Alicja Bachleda-Curuś o karierze w USA
ONS
Newsy

Bachleda-Curuś szczyci się pozycją w USA. Nie musi chodzić na castingi

Jest tam aż tak znana?

Alicja Bachleda-Curuś była kiedyś jedną z naszych większych nadziei na karierę polskiej aktorki w Hollywood. Miała dobry start w Stanach Zjednoczonych, a związek i dziecko z Colinem Farrellem w odczuciu wielu miał ją wywindować do pierwszej ligi gwiazd. Tak się jednak nie stało, Bachledę zaś stosunkowo rzadko możemy podziwiać w filmach. Ostatnio podobno starają się o nią polscy producenci, ale bezskutecznie. Przypomnijmy: Bachleda zapomniała, że Polska to nie Hollywood. Za rolę żąda aż...

Ostatnio aktorka znów pojawiła się w Polsce na festiwalu kina niezależnego OFF Plus Camera w Krakowie. Przy okazji udzieliła kilku wywiadów, m.in. dla "Dzień Dobry TVN". Niebawem też wchodzi na ekrany film z jej udziałem zatytułowany "The American Side". Okazuje się, że przepustką do zagrania w produkcji nie był casting. Alicja przyznała nieskromnie, że większość ról jest jej proponowana, choć oczywiście zdarzało się jej też chodzić na tradycyjne przesłuchania.
 

Mam takie szczęście, że większość ról jest mi oferowana, natomiast również zdarzało mi się wygrać parę castingów, ale to akurat był wyjątek przy filmie The American Side. Amerykanie mówią mi podobnie (że mówi bez polskiego akcentu - przyp. red.) Myślę, że mam szanse grać inne role niż emigrantów ze Wschodu. W ostatnim filmie zagrałam Amerykankę. Wcześniej faktycznie byłam Szwedką bodajże, różne są te narodowości, ale zdarza mi się też grać Amerykanki - wyznała w Dzień Dobry TVN.


Być może Alicja podszkoliła nieco akcent, bo jeszcze niedawno sama Agnieszka Holland nie szczędziła jej uwag w tej kwestii... Naprawdę robi taką karierę w USA?

Zobacz: Holland krytykuje Curuś: "Jej angielski nie jest dobry"

Alicja Bachleda-Curuś została potencjalnym dawcą szpiku:

Alicja Bachleda Curuś na rozdaniu Europejskich Nagród Filmowych w Berlinie
Forum
Newsy
Bachleda-Curuś dostała dużą rolę w amerykańskim filmie u boku gwiazd
Alicja wraca do kariery w Hollywood

Alicja Bachleda-Curuś już ponad 10 lat temu wyjechała do Stanów Zjednoczonych, by tam próbować swoich sił jako aktorka. Zagrała w kilku docenionych produkcjach, ale w ostatnich kilku latach mało mówiło się o jej amerykańskich rolach czy nowych propozycjach. Zdecydowanie więcej miejsca poświęcano życiu prywatnemu Alicji, która wciąż wzbudza wiele emocji. Przypomnijmy: "Jako singielka czuję się silna i niezależna" Gwiazda nie zamierza jednak rezygnować z kariery, a niebawem znów zobaczymy ją na dużym ekranie. Jak donosi "Viva!", jeszcze w tym roku swoją premierę ma mieć amerykańska produkcja "The American Side", w której Alicja zagrała jedną z głównych ról. Polka wystąpi u boku m.in. męża Sarah Jessiki Parker, Matthew Brodericka czy Roberta Vaughna . Bachleda wcieliła się w postać niejakiej Nikki Meeker, a zdjęcia do filmu zakończono we wrześniu - obecnie trwa postprodukcja obrazu. Zapytana o rolę w ostatnim wywiadzie nie chciała wiele zdradzić. Nie mówię o rzeczach, które się jeszcze nie wydarzyły. Nie lubię uprzedzać faktów, bo różnie się życia układa. Po prostu nie jest to dla mnie istotne, żeby wszyscy wiedzieli, co w danej chwili robię. Nie chcę, żeby zabrzmiało to arogancko, ale robię to przede wszystkim dla siebie... Jeżeli film potem wychodzi i odnosi sukces, to jest fajnie - wyznała w rozmowie z "Galą". Taka rola z pewnością pozwoli Alicji przypomnieć o sobie zagranicznej publiczności. Ma jeszcze szanse na dużą karierę? Zobacz: Bachleda opowiedziała o związku z Colinem Farrellem Alicja Bachleda-Curuś rejestruje się jako dawca szpiku w Krakowie:

