Anastacia
EastNews
1/4
Anastacia
EastNews

 

Sopot Top Of The Top trwa w najlepsze! TVN bardzo się postarał, by zachęcić widzów do przybycia nad morze, ale i spędzenia czasu przed telewizorami! Zaprosił naprawdę znane osobowości ze światowej sceny muzycznej, m.in James'a Arthura, czy Fun Factory! Podczas wczorajszego koncertu jednak największą wieczoru była amerykańska wokalistka - Anastacia!

 

Anastacia ROZGRZAŁA sopocką widownię!

 

Anastacia wystąpiła podczas drugiej części festiwalu. Wiele osób przyjechało tam specjalnie dla niej! Nic dziwnego. W końcu to światowej sławy artystka, która występowała m.in z Lionelem Richie, czy Erosem Ramazzotti! 

 

Zobaczcie tylko jak porwała publiczność i jak wyglądała lata temu w szczycie swojej popularności!

 

Zobacz: Hołd dla Kory w Sopocie i... żenujące zachowanie Macieja Maleńczuka! Zobacz WIDEO

2/4
Anastacia
EastNews

 

Wokalistka zaśpiewała cztery swoje taneczne hity. Ewidentnie widać było, że to podczas jej występu publiczność bawiła się najlepiej! Wszyscy klaskali, tańczyli i śpiewali! 

 

Anastacia zdecydowanie zaraziła Polaków swoją pozytywną energią! Widać, że cieszy się z życia i korzysta z niego w stu procentach, choć nie zawsze tak było. Amerykanka dwukrotnie walczyła z rakiem...

 

3/4
Anastacia, kiedyś i dziś
EastNews/Instagram

 

W 2003 roku lekarze zdiagnozowali u niej raka piersi. Anastacia przeszła operację i wydawało się, że wszystko wróciło do normy. Choroba jednak wróciła dziesięć lat później. Wokalistka o swoim stanie zdrowia poinformowała w social mediach, odwołała zaplanowaną i wyczekiwaną przez fanów trasę koncertową. Poddała się zabiegowi mastektomii, a w 2016 roku pokazała zdjęcie po rekonstrukcji piersi. 

 

4/4
Anastacia, kiedyś
Instagram

Pomimo niełatwego życia, 50 - letnia artystka cieszy się z tego co ma! Na scenie jest wulkanem energii, a jej życie możemy obserwować na Instagramie, którego prowadzi bardzo aktywnie! 

 

Podobał Wam się jej występ podczas Sopot Top Of The Top?