Angelina Jolie Angelina Jolie Angelina Jolie Angelina Jolie Angelina Jolie
Angelina Jolie
1/5
Angelina Jolie

Ostatnio Angelina Jolie zszokowała swoich fanów odważnym wywiadem dla „Vanity Fair”. Gwiazda po raz pierwszy otwarcie opowiedziała o rozwodzie z Bradem Pittem, ale to inne jej wyznanie wzbudziło największe kontrowersje i wywołało falę negatywnych komentarzy! Angelina Jolie opowiedziała bowiem, jak wyglądały castingi do jej filmu „Najpierw zabili mojego ojca” o ludobójstwie w Kambodży. Przeczytaj więcej na kolejnej stronie!

 

Zobacz: Angelina Jolie i Brad Pitt pierwszy raz tak szczerze o powodach rozwodu! Najważniejsze cytaty!

2/5
Angelina Jolie

Angelina Jolie zdradziła, w jaki sposób wybrano główną bohaterkę do jej filmu. Podczas castingu kierownicy obsady kładli na stole pieniądze i prosili dzieci, by pomyślały, na co wydałyby gotówkę oraz w jaki sposób by ją ukradły. Potem reżyser udawał, że łapie je na kradzieży, a dziecko miało pokazać mu, w jaki sposób kłamie, że tego nie zrobiło.  Dziewczynka, która wygrała casting najbardziej poruszyła obsadę. 

 

- Kiedy w końcu odważyła się zabrać pieniądze ze stołu widać, że była bardzo rozemocjonowana. Kiedy zapytano ją później, na co potrzebowała tych pieniędzy, dziewczynka odpowiedziała, że jej dziadek zmarł, a ona nie miała wystarczającej kwoty na trumnę dla niego - powiedziała Angelina.

 

Słowa Angie wywołały duże kontrowersje. Co piszą internauci? Przeczytaj na kolejnej stronie!

 

Zobacz: Angelina Jolie waży mniej niż 35 kg?! "Kości i skóra!" Mamy jej NOWE ZDJĘCIE! 

3/5
Angelina Jolie

Odważne wyznanie Angeliny Jolie dotyczące jej castingów sprawiło, że internauci oskarżyli ją o psychologiczne manipulacje na dzieciach! Gwiazda musiała się bronić, mówiąc, że dzieciom zapewniono komfort, poczucie bezpieczeństwa, a podczas castingu obecni byli rodzice czy opiekunowie prawni oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych. 

 

Zobacz na następnej stronie, co powiedziała Angelina Jolie!

4/5
Angelina Jolie

Angelina Jolie broni się słowami:

 

Jestem zła, ponieważ to ćwiczenie castingowe jest improwizacją jednej ze scen filmu, w dodatku opartej na prawdziwych wydarzeniach. Sugestia, że odbieraliśmy dzieciom banknoty w czasie przesłuchań jest fałszywa i denerwująca. Obraziłabym samą siebie, gdyby do tego doszło - wyznała gwiazda.

 

Co wy na to? Czy sądzicie, że takie metody na castingach są niedopuszczalne, a Angelina przesadziła?

5/5
Angelina Jolie

Angelina Jolie z pewnością nie spodziewała się, że jej słowa mogą wywołać takie kontrowersje. Czy słusznie?

Więcej na temat Angelina Jolie