Alicja Bachleda-Curuś, Mikołaj Roznerski
ONS
Newsy
Alicja Bachleda-Curuś załatwi Mikołajowi Roznerskiemu pracę w Hollywood?
Alicja Bachleda-Curuś załatwi Mikołajowi Roznerskiemu pracę w Hollywood?

Mikołaj Roznerski zrobi karierę w Hollywood? Niewykluczone! Pomóc ma w tym Alicja Bachleda-Curuś, która na co dzień mieszka i pracuje w Los Angeles. Aktorzy zaprzyjaźnili się na planie nowego filmu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" i być może ta przyjaźń okaże się bardzo ważna szczególnie dla Mikołaja Roznerskiego. Według doniesień "Faktu" polski aktor podobno marzy, by zacząć grać w zagranicznych produkcjach. A Alicja Bachleda-Curuś może mu w tym pomóc! Alicja Bachleda-Curuś pomoże Mikołajowi Roznerskiemu? Jak napisał tabloid, Alicja Bachleda-Curuś pomogła Mikołajowi Roznerskiemu postawić pierwsze kroki w kierunku kariery w USA. Podobno przystojny aktor niedawno był na kilku castingach w Stanach. Zamarzyła mu się kariera zagraniczna i poprosił Alicję o pomoc - napisał "Fakt", powołując się na swojego informatora. Czy coś z nich wyniknie? Alicja ma w Hollywood całkiem sporo interesujących kontaktów. Sama może pochwalić się udziałem w kilku zagranicznych produkcjach, a jej kariera wciąż się rozwija. Czy Mikołaj Roznerski będzie mógł liczyć na jej wsparcie i rady? Wszystko na to wskazuje. Trzymamy kciuki! Polskie ciacho w Hollywood to byłoby coś!   Zobacz też: TYLKO U NAS! Alicja Bachleda-Curuś zdradziła, jak dzieli się opieką nad synem z Colinem Farrellem.   Alicja Bachleda-Curuś pomoże w karierze Mikołajowi Roznerskiemu?   Polski aktor ma szansę, aby podbić Hollywood?

Alicja Bachleda Curuś o cechach dżentelmena
Akpa
Newsy
Bachleda-Curuś żałowała ostatniego sylwestra. W tym roku spędzi go z ważną osobą
Gwiazda pochwaliła się planami

Alicja Bachleda-Curuś coraz częściej pojawia się w naszym kraju i to nie tylko po to, aby odwiedzić rodzinę. Aktorka pracuje jednocześnie za oceanem i w ojczyźnie, stąd jej częstsze wizyty. Kilka dni temu podpisała lukratywny kontrakt na dwa lata. Zobacz: Bachleda-Curuś zadała szyku na imprezie w Warszawie. To rzadki widok Bachleda-Curuś została właśnie ambasadorską krakowskiej Galerii Kazimierz. Góralka specjalnie przyjechała prosto z planu hollywoodzkiego filmu "Polaris" na konferencję prasową dotyczącą tego przedsięwzięcia. Jak udało dowiedzieć się magazynowi "Party", gwiazda zostanie w kraju na dłużej, ponieważ wraz 5-letnim synem Henrym Tadeuszem chce spędzić tutaj święta: Święta jak zawsze spędzę w Krakowie, a Sylwestra w Zakopanem. To już tradycja. Zdarzyło mi się trzy razy ostatni dzień roku spędzić w innym mieście i za każdym razem tego żałowałam! Mój syn kocha śnieg i narty. Uwielbia też prezenty w liczbie mnogiej.  Aktorka dopiero po Nowym Roku wróci do Los Angeles, gdzie będzie promowała swój najnowszy film "The American Side".  Zobacz: Bachleda nie ma szczęścia w miłości.To przez wymagania? Idealny facet wg niej powinien...     Alicja Bachleda-Curuś nie do poznania:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner