowanie łatwiej będzie im znieść ewentualną krytykę. 

Ania zdradziła nam, że jest dumna ze swojego udziału w programie i mimo tego, że uczucie, którego doświadczyła nie okazało się trwałe, to czuje się silniejszą i pewniejszą siebie kobietą. 

Dzięki temu, że zgłosiłam się do programu zaczęłam znowu wierzyć w miłość. Bardziej otworzyłam się na nowe znajomości i przede wszystkim bliżej poznałam samą siebie. 

"Rolnik szuka żony" okazał się przełomowym momentem w życiu Ani. Czy jej historia stanie się inspiracją i momentem przełomowym również dla kobiet, które niedługo zdecydują się dać szansę miłości, zgłaszając się do programu? 

Zobacz także: Po rozstaniu z Jakubem i fali krytyki, Ania z "Rolnik szuka żony" zamieściła wymowną odpowiedź...

Ania z "Rolnik szuka żony" jest finalistką zeszłej edycji programu. W finałowym odcinku cieszyła się uczuciem, jakie zrodziło się pomiędzy nią a Jakubem. Niestety ich związek dziś jest już przeszłością ale doświadczenia i przeżyte chwile pozwoliły jej ponownie uwierzyć w miłość i cieszyć się życiem. Dziś Ania podzieliła się swoimi spostrzeżeniami, aby zachęcić kobiety do tego, aby dały szansę uczuciu i zgłosiły się do kolejnej edycji "Rolnik szuka żony" 

Ania Rolnik szuka żony
AKPA

Aktualnie trwają castingi dla rolników i rolniczek, którzy chcą wziąć udział w "Rolnik szuka żony", niedługo do wybranych uczestników będą mogły wysyłać listy kandydaci i kandydatki. Cenne rady Anny z szóstej edycji, na pewno pomogą im w podjęciu decyzji, że warto dać szansę miłości. 

Ania z
Instagram

 

Jakub z Rolnik Szuka Żony
Instagram
Newsy
Co słychać u Jakuba z "Rolnik szuka żony"? Rozstał się z Anią, ale w sieci pojawiło się jego nowe zdjęcie
Co słychać u Jakuba z ostatniej edycji "Rolnik szuka żony"? Czy jeden z najsympatyczniejszych uczestników hitu TVP utrzymuje kontakt z kimś z programu?

Co słychać u Jakuba z ostatniej edycji "Rolnik szuka żony"? Czy jeden z najsympatyczniejszych uczestników hitu TVP utrzymuje kontakt z kimś z programu? Takie pytania z pewnością wciąż zadają sobie wszyscy fani "Rolnika". Niestety, chociaż Jakub prowadzi swoje konta na portalach społecznościowych to naprawdę rzadko publikuje tam nowe wpisy lub zdjęcia. Teraz jednak nową fotkę rolnika pokazała... Ilona z "Rolnik szuka żony"! Jakub odwiedził Ilonę i Adriana  Jakub wziął udział w szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". I chociaż początkowo fani nie byli nim zachwyceni, to szybko okazało się, że rolnik stał się ulubieńcem widzów. Wszyscy kibicowali Jakubowi, który nie ukrywał, że zauroczył się jedną ze swoich kandydatek, Ani. Para dała sobie szansę i przez kilka miesięcy tworzyła szczęśliwy związek. Po zakończeniu programu Ania chętnie publikowała w sieci zdjęcia z Jakubem. Niestety, pod koniec stycznia br. okazało się, że Ania i Jakub podjęli decyzję o rozstaniu. Wtedy też Jakub wydał publiczne oświadczenie, w którym przyznał, że jego związek to już przeszłość.  Życie pisze różne scenariusze, raz lepsze, raz gorsze. Niestety mój związek z Anią zakończył się. Ostatnie tygodnie pokazały nam, że różnimy się w zbyt wielu sprawach, by zaryzykować i iść wspólnie przez życie do końca naszych dni. Nie żałuję żadnej chwili spędzonej razem z Anią i jej synkiem , mam nadzieję, że jeszcze spotkamy się kiedyś jako znajomi - napisał na Facebooku, Od tamtej chwili rolnik naprawdę bardzo rzadko był aktywny w sieci. Jakub nie publikował swoich zdjęć na Instagramie czy na Facebooku i nie zdradzał, co u niego słychać. W miniony weekend zrobiła to jednak Ilona z "Rolnik szuka żony"! Partnerka Adriana opublikowała podczas relacji na...

