Ania Rolnik szuka żony
AKPA
TYLKO U NAS

Ania z "Rolnik szuka żony" wyjechała z kraju! Jak układają się jej relacje z Jakubem? 

Ania Rolnik szuka żony
AKPA

Ania z "Rolnik szuka żony" układa sobie życie po rozstaniu z Jakubem. Uczestniczka nie ma pretensji do rolnika i zdradza, że decyzja o rozstaniu była wspólna i przemyślana. Relacja jakiej doświadczyła pomogła jej ponownie uwierzyć w miłość i przekonać się jeszcze może być szczęśliwa. Aktualnie postanowiła wyjechać z kraju wraz ze swoimi przyjaciółmi. Radosne nastawienie byłej partnerki Jakuba nie wszystkim jednak się podoba. Jakie relacje aktualnie panują pomiędzy byłymi partnerami? 

Zobacz także: Po rozstaniu z Jakubem i fali krytyki, Ania z "Rolnik szuka żony" zamieściła wymowną odpowiedź...

Ania z "Rolnik szuka żony" o relacjach z Jakubem po rozstaniu 

Ania z "Rolnik szuka żony" w rozmowie z Party.pl. przyznała, że udział w programie był dla niej czymś więcej niż tylko uczuciem, które ostatecznie nie przetrwało próby czasu. Zdradziła, że najważniejszą wartością, którą wyniosła jest to, że znowu uwierzyła w to, że może być szczęśliwa. Do udziału w programie namówił ją 12-letni syn, który chciał, żeby mama w końcu była szczęśliwa. I udało się! 

Nie żałuję niczego, zawsze warto jest próbować. (...) Dzięki temu, że zgłosiłam się do programu znowu zaczęłam wierzyć w miłość, otworzyłam się na nowe znajomości ale przede wszystkim bliżej poznałam samą siebie. 

Ania odniosła się również do wciąż pojawiającej się krytyki na temat rozstania z Jakubem. Wielu internautów zarzuciło jej, że zabawiła się jedynie uczuciami rolnika. Ania nie ma pretensji o zainteresowanie jej rozstaniem. Ma świadomość, że uczucie rodziło się na oczach widzów, którzy teraz chcą wyrazić swoją opinię. Dodała, że pomimo rozstania zarówno ona jak i Jakub wciąż życzą sobie wszystkiego, co najlepsze: 

Nasze rozstanie odbiło się szerokim echem, ponieważ wiele osób nam kibicowało i mieli prawo do swojej opinii. Oboje jesteśmy dorośli, więc świadomie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Jeden drugiemu życzy jak najlepiej. - zdradziła Party.pl

Odmieniona po doświadczeniach z "Rolnik szuka żony" Ania, odzyskała radość życia. Aktualnie wybrała się z przyjaciółmi za granicę. Radosne zdjęcia opublikowała na Instagramie. Nie każdemu jednak się spodobały: 

Taaa, taka przykrywka niedostępnej, trudnej, stłamszonej przez życie a później nagle zmiana frontu to już jaki typ.

Ania nie dała się jednak sprowokować: 

Mam przy sobie takich ludzi przy których uśmiech nie znika z twarzy.

Trzymamy kciuki za Anię i mamy nadzieję, że niedługo znowu będzie mogła cieszyć się uczuciem, na które jeszcze w zeszłym roku nie potrafiła sobie pozwolić. 

Zobacz także: Fanki wspierają Annę z "Rolnik szuka żony" po krytycznych komentarzach na temat rozstania z Jakubem!

Ania z "Rolnik szuka żony" stara się ułożyć swoje życie po rozstaniu z Jakubem. Pomagają jej w tym przyjaciele, dzięki którym uśmiech nie znika jej z twarzy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Stelmaszczyk (@asjszjn)

Uczestniczka z szóstej edycji "Rolnik szuka żony" wyjechała z przyjaciółkami z Polski. Zdradziła, że uczucie, które spotkało ją dzięki udziałowi w programie pozwoliło jej otworzyć się na miłość. Czy to znaczy, że jest gotowa na kolejny związek? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Stelmaszczyk (@asjszjn)

Ania i Jakub tworzyli piękną parę, która poznała się w programie, jednak ich wizja przyszłości była rozbieżna i postanowili się rozstać. 

Ania i Jakub z Rolnik szuka żony
Milena Fleter Fotografia

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08