Ania i Grzegorz Bardowscy  z"Rolnik szuka żony" ślub
Instagram
Newsy

Zgłoś się do "Rolnik szuka żony 7"! Ruszyły castingi, a my znamy szczegóły

Ruszyły castingi do siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Co trzeba zrobić, aby zgłosić się do programu? Do kiedy trwa etap zgłoszeniowy?

Ruszyły właśnie castingi do siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Rolnicy i rolniczki, którzy chcą się odważyć i dać szansę miłości już teraz mogą wysyłać swoje zgłoszenia. Pierwszy etap jest bardzo prosty. Co trzeba zrobić? 

Ania i Grzegorz Bardowscy, Małgosia i Paweł Borysewicz czy Ilona Kurzeja i Adrian Berkowicz to tylko kilka szczęśliwych par, które odnalazły miłość w programie. Teraz szansę na niezwykłe uczucie będą mieli kolejni uczestnicy. Na tym etapie to od kolejnych rolników zależy, czy odważą się wypełnić formularz zgłoszeniowy. 

Zobacz także: Adam Kraśko zdradza kulisy "Rolnik szuka żony"! Tego jeszcze nie wiedzieliście!

Marta Manowska ujawnia kulisy ślubu Kasi i Piotrka z "Rolnika"! Opowiedziała także o ich synku

Rolnik szuka żony 7 - ruszają castingi

Prawdopodobnie już jesienią zobaczymy siódmą edycję "Rolnik szuka żony". Właśnie rozpoczęły się etapy castingowe dla rolnikow. Na profilu instagramowym produkcji znalazła się informacja o naborze kandydatów: 

Każda historia, żeby móc mieć szczęśliwe zakończenie musi najpierw mieć swój początek. Bo bez tego ani rusz. U nas tym pierwszym krokiem jest zgłoszenie. Jesteś samotnym rolniczką lub rolnikiem? Myślisz o założeniu rodziny? Chcesz rozpocząć Wielką Przygodę! Zgłoś się do #rolniszukazony:
https://rolnikszukazony.vod.tvp.pl/34674807/formularz-zgloszeniowy
Czekamy na Was do końca lutego!

Formularz zgłoszeniowy jest bardzo prosty wystarczy wypełnić podstawowe dane, takie jak imię, nazwisko,  stan cywilny, adres i dane kontaktowe.  Następnie trzeba dołączyć zdjęcie i napisać kilka słów o sobie (limit 400 znaków). Proces rekrutacji potrwa do końca lutego.

Zobacz także: Natalia z "Rolnik szuka żony" planuje ślub?! Adrian mocno to zasugerował...

Ruszyły castingi do 7. edycji "Rolnik szuka żony". Ania i Piotr Bardowscy to bohaterowie pierwszej edycji. Dziś są już po ślubie i mają dwoje dzieci. Kto będzie miał szansę pójść w ich ślady? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

"Rolnik szuka żony" od sześciu edycji cieszy się niesłabnącą popularnością. 

Adrian i Ilona z
Instagram

 

Marta Manowska z uczestnikami 7. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook Rolnik szuka żony TVP
Newsy
Rolnik szuka żony: To już ostatnia edycja programu? Jest decyzja władz TVP!
Rolnik szuka żony: To już ostatnia edycja programu? Jest decyzja władz TVP!

Będzie kolejna edycja "Rolnik szuka żony"? Czy program zakończy się po emisji siódmego sezonu? Takie pytania z pewnością zadają sobie wszyscy fani show o poszukujących miłości rolnikach. Teraz okazuje się, że władze TVP podjęły już decyzję w tej sprawie! Czy powstanie ósma edycja "Rolnik szuka żony"?  Wiemy! Będzie ósma edycja "Rolnik szuka żony" "Rolnik szuka żony" już od kilku lat przyciąga miliony widzów przed telewizory i jest jednym z największych hitów Telewizyjnej jedynki. Pierwsza edycja programu została wyemitowana w 2014 roku, a dziś widzowie mogą oglądać już siódmą odsłonę show. I chociaż wciąż nie wiemy, jak zakończy się najnowsza edycja "Rolnik szuka żony" i czy rolnicy i rolniczka znajdą wielką miłość, to władze TVP ogłosiły już swoją decyzję dotyczącą kontynuacji programu! W minioną niedzielę, po emisji kolejnego odcinka programu na antenie TVP pojawiła się informacja, że producenci szukają już chętnych do ósmej edycji! Dzięki programowi "Rolnik szuka żony" narodziło się wiele szczęśliwych par i rodzin. Ich historie pokazują, że na miłość wystarczy się otworzyć i dać sobie szansę. Jesteś rolnikiem albo rolniczkiem stanu wolnego i szukasz miłości? Pragniesz poznać kogoś z kim odmienisz swoje życie? Napisz i opowiedz nam o sobie - apelowała Marta Manowska. Wszyscy rolnicy i rolniczki, którzy chcieliby wziąć udział w programie muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajdziecie TUTAJ. Będziecie oglądać ósmą edycję hitu o rolnikach? My z pewnością! Przypominamy, że dzięki programowi swoje szczęście znaleźli m.in. Ania i Grzesiek Bardowscy, Agnieszka i Robert Filochowscy, Ilona i Adrian z szóstej edycji "Rolnik szuka żony" czy Małgosia i Paweł...

