Party Stories
East News
Newsy

Alicja Szemplińska skomentowała odwołanie Eurowizji 2020! "Spełnił się najgorszy scenariusz"

Alicja Szemplińska niestety nie wystąpi na Eurowizji 2020. Z powodu panującej pandemii koronawirusa, konkurs został odwołany. Wokalistka zabrała głos w tej sprawie.

Niestety w środę 18. marca media obiegła kolejna, smutna informacja - Eurowizja 2020 zostaje odwołana przez koronawirusa! Naszą reprezentantką miała być cudowna Alicja Szemplińska. Niestety jak już wiadomo, wokalistka nie będzie miała okazji, aby zaprezentować się w tym roku na scenie w Rotterdamie. Na InstaStory piosenkarki pojawiło się oświadczenie w tej sprawie. 

Zobacz także: Eurowizja 2020 odwołana przez koronawirusa! Kiedy się odbędzie? Czy Alicja Szemplińska wystąpi za rok?

Alicja Szemplińska miała mało czasu na przygotowanie eurowizyjnej piosenki! "Poprawek było mnóstwo"

Alicja Szemplińska skomentowała odwołanie Eurowizji 2020!

Ze względu na szerzącą się na całym świecie pandemię koronawirusa, Europejska Unia Nadawców poinformowała, że Konkurs Piosenki Eurowizji 2020 zostaje odwołany! 

Z ogromnym smutkiem musimy ogłosić, że odwołujemy Konkurs Piosenki Eurowizji w Rotterdamie – poinformowała Europejska Unia Nadawców w oświadczeniu zamieszczonym na Facebooku. 

Konkurs Eurowizji 2020 miał odbyć się w dniach 12-16 maja w Rotterdamie. Już wcześniej było wiadomo, że organizatorzy będą musieli zareagować na obecną, trudną sytuację spowodowaną epidemią koronawirusa. Jakiś czas temu organizator poinformował, że w związku z koronawirusem festiwal może odbyć się w zupełnie innej formule. Niestety teraz już oficjalnie wiadomo, że Konkurs Piosenki Eurowizji w 2020 roku nie odbędzie się w ogóle! 

Naszą reprezentantką miała być Alicja Szemplińska, która wygrała polskie preselekcje z utworem "Empires". Wokalistka zamieściła oświadczenie na swoim InstaStory w którym odniosła się do odwołania Eurowizji 2020.

Kochani! Spełnił się niestety najgorszy scenariusz i tegoroczna Eurowizja Rotterdam 2020 została odwołana. Powód jest wszystkim bardzo dobrze znany. Zdrowie jest jedno więc dbajmy o nie jak potrafimy najlepiej! Teraz wracam do studia, aby nagrywać kolejne utwory i będę Was informować na bieżąco o postępie moich prac. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i ściskam w tym nie łatwym dla nas czasie! Stay tuned - napisała Alicja na swoim InstaStory. 

Na ten moment nie wiadomo, czy Alicja będzie naszą reprezentantką w przyszłym roku. Trzymamy oczywiście za to bardzo mocno kciuki! Teraz jednak najważniejsze jest opanowanie epidemii i troska o zdrowie nas wszystkich. 

Instagram

Niestety Eurowizja 2020 nie odbędzie się! W ubiegłym roku zwycięzcą konkursu został Duncan Laurence. 65. Konkurs Piosenki Eurowizji miał odbyć się w Rotterdamie.

Duncan Laurence wygrał Eurowizję
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Alicja Szemplińska o eurowizyjnym utworze
EastNews
Newsy
Eurowizja 2020 zostanie odwołana z powodu koronawirusa? Mamy komentarz Alicji Szemplińskiej!
Eurowizja 2020 stoi pod znakiem zapytania. Czy konkurs zostanie odwołany z powodu koronawirusa? Zapadła decyzja organizatorów

Eurowizja 2020 zostanie odwołana przez koronawirusa ? Niestety, przez rozprzestrzeniającą się pandemię wiele imprez masowych zostaje odwołanych. Na ten moment nie wiadomo, jak długo może potrwać ta trudna sytuacja. Organizatorzy konkursu Eurowizji zabrali głos w sprawie jego organizacji.  Zobacz także:  Oficjalnie: Eurowizja Junior ponownie odbędzie się w Polsce!  Eurowizja 2020 - czy konkurs zostanie odwołany?  Koronawirus sieje spustoszenie na całym świecie. Niestety, liczba zachorowań z dnia na dzień drastycznie się zwiększa. Na ten moment już prawie 190 tys. osób walczy z groźnym wirusem. W związku z tym większość państw zdecydowała się podjąć radykalne kroki w celu zminimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się SARS-CoV-2. Organizacja imprez masowych w wielu miejscach na całym świecie jest zakazana.  Fani Eurowizji drżą o losy organizacji konkursu. Wielbiciele jednej z największych muzycznych imprez na świecie obawiają się, że pandemia nie ustąpi do maja i Eurowizja 2020 zostanie odwołana. Jednak organizatorzy mają już plan B. Najprawdopodobniej konkurs odbędzie się, ale w zupełnie innej formule i bez udziału publiczności.  Europejska Unia Nadawców przygotowuje się na tę chwilę tak samo, jakby Eurowizja miała się odbyć zgodnie z planem. Osobiście kontaktuję się z zarządem, który ma plan B, co sugeruje, że będziemy bardziej zaangażowani. W Słowenii ma być specjalne studio. Jeśli ten scenariusz, czyli plan B, zostanie użyty, każdy uczestnik będzie zobowiązany do nagrania swojego występu - wyjawiła w jednym z wywiadów Natalijo Gorscak, dyrektor słoweńskiego nadawcy RTV SLO, którą cytuje Wiwibloggs Przypomnijmy, że konkurs ma odbyć się w dniach 12-16 maja. Naszą reprezentantką została Alicja Szemplińska z utworem "Empires". Wygląda na to, że...

Alicja Szemplińska o eurowizyjnym utworze
EastNews
Newsy
Eurowizja 2020 odwołana przez koronawirusa! Kiedy się odbędzie? Czy Alicja Szemplińska wystąpi za rok?
Eurowizja 2020 odwołana! Kiedy odbędzie się konkurs? Eurowizja 2020 zawieszona! Czy Alicja Szemplińska pojedzie na konkurs za rok?

A jednak! Eurowizja 2020 została oficjalnie odwołana przez szerzącą się na całym świecie pandemię koronawirusa!  Z ogromnym smutkiem musimy ogłosić, że odwołujemy Konkurs Piosenki Eurowizji w Rotterdamie – poinformowała Europejska Unia Nadawców w oświadczeniu zamieszczonym na Facebooku. Eurowizja 2020 odwołana! Kiedy się odbędzie? Przypomnijmy - konkurs Eurowizji 2020 miał odbyć się w dniach 12-16 maja w Rotterdamie. Jakiś czas temu organizator poinformował, że w związku z koronawirusem festiwal może odbyć się w zupełnie innej formule. Teraz już oficjalnie wiadomo, że w tym roku Eurowizji nie zobaczymy! Jej producent wykonawczy, Jon Ola Sand, mówi, że być może konkurs odbędzie się za rok, w tym samym miejscu: Jesteśmy bardzo dumni z Konkursu Piosenki Eurowizji, który od 64 lat jednoczy ludzi w całej Europie. Jesteśmy głęboko rozczarowani tą sytuacją. EBU wraz z nadawcą NPO, NOS, AVROTROS i miastem Rotterdam będą nadal rozmawiać, czy uda się zorganizować Konkurs Piosenki Eurowizji w Rotterdamie w 2021 r. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli w organizowaniu wielkiego Konkursu Piosenki Eurowizji w tym roku. Niestety, nie było to możliwe z przyczyn niezależnych od nas. Bardzo żałujemy tej sytuacji, ale mogę wam obiecać: Konkurs Piosenki Eurowizji powróci silniejszy niż kiedykolwiek Polskę podczas konkursu Eurowizji miała reprezentować w tym roku Alicja Szemplińska z utworem "Empires". Czy 17-letnią wokalistkę zobaczymy za rok? W 2021 roku Ala miała zdawać matury, przypadające na maj... Czekamy więc na decyzję gwiazdy!  Zaskoczeni? Polskę miała reprezentować Alicja Szemplińska!           Wyświetl ten post na Instagramie.  ...

Alicja Szemplińska, teledysk do piosenki "Prawie my"
YouTube
Newsy
Alicja Szemplińska świętuje dziś 18. urodziny! Pamiętacie, że wygrała inne show przed "The Voice of Poland"? Mamy nagranie
Alicja Szemplińska kończy 18 lat. Pamiętacie jej występ z Hit Hit Hurra? Edyta Górniak była zachwycona!

Alicja Szemplińska od dziś jest pełnoletnia! Młodej piosenkarce przyszło świętować 18. urodziny w czasach pandemii koronawirusa. Ten rok miał być jej - gwiazda została wybrana na polską reprezentantkę na Eurowizji 2020, jednak ze względu na szerzącą się zarazę, została odwołana. Czy wystąpi za rok? Tego jeszcze nie wiadomo, ale o Alicji na pewno będzie jeszcze głośno. Zwłaszcza, że utalentowana piosenkarka ma już na koncie spore sukcesy! 18. urodziny Alicji Szemplińskiej Choć większość widzów poznała ją w 10. edycji "The Voice of Poland", którą wygrała, jeszcze wcześniej. w 2016 roku, wystąpiła w nieco mniej popularnym programie na TVP 1 - "Hit Hit Hurra", w którym także zajęła pierwsze miejsce. Na YouTubie można znaleźć finałowy występ Alicji z utworem "Listen" Beyonce. Siedząca w jury Edyta Górniak powiedziała o Szemplińskiej, że mogłaby być jej córką.  Trzy lata później, w 2019 roku Alicja wystąpiła w "The Voice of Poland". Pod swoje skrzydła wzięli ją Tomson i Baron. Skutecznie, bowiem doprowadzili gwiazdę do finału, który wygrała. Po zwycięstwie w "The Voice" Alicja spróbowała swoich sił w eurowizyjnym wydaniu "Szansy na sukces", która miała wyłonić kandydata na Eurowizję 2020. Szemplińska z balladą "Empires" ponownie... wygrała! Niestety, konkurs został odwołany, a decyzją producentów w 2021 roku nie pojawią się utwory wybrane w tym. Alicja bardzo żałuje, ponieważ miała już wstępne pomysły na swój występ: Kochani! Spełnił się niestety najgorszy scenariusz i tegoroczna Eurowizja Rotterdam 2020 została odwołana. Powód jest wszystkim bardzo dobrze znany. Zdrowie jest jedno więc dbajmy o nie jak potrafimy najlepiej! Teraz wracam do studia, aby nagrywać kolejne...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner