Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
East News
Newsy

Aleksandra Żebrowska poruszyła trudny temat poronień. Wyznała, że jest "w siódmej ciąży, na kilka dni przed trzecim porodem". 

Aleksandra Żebrowska po raz pierwszy tak szczerze o macierzyństwie i kontrowersyjnych pytaniach dotyczących ciąży!

Aleksandra Żebrowska czeka na narodziny trzeciego dziecka. Żona aktora ma już dwóch synów i lada dzień znów zostanie mamą. Od kiedy podzieliła się informacją na temat ciąży stała się bardzo aktywna w mediach społecznościowych, prezentując zabawne podejście do ciążowego brzuszka. Teraz Aleksandra Żebrowska zdecydowała się na bardzo osobiste wyznanie i opowiedziała, o tym, że jej droga do macierzyństwa nie była łatwa! Ten problem dotyczy wielu kobiet!

Aleksandra Żebrowska nie boi się kontrowersji. Zebraliśmy jej najodważniejsze zdjęcia i nagrania

Aleksandra Żebrowska szczerze o poronieniach

Żona Michała Żebrowskiego przyznała, że lada chwila przed nią trzeci poród, ale to jej siódma ciąża. 

Która ciąża, który poród?”
Są takie sprawy, o których nie da się mówić od razu, o innych nie chce się mówić wcale. „Nieudane” ciąże to temat, o którym rozmawia się ciężko - nawet z najbliższymi. Sama mam kilka takich za sobą - poronienia i na dokładkę ciążę pozamaciczną pod koniec zeszłych wakacji. Oprócz wsparcia kochającej rodziny (i pizzy przemycanej do szpitala przez moje siostry), jedna z rzeczy, które najbardziej podnosiły mnie wtedy na duchu, to świadomość, że tak wiele kobiet ma za sobą podobne historie. - napisała Aleksandra Żebrowska na Instagramie.

Żona Michała Żebrowskiego nie poprzestała na tym i dodała, że porusza ten temat, aby wesprzeć inne kobiety, które przeszły to samo, ale nie zawsze chcą o tym mówić, potrzebując jedynie oparcia:

Dzieląc się swoimi przeżyciami - dodają innym otuchy i siły.
Dlatego ja też się dzielę - będąc w siódmej ciąży, na kilka dni przed moim trzecim porodem.

Aleksandra Żebrowska o pytaniach, które mogą być dla kobiet krzywdzące!

Aleksandra Żebrowska poruszyła też temat pytań, które są skierowane do kobiet i brzmią najczęściej: "Kiedy planujesz dziecko, zegar tyka", "Kiedy drugie dziecko"? "Chyba nie chcesz, żeby Twój syn/córka był jedynakiem?". Te intymne pytania mogą być bardzo bolesne dla kobiet, bo nigdy nie wiemy w jakiej jest ona sytuacji. To prywatna sprawa rodziców, ile planują dzieci i dlaczego, niestety wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że tego typu pytanie są nie tylko nietaktowne, ale mogą być też bolesne!

Bądźmy delikatni i szanujmy się nawzajem. Oszczędźmy kobietom pytań pt: “Mówiłaś, że chcesz mieć więcej dzieci, to kiedy kolejne?” albo „Mąż na pewno marzy o córeczce, hmmm?”. Macierzyństwo to prywatna sprawa każdej z nas, każdej starającej się o dziecko pary. Niektóre pytania czy rady mogą być dla drugiego człowieka najzwyczajniej w świecie krzywdzące ❤️🤗 - dodała na koniec Aleksandra Żebrowska. 

Post z bardzo osobistym wyznaniem spotkał się z ogromnym poparciem kobiet, które przyznały rację Aleksandrze Żebrowskiej i dziękuję jej za poruszenie tego trudnego i bolesnego dla kobiet tematu. 

