Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda Trzebiatowska w serialu #zostańwdomu
Mat. prasowe

Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda Trzebiatowska w serialu o... koronawirusie

Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda Trzebiatowska w serialu #zostańwdomu
Mat. prasowe

Przez koronawirusa i towarzyszącą mu "narodową kwarantannę" stacje telewizyjne przerwały produkcję popularnych programów i seriali, a ich gwiazdy - podobnie jak miliony innych Polaków - zostały uziemione w domu.

Ale życie nie znosi próżni. Pojawił się właśnie pierwszy serial, kręcony w domu, z udziałem popularnych aktórów - Małgorzaty Kożuchowskiej, Marty Żmudy Trzebiatowskiej, czy Kamila Kuli. 

Zobacz także: "Rodzinka.pl" znika z anteny! Ile stracą Kożuchowska i Karolak? To ogromne sumy

Serial o koronawirusie #ZOSTAŃ W DOMU

Bohaterami serialu #ZOSTAŃ W DOMU są Agata i Jacek. To sąsiedzi z apartamentowca w Warszawie, którzy do tej pory mijali się czasem na parkingu, czy w windzie, nie znając nawet swoich imion. W ich życiu, podobnie jak w życiu milionów na całym świecie, wszystki zmienił koronawirus. Uziemieni w domu, nawiązują przyjaźń. Internetowo...

Mają te same obawy, co wszyscy. Stresują się brakiem pracy, kasy – przyszłością. Razem z Agatą i Jackiem poznajemy ich znajomych, rodzinę. Na naszych oczach początkowo obcy sobie ludzie stają się dla siebie wsparciem – bo razem zawsze raźniej - czytamy w informacji od produkcji serialu.  

Pomysłodawcą serialu jest Kamil Kula, który - tak jak wielu artystów i nie tylko nich - w jednej chwili został bez pracy. 

W tej sytuacji można było się zamartwiać lub zrobić serial, jakiego jeszcze nie było. Bez nakładów, z komórką w ręku, we własnym mieszkaniu. Kamil namówił do pomysłu swoją żonę Martę Żmudę Trzebiatowską i Małgorzatę Kożuchowską. Akces do projektu zgłosili inni aktorzy - pisze produkcja.

Twórcy serialu pracują za darmo. Scenariusz (jego autorki to Karolina Frankowska, Katarzyna Golenia) powstaje z dnia na dzień. Aktorzy sami nagrywają role, online. Również dzięki sieci powstaje cała postprodukcja.

Tworzymy projekt, który pozwala nam robić to, co kochamy – dawać widzom pozytywną energię, dobre emocje i nadzieję na happy end - piszą.

#ZOSTAŃ W DOMU jest dostępny na kanale YouTube. Oto jeden z odcinków:

Będziecie oglądać? Kolejny odcinek już jutro, w niedzielę o godz. 21!

W serialu występuje m.in. Małgorzata Kożuchowska:

Małgorzata Kożuchowska w szarym płaszczu na wiosnę 2020

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17