Andrzej Piaseczny traci fanów?
Newsy

W jakim stanie jest Andrzej Piaseczny? Nowe informacje na temat gwiazdy "The Voice of Poland"

W jakim stanie jest Andrzej Piaseczny? Nowe informacje na temat gwiazdy "The Voice of Poland"

W ostatnią środę (17 marca) Andrzej Piaseczny zamieścił wstrząsające nagranie w swoich mediach społecznościowych. Z poruszającego wideo dowiedzieliśmy się, że muzyk i juror "The Voice of Poland" zmaga się z koronawirusem i, niestety, wymaga hospitalizacji. Na nagraniu wokalista z trudem łapie każdy oddech, przez co ma również ogromne problemy z mówieniem.

Teraz pojawiły się nowe informacje na temat stanu zdrowia piosenkarza. Jak się czuje "Piasek"?

Zobacz także: Gwiazdy wspierają chorego Andrzeja Piasecznego. "Zdrowia Bracie"

Małgorzata Rozenek mocno komentuje coming out Andrzeja Piasecznego! Czy dobrze zrobił?

Andrzej Piaseczny ma koronawirusa. Nowe informacje w sprawie stanu zdrowia wokalisty

Andrzej Piaseczny już od kilkunastu dni zmaga się z koronawirusem, a o jego walce z chorobą, dowiedzieliśmy się w ostatnią środę. Wstrząsające nagranie muzyka natychmiast obiegło sieć i media. Jak się okazało, stan zdrowia wokalisty po 10 dniach leczenia w domu pogorszył się na tyle, że artysta trafił do szpitala. Jest podłączony do tlenu, ale mimo to z trudem oddycha.

W swoim poruszającym wideo z placówki medycznej, mówił: 

Wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy dosłownie mają w nosie to, co z nami może się wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania, musiałem się znaleźć tutaj. [...] Bądźcie zdrowi i trzymajcie się bardzo proszę zasad bezpieczeństwa i higieny - powiedział na nagraniu Andrzej Piaseczny. 

Wielu przyjaciół z branży i oczywiście fani artysty, mocno wspierają Andrzeja Piasecznego i trzymają kciuki za jego szybki powrót do zdrowia. Wszyscy też czekają na nowe informacje w sprawie stanu zdrowia wokalisty, a te, właśnie się pojawiły.

Portal o2.pl skontaktował się z menadżerką wokalisty, Julitą Janicką, która przyznała, że na szczęście muzyk czuje się już trochę lepiej.

Andrzej czuje się już trochę lepiej i jest pod opieką lekarzy. Jesteśmy dobrej myśli - odpowiedziała Julita Janicka redakcji o2.pl. 

Wygląda na to, że sam Andrzej Piaseczny również jest dobrej myśli, bo jak powiedział w swoim nagraniu, chociaż teraz nie może spotkać się z fanami na koncertach, to prędzej czy później, wszystko wróci do normy. 

Andrzejowi Piasecznemu życzymy dużo zdrowia i siły. 

Andrzej Piaseczny
East News

Wstrząsające nagranie muzyka natychmiast obiegło sieć. Widać na nim, że muzyk z trudem łapie każdy oddech...

 

Zobacz także
Andrzej Piaseczny i Majka Jeżowska

Andrzej Piaseczny żartuje ze swojej "urodzinowej piosenki" i zapowiada kolejną! Pomaga mu Majka Jeżowska

Andrzej Piaseczny traci fanów?

Andrzej Piaseczny pierwszy raz tak szczerze opowiedział o związku. Rozważa też... ślub! 

 

Andrzej Piaseczny w czarnej koszuli
EastNews
Newsy
Wstrząsające nagranie Andrzeja Piasecznego ze szpitala! Artysta ledwo mówi
Andrzej Piaseczny chory na koronawirusa. Chorobę przechodzi bardzo ciężko. Wstrząsające nagranie ze szpitala.

Andrzej Piaseczny  opublikował w swoich mediach społecznościowych wstrząsające nagranie. Niestety, artysta zmaga się z   koronawirusem  i po 10 dniach leczenia w domu, trafił do szpitala. Wokalista postanowił opublikować nagranie z placówki medycznej, na którym widać, że jest w poważnym stanie. Z trudem mówi i oddycha. Piosenkarz zaapelował do fanów, aby nie lekceważyli pandemii i przestrzegali zasad bezpieczeństwa. Zobaczcie poruszające nagranie Andrzeja Piasecznego i posłuchajcie jego ważnego apelu. Zobacz także:   Andrzej Piaseczny pierwszy raz tak szczerze opowiedział o związku. Rozważa też... ślub!  Andrzej Piaseczny opublikował wstrząsające nagranie ze szpitala Andrzej Piaseczny trafił do szpitala i niestety, jak możemy zobaczyć na nagraniu, które pojawiło się w mediach społecznościowych artysty, jego stan zdrowia jest naprawdę poważny. Muzyk jest podłączony do aparatury, która pomaga mu oddychać. Mimo tego, wokalista z trudem łapie każdy oddech, przez co ma również ogromne trudności z mówieniem.  Andrzej Piaseczny zdecydował się jednak pokazać fanom w takim stanie, aby przekonać niedowiarków, że koronawirus naprawdę istnieje, a choroba niesie za sobą ogromne konsekwencje zdrowotne.  Wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy dosłownie mają w nosie to co z nami może się wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania, musiałem się znaleźć tutaj. Bardzo przepraszam wszystkich z którymi mieliśmy się spotkać na koncertach, ale to przecież wszystko wróci. Bądźcie zdrowi i trzymajcie się bardzo proszę zasad bezpieczeństwa i higieny - mówi z trudem Andrzej Piaseczny.  Fani...

