Ania i Grzegorz Bardowscy  z"Rolnik szuka żony" ślub
Instagram

Zgłoś się do "Rolnik szuka żony 7"! Ruszyły castingi, a my znamy szczegóły

Ania i Grzegorz Bardowscy  z"Rolnik szuka żony" ślub
Instagram

Ruszyły właśnie castingi do siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Rolnicy i rolniczki, którzy chcą się odważyć i dać szansę miłości już teraz mogą wysyłać swoje zgłoszenia. Pierwszy etap jest bardzo prosty. Co trzeba zrobić? 

Ania i Grzegorz Bardowscy, Małgosia i Paweł Borysewicz czy Ilona Kurzeja i Adrian Berkowicz to tylko kilka szczęśliwych par, które odnalazły miłość w programie. Teraz szansę na niezwykłe uczucie będą mieli kolejni uczestnicy. Na tym etapie to od kolejnych rolników zależy, czy odważą się wypełnić formularz zgłoszeniowy. 

Zobacz także: Adam Kraśko zdradza kulisy "Rolnik szuka żony"! Tego jeszcze nie wiedzieliście!

Rolnik szuka żony 7 - ruszają castingi

Prawdopodobnie już jesienią zobaczymy siódmą edycję "Rolnik szuka żony". Właśnie rozpoczęły się etapy castingowe dla rolnikow. Na profilu instagramowym produkcji znalazła się informacja o naborze kandydatów: 

Każda historia, żeby móc mieć szczęśliwe zakończenie musi najpierw mieć swój początek. Bo bez tego ani rusz. U nas tym pierwszym krokiem jest zgłoszenie. Jesteś samotnym rolniczką lub rolnikiem? Myślisz o założeniu rodziny? Chcesz rozpocząć Wielką Przygodę! Zgłoś się do #rolniszukazony:
https://rolnikszukazony.vod.tvp.pl/34674807/formularz-zgloszeniowy
Czekamy na Was do końca lutego!

Formularz zgłoszeniowy jest bardzo prosty wystarczy wypełnić podstawowe dane, takie jak imię, nazwisko,  stan cywilny, adres i dane kontaktowe.  Następnie trzeba dołączyć zdjęcie i napisać kilka słów o sobie (limit 400 znaków). Proces rekrutacji potrwa do końca lutego.

Zobacz także: Natalia z "Rolnik szuka żony" planuje ślub?! Adrian mocno to zasugerował...

Ruszyły castingi do 7. edycji "Rolnik szuka żony". Ania i Piotr Bardowscy to bohaterowie pierwszej edycji. Dziś są już po ślubie i mają dwoje dzieci. Kto będzie miał szansę pójść w ich ślady? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

"Rolnik szuka żony" od sześciu edycji cieszy się niesłabnącą popularnością. 

Adrian i Ilona z
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise": "Cwaniactwo i sojusze!"

zobacz 01:47