Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Aneta Zając w programie Kuby Wojewódzkiego
ONS
Newsy

Zając otworzyła się u Wojewódzkiego. Opowiedziała o rzekomym romansie z Błachem, Agnieszce Włodarczyk i TzG

To był bardzo ciekawy odcinek

Kiedy w mediach pojawiła się informacja, że Aneta Zając weźmie udział w programie Kuby Wojewódzkiego, już wtedy wszyscy zgodnie orzekli, że będzie to jeden z najciekawszych odcinków show. Przypomnijmy: Bardzo młodzieżowa stylizacja Zając w programie Kuby. Postawiła na oryginalne dodatki

W trzecim odcinku pojawił się również Grzegorz Halama, ale to na Anecie skupiła się cała uwaga. Aktorka opowiedziała m.in. o tym, dlaczego zdecydowała się na udział w Tańcu z Gwiazdami i czy spodziewała się wygranej:

Jurorzy nas nie faworyzowali, lubili nas, ale te punkty mieliśmy bardzo niskie. Uważam, że świetnie tańczyliśmy i miałam bardzo dobrego partnera. - mówi

Odniosła się również do plotek na temat romansu z Wojciechem Błachem. Przyznała, że ma z nim bardzo dobry, koleżenski kontakt od dawna:

A dziękuję, że pytasz. My z Wojtkiem znamy się od lat i od lat tak samo dobrze nam się układa.

Kuba próbował również wejść na temat Agnieszki Włodarczyk. Zaczęło się od pytania, co zrobiłaby, gdyby zobaczyła film z aktorką, a następnie billboard z jej podobizną. Aneta nie dała się sprowokować:

Kuba: Widzisz film z Włodarczyk. Co robisz?
Zając: Nie oglądam telewizji.
Kuba. No dobra, widzisz ją w sklepie na plazmie.
Zając: Przechodzę dalej.
Kuba: Widzisz ją na wielkim billboardzie i dalej już nie możesz przejść, uciec, bo jest granica, strefa Shengen.
Zając: To zawracam.

Zapewniła jednocześnie, że jej relacja z Mikołajem Krawczykiem jest poprawna:

Z Mikołajem wszystko jest  bardzo ok. Dogadujemy się.

Oglądaliście?

Zobacz: Aneta Zając o samotnym wychowywaniu dzieci: Niczego nadzwyczajnego nie dokonałam
Aneta Zając na prezentacji kolekcji:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Wojewódzki o Krawczyku i Włodarczyk
Ons.pl
Newsy
Kuba Wojewódzki ostro skomentował rozstanie Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka
Padły mocne słowa...

Kuba Wojewódzki skomentował rozstanie Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka. Chociaż para aktorów do tej pory nie potwierdziła plotek o tym, że nie są już parą - w mediach aż huczy od plotek. Prasa spekuluje, że powodem rozstania Agnieszki i Mikołaja była... Aneta Zając. Włodarczyk nie podobało się ponoć, że jej partner ma coraz lepsze relacje z matką swoich dzieci. Informacje o ich rozstaniu były świetnym powodem dla Kuby Wojewódzkiego, żeby wyśmiać ich dokonania artystyczne. Według dziennikarza, Agnieszka Włodarczyk znana jest ze swoich rozbieranej roli w filmie "Sara". Zakończył się jeden z barwniejszych związków w polskim show-biznesie. Agnieszka Włodarczyk rozstała się z Mikołajem Krawczykiem. Ona znana jest z tego, że jeździła nago na rowerze w towarzystwie Lindy, a on z tego, że zastąpił w tym Lindę - napisał w swoim felietonie dla Polityki. Myślicie, że Kuba Wojewódzki przesadził? Ciekawe, czy Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk odpowiedzą na zaczepki ze strony gwiazdora TVN i czy skomentują plotki o rozstaniu.   Przypominamy, że jeden z tygodników donosił ostatnio, że aktorzy ukrywają swoje rozstanie ze względu na kontrakt z marką obuwniczą, gdzie zatrudnieni są jako para.   Zobacz także: Samotny Mikołaj Krawczyk na premierze filmu. Jak zawsze jednak bardzo seksowny!   Kuba Wojewódzki o rozstaniu aktorów. Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk nie są już parą.

Nowy mężczyzna w życiu Zając
Newsy
Nowy mężczyzna w życiu Zając. Aktorka zdradziła co ich naprawdę łączy
Kim jest tajemniczy przystojniak?

Aneta Zając może mieć ostatnio powody do zadowolenia. Aktorka niedługo przeprowadza się do nowego domu, a kilka tygodni temu zwyciężyła w "Tańcu z Gwiazdami". Zmieniła też stylistę i menadżera - jej kariera kwitnie i wiele wskazuje na to, że najbliższa jesień będzie należała do niej. Nie obyło się jednak bez zgrzytów. Przypomnijmy: Szykuje się skandal. Była menadżerka Anety Zając komentuje decyzję o zwolnieniu Prasa nieustannie też poświęca wiele miejsca życiu uczuciowemu Anety. Najpierw przypisywano jej romans ze Stefano Terrazzino , który partnerował jej w "TzG". Podczas ostatniego festiwalu Top Trendy z kolei często towarzyszył jej tajemniczy przystojniak. Mężczyzna nie odstępował Zając na krok, a paparazzi przyłapali ich na wspólnych spacerach i bankiecie po koncercie. Jak informuje magazyn "Party", to jednak nie nowy adorator aktorki, a jedynie jej stylista. Sama Zając również skomentowała domysły prasy. Łączy nas miłość... do ubrań, bo ten "domniemany ukochany" to mój zaprzyjaźniony stylista Kuba Kołaczek - śmieje się gwiazda w rozmowie z "Party". Tak Aneta i Kuba spędzali czas w Sopocie. Ładna byłaby z nich para? Zobacz: Zając wspomina związek z Krawczykiem: "Jeszcze nieraz popełnię błędy" Aneta Zając i Agnieszka Włodarczyk z Mikołajem Krawczykiem w Sopocie na jednej imprezie:

Aneta Zając o reakcji synów na sesję w Playboyu
ONS
Newsy
Synowie Zając widzieli jej zdjęcia w Playboyu. Aneta opowiedziała o ich reakcji
Kuba musiał zadać takie pytanie

Wczorajszy odcinek Kuby Wojewódzkiego z Anetą Zając wzbudził wielkie zainteresowanie. Aktorka nieco otworzyła się na kanapie u dziennikarza. Choć showman prowokował ją wieloma pytaniami, zgrabnie z nich wybrnęła. Przypomnijmy: Zając otworzyła się u Wojewódzkiego. Opowiedziała o rzekomym romansie z Błachem, Agnieszce Włodarczyk i TzG Nie mogło również zabraknąć tematu rozbieranej sesji w Playboyu. Kuba zapytał o to, co najbardziej interesuje wszystkich - czy jej dwaj czteroletni synowie widzieli już zdjęcia. Aneta uniknęła odpowiedzi, jednak po jakimś czasie zdradziła, że tak. Ich reakcja była... typowa dla takich maluchów: Wojewódzki: Podobały się? Zając: Oczywiście. Wojewódzki: Co powiedzieli? Zając: Mama...! Oglądaliście wczorajszy odcinek? Zobacz: Aneta Zając o samotnym wychowywaniu dzieci: Niczego nadzwyczajnego nie dokonałam Aneta Zając na konferencji:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner