Andrzej Piaseczny z mamą w programie Starsza pani musi fiknąć
x-news

Andrzej Piaseczny świętuje urodziny razem z chorą mamą. Pokazał poruszające wspólne zdjęcie i ma tylko jedno życzenie

Andrzej Piaseczny z mamą w programie Starsza pani musi fiknąć
x-news

Dla Andrzeja Piasecznego to muszą być wyjątkowo trudne urodziny. Popularny wokalista, ktory kończy dziś równo 50 lat, spędza je z mamą. I, jak wynika ze zdjęcia, w szpitalu. We wzruszającym poście na Instagramie napisał czego by sobie życzył w ten wyjątkowy dzień.

Fani talentu Andrzeja Piasecznego, czyli popularnego "Piaska" doskonale znają jego mamę, panią Alicję. Wszyscy pamiętamy ją jako gwiazdę programu "Starsza pani musi fiknąć", w którym wraz z Andrzejem zostali poddani dość ekstremalnym wyzwaniom. Wokalista i juror programów rozrywkowych zawsze pokazywał jak mocną więź ma z mamą.

Zobacz także: Niewyobrażalne rzeczy w „The Voice Senior”. Po Andrzeju Piasecznym nikt się tego nie spodziewał

Andrzej Piaseczny spędza urodziny z mamą w szpitalu

Ostatnie dni muszą być dla nich wyjątkowo trudne. Andrzej Piaseczny, który w środę obchodzi urodziny, pokazał właśnie zdjęcie. Z kontekstu wynika, że zostało zrobione prawdopodobnie w szpitalu. Pani Alicja, która swoje urodziny obchodziła dwa dni wcześniej, jest w szlafroku, a na jej twarzy widać rurkę wspomagającą oddychanie. 

Od kilku już lat urodziny świętujemy wspólnie. Pomiędzy moimi, które jutro, a wczorajszymi Mamy. To już sto trzydzieste trzecie! Ależ ten czas... Gdybyśmy mogli sobie czegoś życzyć, to bardzo prosimy o dobre myśli, których nam teraz dla zdrowia bardzo potrzeba ❤️- napisał Piaseczny.

Na odpowiedź przyjaciół i fanów nie musiał długo czekać. Pani Alicja i Andrzej zostali wprost zasypani życzeniami.

Jesteście piękni Waszą miłością. Cudownie się na Was patrzy. Gratuluję Mamie Syna, a Synowi Mamy. Życzę, jak najwięcej chwil we wspólnych uściskach. Miłość wszystko przetrwa i nie da się ukryć tego bijącego blasku. Pozdrawiam, myślę... ❤️- czytamy życzenia od profilu Ich Troje.

Wysyłam do Was wielką paczkę dobrych myśli 🌺 Życzenia zdrowia i uśmiechu też wysyłam💛- pisze dziennikarka TVN Anita Werner.

Wysyłam ❤️❤️❤️ - dopisała Magda Mołek.

Dużo zdrowia 🙏 - pisze wokalista i popularny prezenter muzyczny Maciej Smoliński.

My również dołączamy się do tego strumienia dobrych myśli. 

O swojej relacji z mamą Andrzej Piaseczny mówił w jednym z wywiadów. 

Mama uczyła w szkole biologii, tata pracował w zakładach chemicznych. Zmarł, gdy byłem na studiach. Mam po nim charakter, jestem drobiazgowy i uważny. (...) Łapię się na tym, że myślę jak on. (...) Jestem za to emocjonalny jak matka. I uparty. Dlatego czasem się kłócimy. Ale szczerze się przyznaję: jestem maminsynkiem. Gdy działo się źle, biegłem do mamy. Znajdowałem u niej czułość i opiekę. Dalej jej szukam - wyznał w rozmowie z "Twoim Stylem".

 Andrzej Piaseczny i pani Alicja:

Andrzej Piaseczny z mamą na prezentacji jesiennej ramówki TVN
ONS.pl

Więcej na temat Andrzej Piaseczny
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43