East News
Newsy

Aleksandra Żebrowska poruszyła trudny temat poronień. Wyznała, że jest "w siódmej ciąży, na kilka dni przed trzecim porodem". 

Aleksandra Żebrowska po raz pierwszy tak szczerze o macierzyństwie i kontrowersyjnych pytaniach dotyczących ciąży!

Aleksandra Żebrowska czeka na narodziny trzeciego dziecka. Żona aktora ma już dwóch synów i lada dzień znów zostanie mamą. Od kiedy podzieliła się informacją na temat ciąży stała się bardzo aktywna w mediach społecznościowych, prezentując zabawne podejście do ciążowego brzuszka. Teraz Aleksandra Żebrowska zdecydowała się na bardzo osobiste wyznanie i opowiedziała, o tym, że jej droga do macierzyństwa nie była łatwa! Ten problem dotyczy wielu kobiet!

Aleksandra Żebrowska nie boi się kontrowersji. Zebraliśmy jej najodważniejsze zdjęcia i nagrania

Aleksandra Żebrowska szczerze o poronieniach

Żona Michała Żebrowskiego przyznała, że lada chwila przed nią trzeci poród, ale to jej siódma ciąża. 

Która ciąża, który poród?”
Są takie sprawy, o których nie da się mówić od razu, o innych nie chce się mówić wcale. „Nieudane” ciąże to temat, o którym rozmawia się ciężko - nawet z najbliższymi. Sama mam kilka takich za sobą - poronienia i na dokładkę ciążę pozamaciczną pod koniec zeszłych wakacji. Oprócz wsparcia kochającej rodziny (i pizzy przemycanej do szpitala przez moje siostry), jedna z rzeczy, które najbardziej podnosiły mnie wtedy na duchu, to świadomość, że tak wiele kobiet ma za sobą podobne historie. - napisała Aleksandra Żebrowska na Instagramie.

Żona Michała Żebrowskiego nie poprzestała na tym i dodała, że porusza ten temat, aby wesprzeć inne kobiety, które przeszły to samo, ale nie zawsze chcą o tym mówić, potrzebując jedynie oparcia:

Dzieląc się swoimi przeżyciami - dodają innym otuchy i siły.
Dlatego ja też się dzielę - będąc w siódmej ciąży, na kilka dni przed moim trzecim porodem.

Aleksandra Żebrowska o pytaniach, które mogą być dla kobiet krzywdzące!

Aleksandra Żebrowska poruszyła też temat pytań, które są skierowane do kobiet i brzmią najczęściej: "Kiedy planujesz dziecko, zegar tyka", "Kiedy drugie dziecko"? "Chyba nie chcesz, żeby Twój syn/córka był jedynakiem?". Te intymne pytania mogą być bardzo bolesne dla kobiet, bo nigdy nie wiemy w jakiej jest ona sytuacji. To prywatna sprawa rodziców, ile planują dzieci i dlaczego, niestety wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że tego typu pytanie są nie tylko nietaktowne, ale mogą być też bolesne!

Bądźmy delikatni i szanujmy się nawzajem. Oszczędźmy kobietom pytań pt: “Mówiłaś, że chcesz mieć więcej dzieci, to kiedy kolejne?” albo „Mąż na pewno marzy o córeczce, hmmm?”. Macierzyństwo to prywatna sprawa każdej z nas, każdej starającej się o dziecko pary. Niektóre pytania czy rady mogą być dla drugiego człowieka najzwyczajniej w świecie krzywdzące ❤️🤗 - dodała na koniec Aleksandra Żebrowska. 

Post z bardzo osobistym wyznaniem spotkał się z ogromnym poparciem kobiet, które przyznały rację Aleksandrze Żebrowskiej i dziękuję jej za poruszenie tego trudnego i bolesnego dla kobiet tematu. 

Zobacz także: Michał i Aleksandra Żebrowscy pokazali zdjęcie najstarszego syna. Franek ma już 10 lat

