Anna i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Ania Bardowska ma już naprawdę duży brzuszek! Dopasowana sukienka podkreśliła ciążowe krągłości

Anna i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Ania i Grzesiek Bardowscy już za kilka tygodni po raz drugi zostaną rodzicami! O tym, że para spodziewa się kolejnego dziecka dowiedzieliśmy się w maju. Żona rolnika opublikowała wówczas wpis, w którym przyznała, że początki ciąży nie należały do najprzyjemniejszych. Od tamtej chwili Ania Bardowska chętnie pokazuje swoim fanom, jak zmienia się w czasie ciąży. Jakiś czas temu rolniczka przyznała, że w porównaniu do pierwszej ciąży, teraz ma o wiele większy brzuszek. 

W drugiej ciąży mam o wiele większy brzuch w poszczególnych tygodniach, miesiącach niż w pierwszej. W pierwszej do szóstego miesiąca chodziłam sobie w swoich zwykłych starych ubraniach i nic się nie działo. Teraz już przy czwartym to miałam taki brzuch, jakbym była w siódmym miesiącu - mówiła jakiś czas temu.

Przyszła mama nie ukrywa rosnącego brzuszka i chętnie pokazuje się w dopasowanych kreacjach, które go podkreślają. A jak wygląda teraz, kilka tygodni przed planowanym porodem? Zobaczcie sami!

Ania Bardowska pochwaliła się dużym brzuszkiem

Ania Bardowska razem z mężem podczas relacji na InstaStories zapraszała fanów do udziału w konkursie, który zorganizowali i ogłosili na swoim profilu na Facebooku. Na nagraniu żona rolnika pokazała się w dopasowanej, brązowej sukience, która podkreśliła bardzo duży ciążowy brzuszek! Patrząc na ciążowe krągłości Ani Bardowskiej mogłoby się wydawać, że drugie dziecko lada dzień przyjdzie na świat. Nic bardziej mylnego! Żona Grześka już jakiś czas temu zdradziła, że poród zaplanowany jest na listopad. 

Przypominamy, że wiadomo już, jakiej płci będzie drugie dziecko jednej z najpopularniejszych par, które poznały się na planie programu "Rolnik szuka żony". Ania Bardowska w jednym z filmów opublikowanych na YouTube.com zdradziła, że urodzi córeczkę! Nie wiadomo jednak, jakie imię otrzyma dziewczynka, choć początkowo miała zostać Marysią. 

Wcześniej powiedziałam, że jeśli to będzie dziewczynka, to nazwiemy ją Marysia, Maria. Teraz jednak pojawiły się pewne wątpliwości. Zastanawiamy się, czy aby na pewno... Wiele jest imion, które nam się podobają, wybór trudny - jakiś czas temu mówiła przyszła mama.

Zanim poznamy więc imię drugiego dziecka Ani i Grześka, zobaczcie, jak prezentuje się ciężarna żona rolnika! Brzuszek jest już naprawdę duży! 

Zobacz także: Ania Bardowska pokazała ogromny ciążowy brzuszek! Wiemy, kiedy rodzi

Ania Bardowska pokazała duży ciążowy brzuszek

Ania Bardowska w brązowej sukience
Instagram

Ania już wkrótce po raz drugi zostanie mamą

Ania Bardowska w koszuli w paski
YouTube

 

Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12