Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony"
Instagram/Ania Bardowska

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak duży będzie ich dom!

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony"
Instagram/Ania Bardowska

Anna i Grzegorz Bardowski z "Rolnik szuka żony" jakiś czas temu rozpoczęli swoją budowę swojego domu. Już na początku roku informowali, że ruszają z tym projektem i uzasadniali swoją decyzję w jednym z nagrań publikowanych na swoim kanale na YouTube:

My mieszkamy na górze, pod nami mieszkają rodzice Grześka. W sumie wszystko mamy osobne, tylko razem mamy klatkę schodową. Mamy osobną łazienkę, osobną kuchnię, ale zdecydowaliśmy się na budowę. I właśnie bardzo często pojawia się pytanie "dlaczego się budujecie, skoro macie gdzie mieszkać, skoro niedawno zrobiliście remont?" . I tutaj jest dużo różnych czynników. Po pierwsze, to chyba chcemy mieć coś swojego - Ania Bardowska zdradza w nagraniu opublikowanym w sieci.

Prace nad budową domu są już bardzo zaawansowane. Anna Bardowska pokazała nowe zdjęcia i powiedziała na jakim etapie są prace! Zobaczcie!

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała relację z budowy domu! 

Ania i Grzegorz Bardowscy już na etapie wybierania projektu zdradzili, że ich dom będzie nowoczesny. Planowali rezygnację z grzejników i zamontowanie ogrzewania podłogowego w całym domu.

W najnowszym filmiku opublikowanym na YouTube zdradzili, że zrezygnowali z tradycyjnych fundamentów i zdecydowali się na budowę domu na płycie fundamentowej. Okazuje się, że prace idą błyskawicznie i już niedługo w domu pojawią się ściany!

Nasz dom miał być na tradycyjnych fundamentach, ale jednak robimy płycie fundamentowej. Rozkładamy rury, tu jest łazienka - opisuje Anna i po chwili dodaje: będziemy mieć do domu dwa schodki. (...) Za dwa dni będzie płyta, która musi schnąć kilka tygodni, a potem zaczynamy ściany - powiedziała Anna Bardowska w relacji na YouTube.

Obejrzyjcie relację wideo z budowy domu i zobaczcie najnowsze zdjęcia!

Zobacz takżeDiana z "Rolnik szuka żony" zachwyca figurą. "Skupiasz na sobie całą uwagę"

Już niedługo na budowie pojawi się płyta fundamentowa.

Budowa domu Bardowskich
fot. YouTube/ Ania Bardowska

Potem na budowie staną ściany!

Budowa domu Bardowskich
fot. YouTube/ Ania Bardowska

Ania Bardowska martwi się, czy wszystko będzie szło zgodnie z planem!

Ania Bardowska
fot. YouTube/ Ania Bardowska

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48