Ania z "Rolnik szuka żony" chodzi do pracy. Koronawirus w Polsce
Akpa
Newsy
Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała nowe ultrakobiece zdjęcie: "Nigdy nie czułam się taka seksowna!"
Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała nowe ultrakobiece zdjęcie: "Nigdy nie czułam się taka seksowna!"

Ania z " Rolnik szuka żony " przeszła metamorfozę! Sama jest zachwycona swoim nowym wyglądem i przyznała, że jeszcze nigdy nie czuła się tak seksowna! Patrząc na nią na najnowszym nagraniu, które zamieściła w sieci,  trudno nie zgodzić się z faktem, że wygląda przepięknie!  Zobacz także:  Ania z "Rolnik szuka żony" wyznała prawdę o hejcie po programie. Wie, że niektórych dotyka on mocniej. Chodziło o Jakuba? Ania z "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę. Pokazała seksowną wersję siebie Ania Stelmaszczyk zdobyła popularność dzięki udziałowi w szóstej edycji "Rolnik szuka żony". Po zakończeniu programu próbowała ułożyć sobie życie z Jakubem, rolnikiem, o którego względy walczyła w show. Niestety po kilku miesiącach związku musieli się rozstać. Dziś nie utrzymują, ze sobą żadnych kontaktów. Ania pomimo niepowodzenia w relacji z Jakubem, przyznała, że ponownie uwierzyła w miłość. Jak narazie jest singielką ale jej nastawienie do życia zmieniło się diametralnie. Staje się coraz śmielsza i coraz odważniej radzi sobie również w social mediach, gdzie relacjonuje swoje codzienne życie.  Na najnowszych nagraniach, które zamieściła widać, że przeszła sporą metamorfozę. To efekt przygotowań do profesjonalnej sesji zdjęciowej. Ania przyznała, że już dawno nie czuła się tak piękna i atrakcyjna!  Poznajecie mnie? Ja się sama nie poznaje. Taki makijaż... zupełnie inna kobieta. To, co ja przeżyłam na tej sesji to jest coś pięknego. W  życiu nie czułam się tak kobieco i tak seksownie. Mega sztos. A zdjęcia... sama byłam w szoku, że to jestem ja. Nie, że się chwalę ale mega się cieszę i polecam każdej dziewczynie, bo to jest nam po prostu potrzebne. - powiedziała na Instastory Jesteście ciekawi efektów tej...

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zamieszkali już razem?
Instagram
Newsy
Ilona z "Rolnik szuka żony" pokazała, jaką wiadomość dostała od Jakuba! Nie uwierzycie, o co ją zapytał! 
Ilona z "Rolnik szuka żony" podczas relacji na InstaStories pokazała, jaką wiadomość wysłał do niej Jakub!

Ilona z "Rolnik szuka żony" podczas relacji na InstaStories pokazała, jaką wiadomość wysłał do niej Jakub! Okazuje się, że uczestnik szóstej edycji programu TVP zadał partnerce Adriana naprawdę zaskakujące pytanie. Nie uwierzycie, co napisał do Ilony. Zobaczcie, jak zareagowała na wiadomość od Jakuba!  Ilona pokazała wiadomość od Jakuba Ilona, Adrian i Jakub wzięli udział w szóstej edycji "Rolnik szuka żony". I chociaż od nagrań programu minął już ponad rok to byli uczestnicy hitu Telewizyjnej Jedynki wciąż utrzymują ze sobą kontakt i się przyjaźnią. Jakiś czas temu Ilona zdradziła, że Jakub odwiedził ją i Adriana, a ostatnio razem bawili się na weselu Natalii (kandydatki Sławomira). Teraz Ilona podczas relacji na InstaStories pokazała, jaką wiadomość dostała od Jakuba!  Partnerka Adriana podczas relacji na InstaStories rozpoczęła Q&A (pytania i odpowiedzi) podczas którego odpowiadała na pytania internautów. Okazuje się, że na propozycję Ilony zareagował m.in. Jakub, który zadał jej naprawdę zaskakujące pytanie. Ilona pokazała, co napisał do niej Jakub! Zaadoptujecie mnie?- zapytał Jakub. yyyy..🙈 @jaqbn- odpisała Ilona.  Jak widać, Ilona była nieco zaskoczona pytaniem Jakuba ;) Zobacz także:  Adrian i Ilona oficjalnie potwierdzili, że zamieszkali razem! Wybór miejsca jest zaskoczeniem Jakub zadał Ilonie zaskakujące pytanie. Ilona i Adrian zaprzyjaźnili się z Jakubem. Wszyscy wystąpili w 6. edycji "Rolnik szuka żony".

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner