Ania Bardowska pokazała zdjęcie brzuszka

Ania Bardowska pokazała ogromny ciążowy brzuszek! Wiemy, kiedy rodzi

Ania Bardowska pokazała zdjęcie brzuszka

Ania i Grzegorz Bardowscy z 2. edycji "Rolnik szuka żony" spodziewają się drugiego dziecka. Para ma już synka Jasia i nie jest żadną tajemnicą, że teraz czekają na narodziny córeczki. O drugiej ciąży Ania Bardowska poinformowała w maju tego roku. 

Kilka ostatnich tygodni spędziłam bez mediów społecznościowych, początki ciąży nie były dla mnie łaskawe. Nieważne. Chcieliśmy się pochwalić radosną nowiną, jeszcze kilka miesięcy i nasza rodzina się powiększy - wyznała wtedy Ania Bardowska.

Teraz żona rolnika jest już w bardzo zaawansowanej ciąży. Ania Bardowska pokazała nowe nagranie na swoim kanale w serwisie Youtube, gdzie widać już duży brzuszek. Przy okazji zdradziła, kiedy urodzi się jej córeczka. Poznajcie szczegóły poniżej.

Ania Bardowska zdradziła, kiedy urodzi drugie dziecko

Ania Bardowska spotkała się z rodziną - mamą, siostrą i jej córeczkami. Razem wybrały się na zbieranie arbuzów z domowego ogródka i przy okazji Ania Bardowska pochwaliła się naprawdę dużym brzuszkiem ciążowym. Mogłoby się wręcz wydawać, że jej drugie dziecko przyjdzie lada moment na świat, ale nic bardziej mylnego! Ania Bardowska zdradziła bowiem, że pomiędzy jej dziećmi będą prawie dokładnie 3 lata różnicy - Jaś urodził się w grudniu, a córeczka ma termin na listopad!

Ania Bardowska wspomniała też o imieniu. Cały czas mówiła o swoim drugim dziecku "córeczka" i szybko wytłumaczyła fanom, dlaczego tak robi. Wszyscy, którzy myślą, że Ania Bardowska poszła w ślady gwiazd i utrzymuje imię w tajemnicy, są w błędzie! Okazje się bowiem, że Ania i Grzesiek po prostu jeszcze nie wybrali imienia dla swojej drugiej pociechy.

Myślicie, że Bardowscy wybiorą tradycyjne imię czy może nowoczesne? 

 

Ania ma już ogromny brzuszek!

Ania Bardowska zbiera arbuzy
YouTube

Ania urodzi córeczkę w listopadzie

Ania Bardowska je arbuza
YouTube

Żona rolnika zaczyna kompletować wyprawkę

Ania Bardowska w koszuli w paski
YouTube

 

Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48