Zobacz także: Michał i Aleksandra Żebrowscy pokazali zdjęcie najstarszego syna. Franek ma już 10 lat

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„Która ciąża, który poród?” Są takie sprawy, o których nie da się mówić od razu, o innych nie chce się mówić wcale. „Nieudane” ciąże to temat, o którym rozmawia się ciężko - nawet z najbliższymi. Sama mam kilka takich za sobą - poronienia i na dokładkę ciążę pozamaciczną pod koniec zeszłych wakacji. Oprócz wsparcia kochającej rodziny (i pizzy przemycanej do szpitala przez moje siostry), jedna z rzeczy, które najbardziej podnosiły mnie wtedy na duchu, to świadomość, że tak wiele kobiet ma za sobą podobne historie. Dzieląc się swoimi przeżyciami - dodają innym otuchy i siły. Dlatego ja też się dzielę - będąc w siódmej ciąży, na kilka dni przed moim trzecim porodem. Ściskam wszystkich starających się o bobasa, wszystkich, którzy nie są gotowi, żeby mowić o tym co ich spotkało, wszystkich którzy boją się, że coś znowu będzie „nie tak”. I pamietajmy! Nie każdy jest gotowy by mówić o swoich doświadczeniach - ale to nie znaczy, że ich nie ma. Bądźmy delikatni i szanujmy się nawzajem. Oszczędźmy kobietom pytań pt: “Mówiłaś, że chcesz mieć więcej dzieci, to kiedy kolejne?” albo „Mąż na pewno marzy o córeczce, hmmm?”. Macierzyństwo to prywatna sprawa każdej z nas, każdej starającej się o dziecko pary. Niektóre pytania czy rady mogą być dla drugiego człowieka najzwyczajniej w świecie krzywdzące ❤️🤗

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

Aleksandra Żebrowska nie raz wspominała, że chce mieć dużą rodzinę.

Ola Żebrowska pokazała brzuch

Już niedługo przyjdzie na świat trzecie dziecko pary.

East News

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ola Żebrowska pokazała brzuch
Newsy
"Byłam w ciąży 7 razy" Ola Żebrowska szczerze o walce o macierzyństwo
"Byłam w ciąży 7 razy" Ola Żebrowska szczerze o walce o macierzyństwo

Cześć, Feliks”, napisał szczęśliwy Michał Żebrowski (48) 9 sierpnia, przedstawiając światu swojego trzeciego synka, który urodził się zaledwie kilka dni wcześniej. Właśnie spełniło się wielkie marzenie aktora i jego żony Aleksandry Żebrowskiej (33) . Mało kto jednak wiedział, że para długo walczyła o synka, a droga do powiększenia rodziny była przepełniona bólem i żalem. Tuż przed porodem Aleksandra wyznała, że dokładnie rok temu też była w ciąży – pozamacicznej. A do tego, że czekała na dziecko w sumie siedem razy… Jej słowa poruszyły mnóstwo ludzi, wielu gratulowało jej odwagi, bo w Polsce poronienia to temat nie tylko trudny, ale także z reguły przemilczany. Dlaczego Aleksandra zdecydowała się na takie wyznanie? PANI OD ANGIELSKIEGO „Ożeniłem się w wieku 37 lat, kiedy straciłem nadzieję, że to mi się w życiu przytrafi. Byłem przekonany, że to mnie ominie, że jestem skazany na samotność. Kiedy już nawet pogodziłem się z tym, że nie znajdę bratniej duszy, pojawiła się Ola”, opowiadał w jednym z wywiadów Michał. Żebrowski poznał Aleksandrę 15 lat temu. Był wtedy u szczytu sławy i chciał podszkolić język angielski. Ktoś z rodziny doradził mu korepetycje u zdolnej studentki. Była nią Aleksandra. To jednak jeszcze nie był ich czas. Musiały minąć trzy lata, by Michał i Aleksandra przypadkowo spotkali się na imprezie. Od tego momentu wszystko potoczyło się błyskawicznie: po miesiącu były zaręczyny, a rok po ślubie na świat przyszedł ich pierwszy synek Franciszek. Ola miała wtedy tylko 22 lata. „Pamiętam, jak położne w szpitalu dopytywały, czy to moje pierwsze dziecko – bo z przećwiczoną na rodzeństwie łatwością przekręcałam delikatne ciałko na wszystkie strony przy przewijaniu czy kąpieli, nie bałam się tego”, wspominała Aleksandra w wywiadzie dla Baby...

