Uśmiechnięta Anna Lewandowska w brązowym płaszczu

Anna Lewandowska w drugiej ciąży? Trenerka skomentowała plotki i pokazała zdjęcie brzucha!

Uśmiechnięta Anna Lewandowska w brązowym płaszczu

Anna Lewandowska doskonale zna wszystkie blaski i cienie popularności. Do tych drugich zdecydowanie zaliczają się wszystkie plotki. Trzeba przyznać, że trenerka jest na nie wyjątkowo narażona, bo w końcu budzi ogromne emocje. Nie da się ukryć, że w przypadku Anny Lewandowskiej najczęściej mówi się o jej kolejnych ciążach. Wszyscy przyglądają się jej uważnie i wyczekują jakichkolwiek oznak rosnącego brzuszka. Ostatnio nawet otwarcie plotkuje się, że trenerka faktycznie jest już w ciąży.

Na mieście mówią, że Anka jest w ciąży. Za jakiś czas ma to ogłosić w "Dzień Dobry TVN" w swoim cyklu Sztuki Walk - twierdził informator Pomponika jakiś czas temu.

Fani Anny Lewandowskiej również zaczynają się zastanawiać, kiedy na świecie pojawi się jej drugie dziecko.  Jeden z jej fanów zapytał wprost:

kiedy syn ? 😂🤙🏻 kadra potrzebuje piłkarzy na przyszłość 😉 - napisał jeden z fanów.

Co ciekawe, trenerka odpowiedziała, publikując kilka emotikonów. Jej odpowiedź niektórzy mogli zrozumieć dwuznacznie - w końcu nie zaprzeczyła wprost, że na razie nie planuje drugiego dziecka.

Anna Lewandowska odpowiada na komentarz o ciąży
Instagram

 

Teraz jednak trenerka postanowiła odnieść się do plotek i pokazała zdjęcie brzucha!

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży?

Anna Lewandowska najwyraźniej ma dość podejrzeń i plotek, bo zdecydowała się je skomentować. Trenerka rzadko to robi, najczęściej po prostu nie reaguje. Teraz jednak nie zamierza milczeć i na swoim Instastories opublikowała zdjęcie, które mówi wszystko:

Anna Lewandowska pokazała brzuch i komentuje plotki o ciąży
Instagram

Musimy przyznać, że reakcja Anny Lewandowskiej na plotki jest mistrzowska! Na razie Klara będzie więc jedynaczką, a trenerka skupia się na kolejnych projektach. Przypomnijmy, że niedawno ruszyła ze swoim cyklem Sztuki Walki w "Dzień Dobry TVN". Anna Lewandowska zdecydowanie nie zamierza zwalniać tempa.

 

To zdjęcie wywołało lawinę podejrzeń, że Anna Lewandowska jest w ciąży, bo zakrywała swój brzuszek

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży?
East News

Na razie jednak Anna Lewandowska nie spodziewa się drugiego dziecka

Anna Lewandowska przytula Klarę
East News

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08