Aneta Zając ruda?! Aneta Zając ruda?! Aneta Zając ruda?!
Aneta Zając ruda?!
Gotowa na Mundial!
1/4
Aneta Zając ruda?!

 

Aneta Zając i rude, a właściwie czerwone włosy?! Zaskakujące zdjęcie pojawiło się na Instagramie pięknej gwiazdy. Aktorka pokazała fotkę ze swoim ulubionym fryzjerem i napisała:

Hmm... #rudyrydz 🤪 miłego wieczoru Kochani 

 

Czy to oznacza, że gwiazda "Pierwszej Miłości" rzeczywiście się przefarbowała?! Zobaczcie zaskakującą fotkę i dowiedzcie się, co stoi za taką metamorfozą! 


Zobacz: Mikołaj Krawczyk chce płacić mniejsze alimenty na dzieci ze względu na niskie dochody! NOWE informacje!

 

Chcesz raz dziennie dostawać od nas informacje na Facebook Messengera na temat tego co się dzieje u Twoich ulubionych aktorów i artystów? Wystarczy, że klikniesz w ten link.
 

2/4
Aneta Zając ruda?!

 

To zdjęcie wywołało sporą konsternację wśród fanów Anety. Czyżby Zając rzeczywiście zdecydowała się na tak ogromną metamorfozę? NIE! Okazuje się, że w ten sposób gwiazda chciała wyrazić gotowość do kibicowania naszym piłkarzom jutro podczas meczu z Kolumbią na Mundialu. A rude włosy to oczywiście specjalny flirt. Jak naprawdę wygląda teraz gwiazda? 

 

Zobacz: Prawniczka Krawczyka oskarża Zając: "Alimenty nie są w całości przeznaczane na dzieci"

 

3/4
Aneta Zając ruda?!

 

Wcześniej taka sama fotka, bez filtra, pojawiła się na Instagramie stylisty fryzur, Piotra Postka, który regularnie zajmuje się jej fryzurą! Oczywiście Aneta jest wciąż blondynką! Ma tak zostać, a może Zając powinna zaszaleć? Co sądzicie? :)

 

4/4
EOS

 

Aneta Zając na razie wciąż jest blondynką! ;) 

 

Więcej na temat Aneta Zając