Marta Manowska na planie "Rolnik szuka żony 6"
AKPA
Newsy
Po zakończeniu 6. edycji "Rolnik szuka żony" program zniknie z TVP? Jest decyzja stacji!
Po zakończeniu 6. edycji "Rolnik szuka żony" program zniknie z TVP? Jest decyzja stacji!

Powstanie nowa edycja programu "Rolnik szuka żony"? Władze TVP podjęły już decyzję w sprawie dalszych losów show o rolnikach! Od kilku tygodni widzowie mogą oglądać najnowszą, szóstą edycję programu prowadzonego przez Martę Manowską. Tym razem swoich wielkiej miłości szukają Seweryn, Sławomir, Adrian oraz Jakub. W show brał również udział Waldemar, ale ostatecznie rolnik nie zaprosił żadnej kandydatki do swojego domu i teraz jego dalsze losy nie są pokazywane w nowych odcinkach programu. Jeszcze nie wiemy, czy wszyscy rolnicy znajdą swoje szczęście w programie, ale wiadomo już, czy w przyszłości zobaczymy kolejną odsłonę "Rolnik szuka żony"!  Powstanie kolejna edycja "Rolnik szuka żony"? Chociaż szósta edycja programu ruszyła zaledwie kilka tygodni temu, to władze TVP już zapowiedziały kolejną odsłonę show! Na fanpage'u programu na Facebooku pojawił się nawet specjalny filmik, w którym Marta Manowska zachęca rolników i rolniczki do udziału w siódmej edycji "Rolnik szuka żony"!  Dzięki programowi "Rolnik szuka żony" narodziło się wiele szczęśliwych par i rodzin. Ich historie pokazują, że na miłość wystarczy się otworzyć i dać sobie szansę. Jesteś rolnikiem albo rolniczką stanu wolnego i szukasz miłości? Pragniesz poznać kogoś z kim odmienisz swoje życie? Napisz i opowiedz nam o sobie, zgłoś się do kolejnej edycji programu "Rolnik szuka żony"- zachęca prowadząca show.  Chcielibyście wystąpić w programie "Rolnik szuka żony"? Jeżeli tak, to musicie wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajdziecie TUTAJ . Według informacji zawartych w regulaminie programu zgłoszenia można wysyłać do 29 lutego 2020 roku. To co, zgłosicie się? Zobacz także:  Już rok...

Anna i Jakub w "Rolnik szuka żony 6"
Mat. prasowe
Newsy
Ania z "Rolnik szuka żony" radzi przyszłym uczestniczkom programu! Czy żałuje udziału w show? 
Ania z szóstej edycji "Rolnik szuka żony" dzieli się swoim doświadczeniem z programu i zdradza, na co trzeba zwrócić uwagę, podejmując decyzję o chęci udziału w show. 

Ania ma za sobą udział w "Rolnik szuka żony". Razem z Jakubem stworzyli wówczas najbardziej lubianą parę  szóstej edycji. Co jest kluczem do tego, aby odnaleźć się w programie i zyskać nie tylko miłość ale również sympatię widzów? Jak sobie poradzić z rosnącą popularnością i nierzadko związaną z nią krytyką? Ania z szóstej edycji "Rolnik szuka żony" dzieli się swoim doświadczeniem z programu i zdradza, na co trzeba zwrócić uwagę, podejmując decyzję o chęci udziału w show.  Zobacz także:  Zgłoś się do "Rolnik szuka żony 7"! Ruszyły castingi, a my znamy szczegóły Ania z "Rolnik szuka żony" radzi nowym uczestniczkom  Aktualnie trwają poszukiwania nowych uczestników do programu " Rolnik szuka żony ". Rolnicy i rolniczki, którzy marzą o prawdziwej miłości, mogą wysyłać swoje zgłoszenia. Niedługo nadejdzie etap, kiedy to kandydaci i kandydatki będą mogły wysyłać swoje listy. Ania z szóstej edycji "Rolnik szuka żony" ma to już za sobą i w rozmowie z Party.pl udzieliła kilku wskazówek, które na pewno okażą się cenne dla przyszłych uczestników i uczestniczek:  Przede wszystkim trzeba być sobą. Pomimo tego, że jest to program telewizyjny to tak naprawdę pokazuje prawdziwe życie i uczucia.  Ania dodała również, że sam udział w "Rolnik szuka żony" nie może sprawiać, że z jakiejkolwiek strony wywierana będzie presja związana z późniejszym małżeństwem:  Chociaż jest to program "Rolnik szuka żony", dziewczyny nie powinny się nastawiać od razu na bycie tą żoną. Najlepiej podejść do tego bez nacisku, dopiero wtedy można zbudować coś pięknego i prawdziwego bez rozczarowania.  Dodała również,...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner