Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Aneta Zając w Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy

Ile Aneta Zając zarobi na "Tańcu z gwiazdami"? Jako faworytka dostała...

Na jej konto wpłynie pokaźna suma

Już niebawem rusza nowa edycja "Tańca z Gwiazdami", której realizacją zajęła się tym razem telewizja Polsat. W związku z tym na parkiecie zobaczymy wiele gwiazd, które od lat związane są ze stacją, wśród nich m.in. Anetę Zając. Jej udział w show pozytywnie skomentował nawet jej były partner, z którym stosunki są zazwyczaj napięte. Przypomnijmy: Krawczyk skomentował udział Zając w "Tańcu z Gwiazdami"

Do pierwszego odcinka show pozostało jeszcze trochę czasu, ale zdaniem wielu Aneta jest jedną z faworytek. Jej wizerunek wzbudza sympatię, a historia programu pokazuje, że udział w nim przed wieloma gwiazdami otworzył nowe możliwości. Występ w "Tańcu" to nie tylko ogromna szansa dla aktorki, ale też pokaźne wynagrodzenie. Jak donosi "Party", Aneta za każdy odcinek dostanie około 8 tysięcy złotych za każdy odcinek, w którym wystąpi. Jeśli Zając uda się dotrwać do finałowego etapu programu to na jej koncie może pojawić się 112 tysięcy złotych!

Będziecie kibicować Anecie w "Tańcu z Gwiazdami"?

Zobacz: Krawczyk walczy o dzieci z Zając. Wytoczył najcięższe działa

Odmieniona Aneta Zając na planie zdjęciowym:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Aneta Zając w Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy
Aneta Zając już wie na co przeznaczy wygraną z "TzG". Myślała o tym od dłuższego czasu
Aktorka ma konkretny cel

W ubiegły piątek odbył się finał "Tańca z Gwiazdami" , gdzie bezkonkurencyjna okazała się Aneta Zajac . Gwiazda serialu "Pierwsza miłość" pokonała faworytkę jurorów, od początku typowaną do zwycięstwa całego show, Joannę Moro . Ostatni odcinek show przyniósł nam wiele emocji, a na parkiecie zobaczyliśmy nie tylko wszystkich uczestników, ale i wielkie gwiazdy muzyczne. Przypomnijmy: Tak wyglądał wielki finał "Tańca z gwiazdami"! Główną nagrodą w programie jest Kryształowa Kula oraz 150 tysięcy złotych do podziału: 100 tysięcy dla gwiazdy, 50 tysięcy dla tancerza. Aneta Zając, choć nie otrzymywała najlepszych not od sędziów, była ulubienicą widzów, którzy w każdym odcinku wysyłali na nią mnóstwo SMS-ów, sprawiając, że bez problemu przechodziła do kolejnego odcinka, ostatecznie lądując w wielkim finale. "Rewia" dowiedziała się, na jaki cel aktorka chce przeznaczyć wygraną. Jakiś czas temu wraz z pomocą rodziców kupiła 3- pokojowe mieszkanie na warszawskim Wilanowie. Potężny zastrzyk gotówki pomoże jej w urządzeniu wymarzonego gniazdka.  Zobacz: Mikołaj Krawczyk skomentował udział Zając w "Tańcu z gwiazdami" Najważniejszy będzie pokój jej synów, którzy urodzili się przed planowanym terminem i rozwijają się wolniej. Ich leczenie wymaga rehabilitacji, a do tego niezbędny jest drogi sprzęt. Dzięki wygranej jego zakup w końcu będzie możliwy. Zobacz: "Taniec z Gwiazdami" to dopiero początek. Polsat zrobi z niej gwiazdę ''+''ipt>''); //--> Aneta Zając i jej droga do zwycięstwa w "TzG":

Agnieszka Włodarczyk w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
ONS/Facebook
Newsy
Polsat podgrzewa emocje. Zając będzie rywalizować z Włodarczyk!
Agnieszka wykorzysta okazję?

To było do przewidzenia. Polsat postanowił zareagować na udział Anety Zając w "Tańcu z gwiazdami", i w tym celu do swojego drugiego programu zaprosił Agnieszkę Włodarczyk . Obie partnerki - była i obecna - Mikołaja Krawczyka powalczą o triumf w dwóch różnych produkcjach, niemniej jednak obie będą walczyły o uznanie widzów i główną nagrodę. Porażka jednej zwiastować będzie sukces drugiej. Zając zatańczy w "Tańcu z gwiazdami", a Włodarczyk pojawi się w "Twoja twarz brzmi znajomo" . Różnica pomiędzy programami będzie taka, że Aneta w każdej chwili może odpaść z show, a pozycja Agnieszki będzie niezagrożona - z drugiego widowiska nie odpada żadna gwiazda. - Aga pojawiła się na zdjęciach próbnych, ale trafiła na listę rezerwową . Gdy z programu wycofała się wokalistka Blue Cafe, Agnieszka wróciła do głównego składu uczestników - zdradza "Party" osoba z produkcji show. Ciekawe której będzie kibicował Mikołaj Krawczyk. Niedawno zapewniał, że trzyma kciuki za Anetę... Zobacz: Krawczyk skomentował udział Zając w "TzG" Aneta Zając przeszła sporą metamorfozę. Tak wygląda teraz:

Mikołaj Krawczyk i Aneta Zając konflikt
ONS
Newsy
Krawczyk skomentował udział Anety Zając w "Tańcu z Gwiazdami"
Co myśli o jej nowym kontrakcie?

Kompletowana jest właśnie ostateczna lista uczestników nowego "Tańca z Gwiazdami". Polsat jako nowy właściciel formatu szuka na rynku gwiazd odpowiednich nazwisk, które zapewnią wysoką oglądalność i będą wzbudzać emocje. Wśród nich znalazła się Aneta Zając , która dołączyła do obsady show. Przypomnijmy: Aneta Zając w "Tańcu z Gwiazdami"! Zatańczą także... To będzie pierwszy od kilku lat tak duży program, w którym weźmie udział Aneta. Na co dzień aktorka poświęca się wychowywaniu dzieci i grze w serialu "Pierwsza Miłość". Jej życie prywatne z kolei jest pełne zawirowań z uwagi na relację z byłym już partnerem Mikołajem Krawczykiem , któremu zdarza się kierować pod jej adresem niewybredne komentarze. Zobacz: "Raz na zawsze - Aneta nigdy nie była moją żoną!" A jak Mikołaj zareagował na wiadomość o tym, że Aneta wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Jedna z fanek aktora umieściła na jego tablicy na Facebooku link do naszej publikacji, w której jako pierwsi zdradziliśmy, że Zając zatańczy wiosną w Polsacie. Krawczyk niezwłocznie post skomentował.   I bardzo dobrze Patrycjo. Jeżeli to prawda, życze Anecie powodzenia. To nie jest sarkazm. Niech Jej się wiedzie! I niech znajdzie wspaniałego faceta! - napisał pod postem Krawczyk. Miły i uprzejmy gest ze strony Mikołaja ociepli ich dość napięte ostatnio kontakty? Zobacz: Wściekły Krawczyk atakuje Zając. Pokazał zdjęcie z ich dziećmi Aneta Zając wystylizowana na wampa za kulisami nowego projektu:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner