Alicja Janosz pokazała zdjęcie jak karmi piersią
ONS

Janosz dodała odważny wpis na blogu. Pokazała zdjęcie jak karmi piersią

Alicja Janosz pokazała zdjęcie jak karmi piersią
ONS

We wrześniu Alicja Janosz urodziła swojego pierwszego synka, Tymka, który bez wątpienia jest jej oczkiem w głowie. Młoda mama jest bardzo zaangażowana w wychowanie dziecka i wszelkie sprawy związane z tematami parentingowymi. W związku z tym bardzo entuzjastycznie zareagowała na nowe show "Mali giganci", które ma pojawić się na antenie TVN już na wiosnę. Ma jednak pewne obawy. Zobacz: Alicja Janosz o nowym show z dziećmi: Porażki będą miały wpływ na ich całe życie

Wokalistka aktywnie udziela się także na portalach społecznościowych i chętnie radzi przyszłym mamom. Prowadzi również bloga, gdzie porusza m.in.  trudne tematy dotyczące macierzyństwa. Jednym z zagadnień, które ostatnio zainteresowało zwyciężczynię "Idola" jest karmienie piersią, którego młode mamy często chcą unikać. 

 

Zobacz także: co można jeść karmiąc piersią


Janosz wzięła udział w pewnej akcji, którą chce szerzyć i wspierać. W związku z tym na swojej stronie zamieściła odważne zdjęcie. Dodała również kontrowersyjny wpis:

A’propos, wczoraj (gdy jeszcze komp nie działał), na prośbę dziewczyn, organizujących akcję wspierającą karmienie piersią, opisałam na iPhonie całą historię moich początków kp. Bo należy je wspierać i promować! Nie będę się teraz o tym rozpisywać, ale z pewnością podlinkuję temat w niedalekiej przyszłości. Jeśli to może pomóc choćby jednej młodej mamie, to myślę, że warto się dzielić własnymi doświadczeniami. Zwłaszcza, że „wyznanie” to może tym razem trafi jedynie bezpośrednio do zainteresowanych, a nie tylko na portale plotkarskie. O, tu z moimi dziećmi – jedno przy piersi, drugie na stopie, bo my zaaaawsze razem :)


Na pewno obok takiego wpisu ciężko będzie przejść obojętnie. I dobrze. Cel został osiągnięty :)

Zobacz: Alicja Janosz pokazała syna. Chłopiec ma już siedem tygodni
 
 

 

Więcej na temat Alicja Janosz
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48