Kwaśniewska uwielbia Chodakowską
ONS

Kwaśniewska o Chodakowskiej: Miałam ochotę zrzucić ubranie

Kwaśniewska uwielbia Chodakowską
ONS

Okładkową gwiazdą ostatniego numeru "Vivy!" jest Ewa Chodakowska. Pierwszy poważny wywiad z Trenerką Wszystkich Polek przeprowadziła Aleksandra Kwaśniewska. Córka byłego prezydenta, podobnie jak sportsmenka może pochwalić się zgrabną figurą, a jej atutem są bez wątpienia nogi. Zobacz: Chodakowska tłumaczy się z okładki: Parę pstryczków w nos

Kwaśniewska w rozmowie z portalem Onet opowiedziała, o kulisach wywiadu z trenerką. Chodakowska wywarła na Oli spore wrażenie.

- Bardzo się udziela jej energia. Ja też jak z nią rozmawiałam, to miałem już ochotę zrzucić z siebie ubranie, włożyć jakieś sportowe wdzianko i zacząć biegać - powiedziała Aleksandra.


Dziennikarka zdradziła również, że sama również lubi uprawiać sport, jednak ze względu na swoje ostatnie kłopoty zdrowotne powoli się wdraża w treningi i nie wyklucza tego, że skorzysta przy nich z rad Chodakowskiej:

- Jak już wejdę w taki tryb bardziej bojowy, to zajmę się również ćwiczeniami bardziej siłowymi i wtedy być może zwrócę się do Ewy.


Ewa Chodakowska już nie tylko inspiruje miliony Polek. Gwiazdy show-biznesu również słuchają jej złotych rad. Przypomnijmy, że ostatnio w kolaborację z trenerką postanowiła wejść sama Joanna Przetakiewicz. Zobacz: Przetakiewicz i Chodakowska razem na wakacjach we WłoszechEwa Chodakowska na spotkaniu z fankami:

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01