Andrzej Piaseczny w czarnej koszuli
EastNews
Newsy
Andrzej Piaseczny zbyt późno zgłosił się do szpitala? "Nie róbcie tego!"
Andrzej Piaseczny zbyt późno zgłosił się do szpitala? "Nie róbcie tego!"

Andrzej Piaseczny zmaga się z koronawirusem już od kilkunastu dni. Przez pierwsze 10 dni leczył się w domu, ale jego stan zdrowia niestety pogorszył się na tyle, że muzyk trafił do szpitala. Profesor Andrzej Fal w rozmowie z WP skomentował stan zdrowia artysty i przyznał, że jego zdaniem wokalista zbyt późno zgłosił się do szpitala, a to pogarsza rokowania. Zobaczcie, dlaczego specjalista tak uważa. Zobacz także:  Dorota Gardias uderza w Violę Kołakowską za słowa o Andrzeju Piasecznym: "Jak można atakować człowieka, który z trudem oddycha!" Andrzej Piaseczny powinien wcześniej zgłosić się do szpitala? Andrzej Piaseczny zamieścił w swoich mediach społecznościowych wstrząsające nagranie , z którego dowiedzieliśmy się, że przebywa w szpitalu. Na wideo widzimy, jak z trudem łapie każdy oddech, choć jest podłączony do aparatury tlenowej. Muzyk jest zakażony koronawirusem i zdecydował pokazać się w takim stanie internautom, by w ten sposób przekonać niedowiarków, że COVID-19 naprawdę istnieje i powoduje ogromne problemy zdrowotne. Artysta zaapelował też do wszystkich, by przestrzegali zasad bezpieczeństwa i higieny.  Ostatnio menadżerka Andrzeja Piasecznego, Julita Janicka, w rozmowie z o2.pl powiedziała, że na szczęście muzyk czuje się już trochę lepiej. Stan zdrowia artysty postanowił skomentować w rozmowie z WP.pl kierownik Kliniki Chorób Płuc Szpitala MSWiA prof. Andrzej Fal. Zdaniem eksperta, Andrzej Piaseczny zbyt długo zwlekał z wizytą u specjalisty. Profesor zaapelował również do wszystkich, aby nie popełniali tego błędu. "Piasek" powiedział, że przez 10 dni chorował w domu. Młodzi, nie róbcie tego! Jeśli czujecie się źle, jesteście chorzy, nie trzeba udowadniać innym ani sobie, że dacie radę, że jesteście silni i...

Andrzej Piaseczny
East News
Newsy
Gwiazdy wspierają chorego Andrzeja Piasecznego. "Zdrowia Bracie"
Wstrząsające nagranie Andrzeja Piasecznego, który choruje na koronawirusa zszokowało jego fanów. celebryci postanowili go wesprzeć. Ich słowa wyciskają łzy.

Wstrząsające nagranie Andrzeja Piasecznego , który choruje na koronawirusa zszokowało jego fanów oraz znajomych. Artysta nagrał apel ze szpitala, na którym widać, że ciężko przechodzi zakażenie, a trudność sprawia mu nawet mówienie. Andrzej Piaseczny wyznał, że z koronawirusem zmaga się już 10 dzień, jednak jego stan jest na tyle poważny, że musiał poddać się hospitalizacji. Pod jego nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Komentują je również jego przyjaciele z branży.  Zobacz także:  Wstrząsające nagranie Andrzeja Piasecznego ze szpitala! Artysta ledwo mówi Gwiazdy martwią się o stan zdrowia Andrzeja Piasecznego. Artysta ma koronawirusa  Andrzej Piaseczny z powodu koronawirusa trafił do szpitala. Niestety na nagraniu, które opublikował w swoich mediach społecznościowych widać, że jego stan jest naprawdę poważny. Juror "The Voice Senior" jest podłączony do aparatury, jednak wciąż trudno mu złapać oddech. Ma również ogromne trudności z mówieniem. Po 10 dniach zmagania się z koronawirusem musiał poddać się hospitalizacji. Na Instagramie zaapelował do internautów o to, aby nie lekceważyli niebezpieczeństwa i stosowali się do obostrzeń:  Wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać.  Wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy dosłownie mają w nosie to co z nami może się wydarzyć.  Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania, musiałem się znaleźć tutaj - mówił.  Poważny stan zdrowia Andrzeja Piasecznego zmartwił nie tylko jego fanów ale również znajomych z branży, którzy pod szokującym nagraniem zostawili słowa wsparcia i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia:  - Andrzeju Dziękuję, że nagrałeś to wideo. Dużo siły, zdrowiej i...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner