Ania i Grzegorz Bardowscy z Rolnika planują drugie dziecko
Instagram
Zobaczcie, co zdradzili!
1/4
Ania i Grzegorz Bardowscy z Rolnika planują drugie dziecko
Instagram

Ania i Grzegorz Bardowscy są jedną z popularniejszych par, które poznały się w programie „Rolnik szuka żony”. Mimo że od ich udziału minęło już kilka lat, nadal pojawiają się w programach telewizyjnych i są aktywni w mediach społecznościowych. Dzięki temu na bieżąco wiemy, jak wygląda ich wspólne życie. Okazuje się, że w najbliższym czasie może się wiele zmienić w rodzinie Bardowskich.

 

Zobacz, co zdradziła para w jednym z programów!

 

Zobacz: Ania i Grzesiek Bardowscy z "Rolnik szuka żony" mają za sobą okropne chwile! Nie tak to sobie wyobrażali...

 

 

2/4
Facebook

Ostatnio para pojawiła się razem w programie „Pytanie na śniadanie”. Opowiedzieli o początkach swojej znajomości, nowych projektach i przyznali, że nadal bardzo chętnie siadają w niedzielę przed telewizorem i oglądają kolejne odcinki programu „Rolnik szuka żony”. Para ma w planach uruchomienie kanału internetowego, który pokaże życie na wsi z perspektywy kobiety. Oprócz tego Bardowscy zdradzili coś jeszcze... Zajrzyj do galerii i sprawdź, co powiedziała para!

 

Zobacz: Małgosia z "Rolnik szuka żony" w końcu pokazała swój ciążowy brzuszek. Jest ogromny!

3/4
Anna i Grzegorz Bardowscy wychodzą z "Pytania na śniadanie"

Para przyznała, że w najbliższej przyszłości myślą o... powiększeniu rodziny. Ania dodała, że takie założenia były już od początku. Syn Bardowskich, Jaś ma już dwa lata i jeśli wierzyć słowom pary, już niedługo nie będzie jedynakiem.  Czekamy zatem na informację o ciąży Ani!

4/4
Bardowscy
Instagram

Ania I Grzegorz Bardowscy na zdjęciu ze swoim synkiem. Wkrótce być może zobaczymy rodzinę w czteroosobowym składzie!

Więcej na temat Rolnik szuka żony