Meghan Markle smutna, płacze
EastNews
Newsy
Meghan Markle poroniła. Nie tylko ona mówi o tym głośno. Są z nią Joanna Koroniewska, Ola Żebrowska, Justyna Kowalczyk
Meghan Markle poroniła. Nie tylko ona mówi o tym głośno. Są z nią Joanna Koroniewska, Ola Żebrowska, Justyna Kowalczyk

Temat poronień jest bardzo trudny dla kobiet i ich rodzin. Niektóre z nich decydują się opowiedzieć o swojej tragedii publicznie, inne wolą zatrzymać ten fakt tylko dla siebie i najbliższych. Ostatnio opinię publiczną zelektryzowało wyznanie Meghan Markle , która w wywiadzie dla "The New York Times" powiedziała, że w lipcu tego roku poroniła!  Osobista tragedia Meghan i fakt, że podzieliła się nią z całym światem wywołał spore kontrowersje. Okazuje się, że księżna nie jest jedyną znaną osobą, która opowiedziała publicznie o poronieniu! Coraz więcej znanych osób decyduje się poruszyć publicznie temat poronień. Gwiazdy robią to z różnych względów, ale najczęstszym powodem jest pokazanie innym kobietom, które doświadczyły straty dziecka, że nie są same.  Zobaczcie, kto jeszcze publicznie opowiedział o stracie dziecka. Meghan Markle o poronieniu O ciąży żony księcia Harry'ego zagraniczne media informowały już od dawna, ale nikt nie spodziewał się, że zakończy się tak dramatycznie. Meghan dość szczegółowo opisała dzień, którym straciła drugie dziecko . Po przebudzeniu nakarmiła psa, potem zajęła się synkiem, a kiedy zmieniała Archiemu pieluchę nagle źle się poczuła: Ściskając swoje pierworodne dziecko, czułam, że tracę drugie. (...) Kilka godzin później, leżałam w szpitalnym łóżku, trzymając rękę męża. Czułam spokój jego dłoni, całowałam jego kostki, mokre od naszych łez. Patrzeć na zimne, białe ściany przez zaszklone oczy. Próbowałam sobie wyobrazić, jak się z tego podniesiemy. - powiedziała Meghan Markle dla "New York Times".  Zobacz także:   Joanna Koroniewska poroniła sześć razy. Dramatyczne wyznanie aktorki: "Ból był ogromny. Nie mogłam się...

Ola Żebrowska pokazała brzuch
Newsy
Aleksandra Żebrowska pokazała brzuch po ciąży i opublikowała szczery wpis: "Nie straciłam ciała - przeciwnie"
Aleksandra Żebrowska pokazała brzuch po ciąży i opublikowała szczery wpis: "Nie straciłam ciała - przeciwnie"

Aleksandra Żebrowska opublikowała w sieci bardzo szczery i ważny wpis dotyczący powrotu do formy po ciąży. Żona Michała Żebrowskiego pokazała również swoje najnowsze  zdjęcie zrobione po porodzie i przyznała, że nie zamierza teraz się skupiać na powrocie do wagi sprzed ciąży. Ten wpis powinna przeczytać każda młoda mama!  Internauci zachwcyceni wpisem młodej mamy Blisko dwa tygodnie temu Aleksandra i Michał Żebrowscy po raz trzeci  zostali rodzicami. Na świecie pojawił się wówczas kolejny syn pary, mały Feliks. Teraz młoda mama opublikowała w sieci bardzo ważny wpis, w któym zwróciła uwagę na temat, który zna każda młoda mama- czyli pytania o powrót do formy po ciąży. Aleksandra Żebrowska pokazała, jak wygląda zaledwie dwa tygodnie po porodzie i zaapelowała do innych mam!  Jedno z moich ulubionych pytań: „Kiedy zamierza Pani odzyskać ciało po ciąży?” 😳 Nie straciłam ciała, przeciwnie - sporo go ostatnio zyskałam 😜 Doceniajmy siłę kobiet w tym wyjątkowym czasie, wspierajmy się nawzajem w akceptowaniu rozstępów czy nadmiaru wagi - zamiast prześcigania się w sposobach na zrzucenie „brzuszka” kilka tygodni po porodzie. Bo z tego brzuszka, po 9 miesiącach wyszedł człowiek ❤️- napisała na Instagramie.  Internautki są zachwyceni szczerym wpisem Aleksandry Żebrowskiej! - To co Pani zrobiła tym postem dla tysięcy kobiet jest niesamowite !! Dziękuję za to - Dziękujemy. Piękny wpis. Szanuję 💚 Zawsze jesteśmy piękne, wartościowe, kiedy jesteśmy prawdziwe. - Sama prawda, w końcu ktoś autentyczny w tych internetach ❤️ - 😍 jako kobieta dziękuje ci za ten post! Kobitki wspierajmy się 💪🏻- komentują wpis żony aktora. My również jesteśmy zachwyceni najnowszym wpisem Aleksandry Żebrowskiej! Brawo!  Zobacz...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner