Jak wygląda dziś Luz Maria? Angie Cepeda u Vegi Angie Cepeda u Vegi Angie Cepeda u Vegi
Jak wygląda dziś Luz Maria?
Wzięła ślub z polskim aktorem!
1/4
Jak wygląda dziś Luz Maria?

 

Patryk Vega, kiedy zaczął kręcić drugą część filmu „Kobiety mafii” stało się oczywiste, że będzie chciał pokazać coś więcej niż to, co zobaczyliśmy w pierwszej części. I tak się stało! Reżyser zatrudnił do filmu aktorkę, którą wszyscy pamiętamy z serialu „Luz Maria”, cieszącego się niebywałą popularnością w latach 90.

Zobaczcie, kogo w nowym filmie Patryka Vegi zagra Angie Cepeda?

 

Zobacz: Patryk Pniewski dostał rolę u Vegi! Zagra w 2. części "Kobiet mafii"! Nie uwierzycie, kogo!

 

Serialowa "Luz Maria" w latach 90!

Jak wygląda dziś Luz Maria?

2/4
Angie Cepeda u Vegi
Instagram

 

Oprócz bohaterów znanych z pierwszej części „Kobiet mafii”, zobaczymy nowe twarze, a ich nazwiska wywołały spore poruszenie. Obok Agnieszki Dygant, Kasi Warnke czy Janusza Chabiora, zobaczymy Piotra Adamczyka. Aktor nie tylko pojawił się w nowej roli, ale też zmienił swój wizerunek. U jego boku zagrała światowej sławy gwiazda, którą jest właśnie Angie Cepeda. 

Sprawdźcie, kogo zagra aktorka!

 

Zobacz: Piotr Adamczyk do roli w "Kobietach mafii 2" ogolił się na łyso! W takim wydaniu jeszcze go nie widzieliście! Kogo zagra?

3/4
Angie Cepeda u Vegi
Instagram

 

W drugiej cześci „Kobiet mafii” temat narkotyków jest dalej główną osią filmu. Jednak zostaje on bardzo rozbudowany. Pojawi się wątek południowoamerykańskich karteli, a w roli Kolumbijki zobaczymy właśnie Angie Cepedę. W końcu Patryk Vega zawsze stara się, aby jego filmy były wiarygodne. Gwiazda zagra czarny charakter! W "Pytaniu na śniadanie"  aktorka zdradziła, że:

 

 Gram Aidę, silną kobietę, która zawsze chce postawić na swoim.

 

Cepeda przyznała też, że była w Polsce przez trzy tygodnie. Opowiedziała, jaka była jej pierwsza reakcja na scenariusz do filmu "Kobiety mafii 2".

 

Zobaczyłam scenariusz i pomyślałam: Ja mam zagrać w polskim filmie? Dlaczego?

 

Jednak po przeczytaniu całej historii chętnie zgodziła się na rolę w filmie. Okazuje się, że najbardziej zaskakujący dla gwiazdy był fakt, że wszyscy w Polsce pamiętają ją z roli w serialu "Luz Maria". Było to dla niej szokujące!

4/4
Angie Cepeda u Vegi

 

Aktorka będzie partnerką Piotra Adamczyka, a na ekranie będziemy mogli zobaczyć... ich ślub. Też się nie możecie doczekać?

 

Angie Cepeda i Piotr Adamczyk

Więcej na temat Patryk Vega Piotr Adamczyk