Uśmiechnięta Anna Lewandowska w brązowym płaszczu

Anna Lewandowska doskonale zna wszystkie blaski i cienie popularności. Do tych drugich zdecydowanie zaliczają się wszystkie plotki. Trzeba przyznać, że trenerka jest na nie wyjątkowo narażona, bo w końcu budzi ogromne emocje. Nie da się ukryć, że w przypadku Anny Lewandowskiej najczęściej mówi się o jej kolejnych ciążach. Wszyscy przyglądają się jej uważnie i wyczekują jakichkolwiek oznak rosnącego brzuszka. Ostatnio nawet otwarcie plotkuje się, że trenerka faktycznie jest już w ciąży.

Na mieście mówią, że Anka jest w ciąży. Za jakiś czas ma to ogłosić w "Dzień Dobry TVN" w swoim cyklu Sztuki Walk - twierdził informator Pomponika jakiś czas temu.

Fani Anny Lewandowskiej również zaczynają się zastanawiać, kiedy na świecie pojawi się jej drugie dziecko.  Jeden z jej fanów zapytał wprost:

kiedy syn ? 😂🤙🏻 kadra potrzebuje piłkarzy na przyszłość 😉 - napisał jeden z fanów.

Co ciekawe, trenerka odpowiedziała, publikując kilka emotikonów. Jej odpowiedź niektórzy mogli zrozumieć dwuznacznie - w końcu nie zaprzeczyła wprost, że na razie nie planuje drugiego dziecka.

Anna Lewandowska odpowiada na komentarz o ciąży
Instagram

 

Teraz jednak trenerka postanowiła odnieść się do plotek i pokazała zdjęcie brzucha!

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży?

Anna Lewandowska najwyraźniej ma dość podejrzeń i plotek, bo zdecydowała się je skomentować. Trenerka rzadko to robi, najczęściej po prostu nie reaguje. Teraz jednak nie zamierza milczeć i na swoim Instastories opublikowała zdjęcie, które mówi wszystko:

Anna Lewandowska pokazała brzuch i komentuje plotki o ciąży
Instagram

Musimy przyznać, że reakcja Anny Lewandowskiej na plotki jest mistrzowska! Na razie Klara będzie więc jedynaczką, a trenerka skupia się na kolejnych projektach. Przypomnijmy, że niedawno ruszyła ze swoim cyklem Sztuki Walki w "Dzień Dobry TVN". Anna Lewandowska zdecydowanie nie zamierza zwalniać tempa.

 

To zdjęcie wywołało lawinę podejrzeń, że Anna Lewandowska jest w ciąży, bo zakrywała swój brzuszek

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży?
East News

Na razie jednak Anna Lewandowska nie spodziewa się drugiego dziecka

Anna Lewandowska przytula Klarę
East News

Więcej na temat Anna Lewandowska