Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska jakiś czas temu pochwaliła się, że została Prezesem Olimpiad Specjalnych Polska. Trenerka zaczęła od razu działać i sama przyznała, że bardzo cieszy się z powierzonego jej zadania.

Bardzo się cieszę, że dołączam do rodziny Olimpiad Specjalnych. Sport doskonale rozwija umiejętności osób z niepełnosprawnością intelektualną, a jednocześnie pomaga w walce ze stereotypami i uprzedzeniami, które niestety wciąż funkcjonują - mówiła wówczas Lewandowska.

Lewandowska cały czas działa. Teraz pokazała na Instagramie zdjęcie z Marcinem Wroną (polski siatkarz) i Moniką Pyrek (tyczkarka) - zarówno Pyrek, jak i Wrona są ambasadorami Olimpiad Specjalnych. Lewandowska dodała też tajemniczo, że niedługo poznamy więcej szczegółów dotyczących jej działań w Komitecie Olimpiad Specjalnych...

Dzisiaj na Stadionie Narodowym z @monikapyrek_official i @w_kracze Memoriał Kamili Skolimowskiej 💪🏻 Moi ambasadorzy Olimpiad Specjalnych 💪🏻już wkrótce więcej informacji...
#team #sport #stadionnarodowy #Warsaw #healthyplanbyaAnn #AnnaLewandowska #Czapa - napisała Ania Lewandowska pod zdjęciem na Instagramie.

Co takiego szykuje Ania Lewandowska? Jakiś nowy projekt? Nie możemy się doczekać!

 

Zobacz też: Jak mieszka Anna Lewandowska? Gwiazda pokazała salon, łazienkę, kuchnię...

 

Ania Lewandowska na Memoriale Kamili Skolimowskiej.

Ania Lewandowska na Memoriale Skolimowskiej - pokazała zdjęcie na Instagramie z dwoma sportowcami. Z kim?
Instagram

 

Czy Ania szykuje nowy projekt?

Anna Lewandowska pochwaliła się fotkami z obozu
Instagram

 

Czekamy na więcej informacji!

Anna Lewandowska w daszku

Więcej na temat Anna Lewandowska