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„Która ciąża, który poród?” Są takie sprawy, o których nie da się mówić od razu, o innych nie chce się mówić wcale. „Nieudane” ciąże to temat, o którym rozmawia się ciężko - nawet z najbliższymi. Sama mam kilka takich za sobą - poronienia i na dokładkę ciążę pozamaciczną pod koniec zeszłych wakacji. Oprócz wsparcia kochającej rodziny (i pizzy przemycanej do szpitala przez moje siostry), jedna z rzeczy, które najbardziej podnosiły mnie wtedy na duchu, to świadomość, że tak wiele kobiet ma za sobą podobne historie. Dzieląc się swoimi przeżyciami - dodają innym otuchy i siły. Dlatego ja też się dzielę - będąc w siódmej ciąży, na kilka dni przed moim trzecim porodem. Ściskam wszystkich starających się o bobasa, wszystkich, którzy nie są gotowi, żeby mowić o tym co ich spotkało, wszystkich którzy boją się, że coś znowu będzie „nie tak”. I pamietajmy! Nie każdy jest gotowy by mówić o swoich doświadczeniach - ale to nie znaczy, że ich nie ma. Bądźmy delikatni i szanujmy się nawzajem. Oszczędźmy kobietom pytań pt: “Mówiłaś, że chcesz mieć więcej dzieci, to kiedy kolejne?” albo „Mąż na pewno marzy o córeczce, hmmm?”. Macierzyństwo to prywatna sprawa każdej z nas, każdej starającej się o dziecko pary. Niektóre pytania czy rady mogą być dla drugiego człowieka najzwyczajniej w świecie krzywdzące ❤️🤗

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

Aleksandra Żebrowska nie raz wspominała, że chce mieć dużą rodzinę.

Ola Żebrowska pokazała brzuch

Już niedługo przyjdzie na świat trzecie dziecko pary.

East News

 

Zobacz także
Aleksandra Żebrowska w trzeciej ciąży

Aleksandra Żebrowska rodzi lada dzień. Właśnie zdradziła płeć dziecka! Ten sposób wywołał burzę

Ola Żebrowska pokazała brzuch

Na chwilę przed porodem Aleksandra Żebrowska pokazała się w bardzo naturalnej odsłonie. Zdjęcia zrobił jej mąż!

 

Michał i Aleksandra Żebrowscy i ich walka o dzieci
VIPHOTO/East News
Newsy
Aleksandra i Michał Żebrowscy znów zostaną rodzicami. Od zawsze marzyli o sporej rodzinie
Aleksandra Żebrowska głośno mówi o swoich trudnych doświadczeniach: "Nie jestem w czwartej, tylko w ósmej ciąży"

Jakiś czas temu Aleksandra Żebrowska ogłosiła, że znów zostanie mamą. Kiedy media podały, że to czwarta ciąża żony Michała Żebrowskiego, Ola szybko poprawiła dziennikarzy: Nie jestem w czwartej, tylko w ósmej ciąży - napisała. Żebrowska jest jedną z tych gwiazd, które głośno mówi o swoich trudnych doświadczeniach. Razem z Michałem przeszli sporo, walcząc o dzieci.  Historia miłości Oli i Michała Żebrowskich  „Ożeniłem się w wieku 37 lat, kiedy straciłem nadzieję, że to mi się w życiu przytrafi. Byłem przekonany, że to mnie ominie, że jestem skazany na samotność. Kiedy już nawet pogodziłem się z tym, że nie znajdę bratniej duszy, pojawiła się Ola”, opowiadał w jednym z wywiadów Michał. Żebrowski poznał Aleksandrę 15 lat temu. Był wtedy u szczytu sławy i chciał podszkolić język angielski. Ktoś z rodziny doradził mu korepetycje u zdolnej studentki. Była nią Aleksandra. To jednak jeszcze nie był ich czas. Musiały minąć trzy lata, by Michał i Aleksandra przypadkowo spotkali się na imprezie. Od tego momentu wszystko potoczyło się błyskawicznie: po miesiącu były zaręczyny, a rok po ślubie na świat przyszedł ich pierwszy synek Franciszek. Ola miała wtedy tylko 22 lata. „Pamiętam, jak położne w szpitalu dopytywały, czy to moje pierwsze dziecko – bo z przećwiczoną na rodzeństwie łatwością przekręcałam delikatne ciałko na wszystkie strony przy przewijaniu czy kąpieli, nie bałam się tego”, wspominała Aleksandra w wywiadzie dla Baby by Ann. Ale czy da się przygotować na wszystko? „Wydaje mi się, że byłam gotowa na nieprzespane noce i te dwanaście kup dziennie (…). Nastawiłam się bojowo do walki ze zmęczeniem, kupiłam kosz na pieluchy, laktator, wszystko było pod kontrolą. A tu nagle na sali porodowej...

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski
East News
Newsy
Aleksandra Żebrowska w łamiącym serce wpisie: "Nie jestem w 4. tylko w 8. ciąży"
Aleksandra Żebrowska, która ogłosiła, że jest w ciąży, postanowiła odnieść się do bolesnych nagłówków, które przeczytała w sieci.

