Andrzej Grabowski wydał OŚWIADCZENIE dotyczące rozwodu! Jego treść szokuje!
EastNews
Newsy

Andrzej Grabowski wydał OŚWIADCZENIE dotyczące rozwodu! Jego treść szokuje!

Andrzej Grabowski wydał OŚWIADCZENIE dotyczące rozwodu! Jego treść szokuje!

Wokół ich rozwodu pojawiło się sporo plotek. Najczęstsze z nich mówiły o tym, że Andrzej Grabowski miał zostawić Anitę Kruszewską bez środków do życia, gdy ta zmagała się z poważnymi problemami ze zdrowiem. Byli już małżonkowie mieli się także kłócić o podział majątku. Andrzej Grabowski długo nie komentował tych doniesień. Jednak w końcu zdecydował się przerwać milczenie i opublikował obszerne oświadczenie na łamach jednego z tygodników.

 

Zobacz także: "Ja amantem? Proszę sobie nie żartować!" Andrzej Grabowski ma jednak sposób na kobiety. Niezawodny!

 

Andrzej Grabowski rzadko udziela wywiadów. Jednak dla "Twojego Imperium" zrobił wyjątek. Gwiazdor "Świata według Kiepskich" postawił za to jeden warunek: obok rozmowy musiało pojawić się obszerne oświadczenie aktora w sprawie jego rozstania z Anitą Kruszewską, do którego doszło w 2015 roku. Andrzej Grabowski podkreślił w nim, że nie zostawił swojej żony, gdy ta była chora. Wręcz przeciwnie, mimo iż wtedy ich małżeństwo było w rozsypce, artysta odwiedzał kobietę w szpitalu i dbał o to, aby nie działa się jej krzywda. Aktor skomentował także doniesienia na temat kłótni, do których miało między nimi dochodzić na tle finansowym. Według plotek Andrzej Grabowski zostawił Anitę Kruszewską bez środków do życia!

Nie jest prawdą, że zostawiłem ją bez pomocy finansowej. Do kwietnia 2017 r. nie płaciłem jej 1600 złotych miesięcznie, jak pisano, lecz przelewałem na jej konto 6 tysięcy złotych. Opłacałem też ZUS i prywatne ubezpieczenie medyczne oraz telefony żony i jej córki, co dawało miesięcznie kwotę ponad 2 tysięcy złotych. Potem zmniejszyłem te wpłaty, a w listopadzie, kiedy sąd stwierdził rozdzielność majątkową, przestałem płacić. ZUS opłacałem żonie do lutego 2018 r. Nie jest prawdą, że w związku z podziałem majątku oferowałem jej kwotę 30 tysięcy złotych. Moja pierwsza polubowna propozycja to 800 tysięcy złotych. W sądzie, co jest w protokole rozprawy, proponowałem 900 tysięcy złotych. Ostatecznie tytułem podziału majątku przelałem na konto byłej żony 1 milion 250 tys. złotych. Nie miałem takiej kwoty w gotówce - pożyczyłem pieniądze i sprzedałem, co mogłem - twierdzi Andrzej Grabowski.

Poniżej ciąg dalszy artykułu

 

Zobacz także: Andrzej Grabowski skomentował plotki na temat rozstania z żoną: "Nie mam żadnej kobiety"

 

Rap Andrzeja Dudy rozgrzał internet! Znane gwiazdy skomentowały wykon prezydenta!

Andrzej Grabowski i Anita Kruszewska: jak żyją dzisiaj?

Andrzej Grabowski we wspomnianym wywiadzie wyznał również, że nie szuka kontaktu ze swoją byłą już żoną. Oboje zaczęli nowy rozdział w swoim życiu. Ona ponoć zbliżyła się do swojego dawnego kolegi, którego spotkała w Szwajcarii. On z kolei rzucił się w wir pracy i nie ma zamiaru wiązać się z żadną kobietą, ponieważ jak sam twierdzi, nie ma łatwego charakteru. Może jednak nie wszystko jest stracone i wielka miłość wciąż gdzieś na niego czeka?

 

POLECAMY: Andrzej Grabowski schudł 40 kg w 3 miesiące! Jak tego dokonał?

 

Andrzej Grabowski i Anita Kruszewska byli małżeństwem przez 6 lat

Andrzej Grabowski, Anita Kruszewska
KAPIF

Andrzej Grabowski rozwodzi się po siedmiu latach małżeństwa
ONS
Newsy
Wiemy, dlaczego Andrzej Grabowski tak długo milczał na temat swojego rozwodu. Miał ku temu ważne powody!
Wiemy, dlaczego Andrzej Grabowski tak długo milczał na temat swojego rozwodu. Miał ku temu ważne powody!

  Trzy miesiące od ostatniej rozprawy rozwodowej Andrzej Grabowski przerwał w końcu milczenie. Zdementował wszystkie plotki, które narosły wokół jego rozwodu przez ostatnie dwa lata. Dlaczego tak długo milczał? Nie jest prawdą, że porzuciłem chorą żonę. Rozstaliśmy się, kiedy była zdrowa, na trzy miesiące przed jej pierwszym pobytem w szpitalu. Gdy dowiedziałem się o jej stanie, otoczyłem ją opieką”, czytamy w oświadczeniu aktora.     Dalej Grabowski dementuje plotki, że zostawił Kruszewską bez pomocy finansowej.   „Do kwietnia 2017 r. nie płaciłem jej 1600 zł miesięcznie, jak pisano, lecz przelewałem na jej konto 6 tysięcy złotych. Opłacał też ZUS i prywatne ubezpieczenie medyczne oraz telefony żony i jej córki, co dawało miesięcznie kwotę ponad 2 tysięcy złotych”.   Wyjaśnia też, że nie oferował żonie 30 tys. złotych. Ostatecznie tytułem podziału majątku przelał na konto byłej żony 1 milion 250 tys. złotych. Dlaczego aktor zdecydował się na wydanie oświadczenia? Bo miałem już dość kłamstw na swój temat. Ale zrobiłem to raz i więcej o rozwodzie opowiadał nie będę", mówi „Fleszowi” Grabowski.   Wcześniej wiele razy powtarzał, że nie dba o wizerunek, więc chyba musiał być naprawdę zmęczony pytaniami o rozwód. Tylko dlaczego zdecydował się na to tak późno? Medioznawca prof. Wiesław Godzic uważa, że wszystkie plotki należy ucinać natychmiast. „Dementowanie oszczerstw po dwóch latach to niepotrzebne wracanie do tematu, o którym wielu już zapomniało", mówi Godzic.   Ale być może aktor miał powody, by milczeć? „Najprawdopodobniej został poproszony przez swojego prawnika o to, by się nie wypowiadać. Bo rozwód jest rodzajem negocjacji. A wypowiedzi pełne emocji negocjacjom nie służą", uważa Rafał Baran, specjalista od...

Andrzej Grabowski
ONS
Newsy
Andrzej Grabowski rozwodzi się z żoną po 7 latach?! Aktor skomentował plotki
Andrzej Grabowski rozwodzi się z żoną po 7 latach?! Aktor skomentował plotki

Andrzej Grabowski rozwodzi się z żoną! Okazuje się, że po siedmiu latach małżeństwa żona aktora wniosła o rozwód. Według doniesień "Super Expressu" problemy w związku Andrzeja Grabowskiego i Anity Kruszewskiej pojawiły się już rok temu. To właśnie wtedy rozpoczęły się również kłopoty zdrowotne żony aktora. Anita Kruszewska przeszła dwa udary mózgu. Któregoś poranka obudziłam się i niedowidziałam. W drugiej połowie dnia lekko opadła mi powieka. Myśląc, że to jest porażenie nerwu twarzowego, udałam się do przychodni. A stamtąd karetką zawieziono mnie do szpitala - opowiadała w jednym z wywiadów Anita Kruszewska . Tabloid sugeruje, że to właśnie wtedy zaczęły się kłopoty w małżeństwie aktora. Żona Grabowskiego w rozmowie z SE nie chciała rozmawiać o szczegółach rozstania. Nie chcę tego publicznie komentować, w mojej sytuacji nie mogę się denerwować. Trzeci udar byłby tragedią  - powiedziała SE żona Andrzeja Grabowskiego. Doniesienia tabloidu skomentował sam Andrzej Grabowski , który nie zaprzeczył informacji o rozwodzie. Nie będę zaprzeczać, ale też nie chcę o tym rozmawiać - powiedział w rozmowie z "Twoim Imperium". Informator tabloidu twierdzi, że do wniosek o rozwód został już przesłany do sądu, a małżonkowie czekają teraz na termin rozprawy.   Zobacz także: „Najlepszym sposobem na życie jest... głupota”. Z okazji urodzin Andrzeja Grabowskiego - najlepsze cytaty z wywiadu!   Andrzej Grabowski rozwodzi się  z żoną. Żona aktora wniosła o rozwód po siedmiu latach małżeństwa.

Andrzej Grabowski dementuje plotki o nowym związku
Newsy
Andrzej Grabowski skomentował plotki na temat rozstania z żoną: "Nie mam żadnej kobiety"
Andrzej Grabowski skomentował plotki na temat rozstania z żoną: "Nie mam żadnej kobiety"

Andrzej Grabowski skomentował medialne doniesienia o kulisach rozstania z żoną, w których sugerowano, że aktor znalazł pocieszenie u boku innej kobiety. Gwiazdor serialu "Świat według Kiepskich" i juror "Tańca z Gwiazdami" zaprzeczył w "Fakcie" tym rewelacjom i zapewnił, że nikt nie pojawił się w jego życiu. Andrzej Grabowski przyznaje również, że bardzo żałuje, że jego małżeństwo właśnie się rozpada. Nie mam żadnej kobiety, nie układam sobie życia na nowo, nawet mi do głowy nie przychodzi, żeby to robić. Bardzo żałuję, że to co było dotychczas się skończyło  - zapewnia w rozmowie z "Faktem". -  To wszystko jest wyssane z palca. Nie wiem, kto puszcza ploty, że ja sobie układam życie, nie mam pojęcia. Może to moja żona, może nie moja żona. Nie wiem kto, po prostu bzdura totalna. Przypominamy, że o kryzysie w małżeństwie Andrzeja Grabowskiego i Anity Kruszewskiej media plotkują już od kilku tygodni. Tabloidy donosiły wówczas, że problemy w ich związku rozpoczęły się już rok temu, kiedy to żona aktora doznała udaru. Sam Andrzej Grabowski zaprzeczył i zapewnił kilka dni temu, że ich problemy pojawiły się znacznie wcześniej oraz, że pomagał Anicie Kruszewskiej w walce o zdrowie. A co mówiła żona Andrzeja Grabowskiego ? . Moim zdaniem prawda obroni się sama, bardzo w to wierzę. Decyzja o rozstaniu była jego - zdradziła żona Kruszewska w "Fakcie".  -  Opowiadanie głupot nikomu na dobre nie wychodzi. Jestem silną kobietą. Po udarze sama stawałam na nogi, więc teraz też będę musiała. Dzięki Bogu nie leżę sparaliżowana i staram się żyć w miarę normalnie - powiedziała tabloidowi. Zobacz także: Andrzej Grabowski wyprowadził się od żony. Będzie rozwód!   Andrzej Grabowski dementuje plotki o nowym związku.   Aktor zdradził kulisy swojego rozstania z żoną.

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik