Alicja Boratyn, o której show biznes usłyszał kilkanaście lat temu, gdy była jedną z wokalistek grupy Blog 27, dziś... szuka pracy. Czy to oznacza koniec jej muzycznej kariery? Jakie CV zamieściła w sieci? Sprawdźcie szczegóły!

Reklama

Zobacz także: Jak dziś wygląda Tola Szlagowska? Odmieniona wokalistka z Blog 27 wraca z nowym teledyskiem

Alicja Boratyn z Blog 27 szuka pracy

Alicja Boratyn ponad 15 lat temu zaistniała z Tolą Szlagowską w show-biznesie. Nastoletnie wówczas wokalistki podbiły serca młodych słuchaczy, a ich debiutancki album "" zyskał fanów nawet za granicą: w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Japonii. Z kolei coverem Alexii "Uh La La La" w mgnieniu oka podbiły listy przebojów. Niestety założycielki zespołu poróżniły się niedługo po głośnym debiucie. Jak tłumaczyła wówczas Alicja Boratyn na łamach "Super Expressu", nie zgadzała się z poglądami Szlagowskiej:

- Ten zespół to przede wszystkim realizowanie ambicji Toli i droga do jej sukcesu. Dla mnie tam nie ma miejsca. Sama chcę decydować o tym jak się ubiorę, uczeszę, czy jaką piosenkę zaśpiewam - mówiła wówczas Alicja Boratyn.

Artystki po zakończeniu współpracy, rozpoczęły solową karierę. Ala wydała płytę "Higher" i nagrała między innymi utwór do serialu TVN-u - "Majka". Z kolei od kilku lat tworzyła muzykę z partnerem, Jakubem Sikorą, którego poślubiła rok temu.

East News/Reporter

Zobacz także: Gwiazda "M jak miłość" szuka pracy w Internecie. "Nie mam zupełnie nic". Aktorka jest w stanie wziąć wszystko

Zobacz także

Z kolei teraz o Alicji Boratyn znów jest głośno, jednak tym razem ze względu na zaskakujący wpis, który pojawił się na jej Facebooku. Artystka powiadomiła swoich znajomych, że szuka pracy i prosi o pomoc:

- Hej! Szukam pracy. Wiele lat poświęciłam śpiewaniu i tworzeniu muzyki, w międzyczasie zdobywałam inne umiejętności. Skończyłam Kulturoznawstwo, więc odnalazłabym się w szeroko pojętym sektorze kultury. Z racji wieloletniego bycia wokalistką i współpracy z wytwórniami muzycznymi jestem na bieżąco z funkcjonowaniem przemysłu muzycznego i koncertowego - zapewnia.

Okazuje się, że Alicja Boratyn przez ostatnie lata zajmowała nie tylko muzyką. Ma też doświadczenie w innych branżach:

- Pracowałam jako kelnerka i menedżerka w restauracji, dzięki czemu zdobyłam umiejętności administracyjne, zarządzania oraz pracy w zespole. Cenię i są mi bliskie aspekty ekologiczne, środowiskowe oraz działania na rzecz zwierząt. Angielski na poziomie B2, posiadam prawo jazdy. Będę bardzo wdzięczna za rozpuszczenie wici i każde info - napisała Alicja Boraty na Facebooku.

Reklama

Znajomi artystki okazali się być bardzo wyrozumiali i pomocni. Pod postem Alicji Boratyn pojawiło się mnóstwo komentarzy wsparcia. My oczywiście również trzymamy kciuki, aby wszystkie zawodowe marzenia wokalistki szybko się spełniły.

Reklama
Reklama
Reklama