Uśmiechnięta Anna Lewandowska w brązowym płaszczu

Ania Lewandowska pisze o brzuchu i ciąży! A na zdjęciu już go nie zasłania...

Uśmiechnięta Anna Lewandowska w brązowym płaszczu

Córeczka Ani i Roberta Lewandowskich już niebawem, bo na początku maja, obchodzić będzie swoje 2. urodziny. A w mediach co i raz pojawiają się spekulacje czy Klara będzie miała rodzeństwo… Każde zdjęcie Anny jest analizowane przez fanów i media, a wszystko - jak choćby zakryty ostatnio przez nią brzuch - może rodzić kolejne spekulacje. 

Zdjęcie, które popularna trenerka zamieściła dziś na swoim profilu instagramowym, nie pozostawia raczej wątpliwości. Ania postanowiła bowiem niczego nie zasłaniać. 

Zobacz także: Anna Lewandowska w drugiej ciąży? Trenerka skomentowała plotki i pokazała zdjęcie brzucha!

Ania o brzuchu i ciąży

Do brzucha i ciąży Ania Lewandowska nawiązuje też bezpośrednio w swoim wpisie. 

Pytacie jak szybko i bezpiecznie doprowadzić brzuch do formy po ciąży? Co jest ważne? KONSEKWENCJA i zdrowy rozsądek 🙏 - radzi trenerka.

 

Duże rabaty na markową odzież dla kobiet i mężczyzn! Sprawdź na ANSWEAR.com kupony rabatowe.

 

Reklamuje też swoją aplikację, w której przygotowała specjalne programy treningowe - jak twierdzi, bezpieczne i skuteczne. 

😉 Podane jak na tacy, wystarczy ściągnąć i ćwiczyć, bo treningi są rozpisane i dopasowane do Waszych potrzeb - zachęca
Apeluje też do fanek, by przysyłały swoje zdjęcia po treningu i podzieliły się opinią

Załączone zdjęcie (wcześniej pokazywała je już na InstaStories) jest dowodem na to, że - po pierwsze - forma po ciąży jest osiągalna, oraz - po drugie - że o drugiej ciąży przynajmniej na razie mowy być nie może.

Zresztą zobaczcie sami, oto wpis:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Now the question will probably be how fast and safe you can have your abs back to shape after pregnancy? What is important? Consistency and common sense 🙏 In my app @diet_training_by_ann I have prepared special training programs 😉 😉 its right there, just download and practice, because the workouts are ready and matched to your needs. I hope I will convince you to stay with me for longer. ________________________ Czekam na Wasze zdjęcia po treningu, dajcie znać, podzielcie się opinią ➡️ #annalewandowska #dietandtrainingbyann @diet_training_by_ann ➡️ będę Was szukać ⬇️⬇️⬇️ Pytacie jak szybko i bezpiecznie doprowadzić brzuch do formy po ciąży? Co jest ważne? KONSEKWENCJA i zdrowy rozsądek 🙏 W mojej appce @diet_training_by_ann przygotowałam specjalne programy treningowe, bezpieczne i skuteczne. 💥 😉 Podane jak na tacy, wystarczy ściągnąć i ćwiczyć, bo treningi są rozpisane i dopasowane do Waszych potrzeb. Mam nadzieję, że przekonam Cię, abyś została ze mną na dłużej.💥😉😉😉🤭 #summershape #healthyplanbyann #workoutbyann

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

To zdjecie Anny Lewandowskiej wywołało ostatnio lawinę pytań:

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży?
East News

Sama trenerka podchodzi do tego z dystansem ;)

Anna Lewandowska pokazała brzuch i komentuje plotki o ciąży
Instagram

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08