Za marzenia
Instagram

 

Wczoraj wszyscy zastanawiali się, co robiła Ania Lewandowska na planie serialu "Za marzenia". Najpierw zapowiedziała jej wizytę Maja Bohosiewicz, a potem Zosia Zborowska pokazała na swoim Instastories, że to dzieje się naprawdę! 

 

Lewandowska aktorką?

 

Czyżby Lewandowska zgodziła się zagrać epizod w serialu?

Na planie tego dnia była oprócz Zborowskiej jeszcze Zosia Ślotała. Okazało się, że Ania nagrywała swoje przedsięwzięcia w studio obok, a kiedy dowiedziała się, że na planie jest jej koleżanka Zosia Ślotała, postanowiła ją odwiedzić. 

Wszyscy myśleli, że Ania zagra w serialu chociaż epizod, a okazało się, że po prostu lubi się z dziewczynami i odwiedziła je po sąsiedzku na hali zdjęciowej. 

Na swoim Instastories Ania powiedziała tak:

Maju, Zosi, bardzo wam dziękuję. Podobno zostałam aktorką, a prawda jest taka, że wpadłam odwiedzić dziewczyny, bo byłam obok.

 

Z kolei Zosia Zborowska zdradziła nam szczegóły spotkania z Anią Lewandowską i plany związane z wyjazdem na jej sportowy obóz. 

 

Ania napisała do mnie i do Zosi żebyśmy wyszły na chwile do niej na buziaka, wiec wyszłyśmy. A na obóz Ani się wybieram owszem. Na jesień - wyznała nam Zosia Zborowska.

 

 

I cała tajemnica rozwiązana!

 

Przypominamy, że dziś o 21:50 w TVP2 czwarty odcinek serialu "Za marzenia"

 

Zobacz także: Lewandowska aktorką? Co robiła Ania na planie "Za marzenia"? Zobacz filmik!

 

Ania Lewandowska zdementowała plotki. 

 

Lewandowska o Za marzenia
Instagram

 

Zosia Zborowska nagrała wizytę Ani na planie "Za marzenia". 

Anna Lewandowska na planie Za marzenia
Instagram Zosi Zborowskiej