Aleksandra i Michał Żebrowscy są rodzicami trzech chłopców: Franciszka, Henryka i Feliksa. Ostatni post żony aktora wskazywał, że ich rodzina niedługo się powiększy. Teraz na jej Instagramie pojawił się poruszający wpis, w którym zdementowała, że jest w "czwartej ciąży" jak ogłosiły to za nią media. Dla Aleksandry Żebrowskiej to bardzo trudny temat. Żona Michała Żebrowskiego wróciła myślami do dramatycznych wspomnień.  Aleksandra Żebrowska w poruszającym wpisie o ciąży Aleksandra i Michał Żebrowscy chronią swoją prywatność i dzielą się tylko tymi momentami, które są dla nich zabawne lub ważne. Mimo to  żona aktora jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych . Na Instagramie celebrytki pojawiają się zdjęcia, które pokazują prawdziwe, często nie tak idealne strony macierzyństwa. Wiele gwiazd pokazuje piękne ujęcia i uśmiechnięte buzie swoich dzieci. Aleksandra Żebrowska nie wstydzi się wrzucić relacji, na której jej dzieci na przykład nie są w najlepszym humorze, a ona sama nie wygląda tak jak na ściance. Fani doceniają jej  szczerość oraz naturalność . Zobacz także:  Aleksandra Żebrowska dogryzła Agnieszce Kaczorowskiej. Tym zdjęciem podsumowała "modę na brzydotę" Aleksandra Żebrowska od lat porusza w mediach społecznościowych tematy, o których wiele kobiet chce rozmawiać, ale nie ma odwagi. Zdjęcia, które pojawiają się na jej profilu, często wzbudzają skrajne emocje, jedni chwalą ją za odwagę, inni uważają, że to zbytni ekshibicjonizm, a Instagram to miejsce, w którym powinny się pojawiać "ładne kadry". Niedawno poruszyła ważny temat, który często jest pomijany w mediach. Żona Michała Żebrowskiego pokazuje, że każde ciało jest piękne i żadna kobieta nie powinna się wstydzić. ...

Meghan Markle smutna, płacze
EastNews
Newsy
Meghan Markle poroniła. Nie tylko ona mówi o tym głośno. Są z nią Joanna Koroniewska, Ola Żebrowska, Justyna Kowalczyk
Meghan Markle poroniła. Nie tylko ona mówi o tym głośno. Są z nią Joanna Koroniewska, Ola Żebrowska, Justyna Kowalczyk

Temat poronień jest bardzo trudny dla kobiet i ich rodzin. Niektóre z nich decydują się opowiedzieć o swojej tragedii publicznie, inne wolą zatrzymać ten fakt tylko dla siebie i najbliższych. Ostatnio opinię publiczną zelektryzowało wyznanie Meghan Markle , która w wywiadzie dla "The New York Times" powiedziała, że w lipcu tego roku poroniła!  Osobista tragedia Meghan i fakt, że podzieliła się nią z całym światem wywołał spore kontrowersje. Okazuje się, że księżna nie jest jedyną znaną osobą, która opowiedziała publicznie o poronieniu! Coraz więcej znanych osób decyduje się poruszyć publicznie temat poronień. Gwiazdy robią to z różnych względów, ale najczęstszym powodem jest pokazanie innym kobietom, które doświadczyły straty dziecka, że nie są same.  Zobaczcie, kto jeszcze publicznie opowiedział o stracie dziecka. Meghan Markle o poronieniu O ciąży żony księcia Harry'ego zagraniczne media informowały już od dawna, ale nikt nie spodziewał się, że zakończy się tak dramatycznie. Meghan dość szczegółowo opisała dzień, którym straciła drugie dziecko . Po przebudzeniu nakarmiła psa, potem zajęła się synkiem, a kiedy zmieniała Archiemu pieluchę nagle źle się poczuła: Ściskając swoje pierworodne dziecko, czułam, że tracę drugie. (...) Kilka godzin później, leżałam w szpitalnym łóżku, trzymając rękę męża. Czułam spokój jego dłoni, całowałam jego kostki, mokre od naszych łez. Patrzeć na zimne, białe ściany przez zaszklone oczy. Próbowałam sobie wyobrazić, jak się z tego podniesiemy. - powiedziała Meghan Markle dla "New York Times".  Zobacz także:   Joanna Koroniewska poroniła sześć razy. Dramatyczne wyznanie aktorki: "Ból był ogromny. Nie mogłam się...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik