Andrzej Młynarczyk zaręczył się ze swoją partnerką! Gwiazdor serialu "M jak miłość" zdradził szczegóły swoich oświadczyn w programie "Pytanie na śniadanie".

Reklama

Aktor po raz pierwszy publicznie opowiedział o ukochanej i przyznał, że poprosił ją o rękę. Jak się okazuje, Andrzej Młynarczyk zaręczył się w kościele - tuż przed Bożym narodzeniem! Aktor do tej pory ukrywał radosną nowinę nawet przed koleżanką z planu. Barbara Kurdej- Szatan z którą pojawił się w PnŚ nie kryła zaskoczenia wyznaniem o zaręczynach Młynarczyka.

Co zdradził na antenie gwiazdor?

Było tradycyjnie. Zawsze wiedziałem jak to będzie dlatego, że poznaliśmy się w kościele. I rzeczywiście wiedziałem, że to będzie to samo miejsce, więc również zaręczyłem się w kościele - zdradził Andrzej Młynarczyk. Moja ukochana Eliza nie jest aktorką, jest spoza branży. Eliza pracuje jako projektant, jest architektem, ale również jest dziennikarzem.

Partnerkę Andrzeja Młynarczyka po raz pierwszy na oficjalnej imprezie mogliśmy zobaczyć zaledwie dwa miesiące temu. Aktor w towarzystwie Elizy pojawił się na premierze kalendarza "Kobiety o kobietach" i - jak się teraz okazuje - już wtedy byli zaręczeni. Kto wie, być może już wkrótce usłyszymy o ślubie gwiazdora "M jak miłość"!

Zobacz także

Andrzejowi Młynarczykowi i jego narzeczonej serdecznie gratulujemy!

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan pokazała córkę na Facebooku! Co za włosy! ZDJĘCIA

Andrzej Młynarczyk oświadczył się swojej partnerce w kościele.

Reklama

Aktor zaręczył się tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

Reklama
Reklama
Reklama