EastNews
Newsy

Agnieszka Woźniak-Starak ma ochronę po mężu. Kto dba o jej bezpieczeństwo?

Agnieszka Woźniak-Starak ma ochronę po mężu. Kto dba o jej bezpieczeństwo?

Agnieszka Woźniak-Starak może czuć się bezpieczna. Przy prezenterce stale jest ochroniarz, który wcześniej strzegł jej męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Kiedyś mężczyzna nie opuszczał znanego producenta nawet na krok, a teraz tak samo dba o bezpieczeństwo dziennikarki. Agnieszka Woźniak-Starak ma więc przy sobie zaufanego człowieka. 

Piotr Woźniak-Starak mógł liczyć na swojego ochroniarza w wielu sytuacjach. Biznesmen miał zapewnione bezpieczeństwo i komfort. Po tragicznej śmierci producenta, stróż w dalszym ciągu jest związany z rodziną Woźniak-Starak, ponieważ stale towarzyszy jego żonie, Agnieszce. Dzięki jego zaangażowaniu, dziennikarka nie ma dodatkowych powodów do zmartwień. 

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak nie jest w stanie oglądać tego dokumentu. To ostatni program z udziałem jej męża

Ostatnio Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się z ochroniarzem w centrum Warszawy, a zdjęcia z ukrycia pokazał "Fakt". Postawny mężczyzna przywiózł dziennikarkę luksusowym samochodem i czekał, aż kobieta skończy załatwiać wszystkie swoje sprawy. Wygląda na to, że stróż jest bardzo zaangażowany w swoją pracę i towarzyszy dba o bezpieczeństwo prezenterki, na każdym kroku. 

Po śmierci ukochanego męża, Agnieszka Woźniak-Starak wycofała się z show biznesu i nie wiadomo, czy kiedykolwiek do niego powróci. Chociaż praca w telewizji była dla prezenterki bardzo ważna, to jednak tragiczne wydarzenia wciąż nie dają o sobie zapomnieć i póki co dziennikarka nie widzi możliwości powrotu do mediów. Póki co prezenterka chce dać sobie czas, aby poukładać życie na nowo.

Moje życie bez Piotrka wygląda inaczej. Szukam pomysłu, żeby coś robić. Małe kroki, którymi teraz chodzę i których się łapię. Nie wybiegam daleko w przyszłość. Nie planuję, bo jak widać nie da się nic zaplanować. Mieliśmy dużo planów... Patrzę na przyszłość z jakąś ciekawością i siłą i mam poczucie, że nic gorszego mnie w życiu nie spotka. Piotrek zostawił mi dużo siły i mało lęku przed przyszłością. Można się poddać, nie wstać z łóżka, ale ja każdego dnia walczyłam, żeby to zrobić, żeby się umyć, żeby rozmawiać. Wiedziałam, że jak przestanę, to będzie już koniec. Był taki dzień, gdy gadałam przez 15 godzin i prawie straciłam głos. To ważne, żeby rozmawiać, żeby przepracować to - wyznała niedawno w "Dzień Dobry TVN" Agnieszka.

Trzymacie kciuki za Agnieszkę? 

Agnieszka Woźniak
EastNews

Zobacz także
Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Starak

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała ostatni prezent, jaki kupiła dla męża "Mieliśmy go odebrać po powrocie z Mazur"

Skandale i wpadki w programie "Big Brother"

Czy Agnieszka Woźniak-Starak wróci do "Big Brothera"? Padła zdecydowana deklaracja

 

Gabi Drzewiecka i Agnieszka Woźniak-Starak
East News
TV-Show
Agnieszka Woźniak-Starak w wyjątkowy sposób wsparła Gabi Drzewiecką. Jak ona to komentuje?
Agnieszka Woźniak-Starak w wyjątkowy sposób wsparła Gabi Drzewiecką. Jak ona to komentuje?

Gabi Drzewiecka zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak w roli prowadzącej program "Big Brother" . Stało się to tuż po olbrzymiej tragedii, która dotknęła dziennikarkę. Gabi Drzewiecka była bardzo przejęta nową rolą. Wiedziała bowiem, że Agnieszka Woźniak-Starak zawiesiła poprzeczkę naprawdę wysoko. Na szczęście nowa prowadząca "Big Brothera" mogła liczyć na wsparcie swojej poprzedniczki. Agnieszka Woźniak-Starak nie kryła bowiem, że jest zadowolona z wyboru osoby, która ją zastąpiła. Jakie obecnie łączą je relacje? Czy Gabi Drzewiecka i Agnieszka Woźniak-Starak mają dobry kontakt? Zobaczcie, co zdradziła nam obecna prowadząca program "Big Brother"! Gabi Drzewiecka świetnie sprawdza się w nowej roli. Internauci nie szczędzą jej dobrych słów. Wam również przypadła ona do gustu? A może czekacie na powrót Agnieszki Woźniak-Starak? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać! Zobacz także:  Prowadzący "Big Brothera" wsparli na wizji Agnieszkę Woźniak-Starak. Piękny gest!

Piotr Woźniak-Starak, Paweł Adamowicz, Karl Lagerfeld
Newsy
Znani, którzy odeszli w 2019 roku. Kogo pożegnaliśmy?
W minionym roku pożegnaliśmy wielu znanych ludzi. Wśród osób, które odeszły są m.in. aktorzy, politycy, projektanci. Kto zmarł w 2019 roku?

Koniec roku to czas, który skłania do refleksji i zadumy. Wspominamy bliskich, których obok nas już nie ma. W świecie mediów pożegnaliśmy wiele znakomitych osobowości, których będzie nam bardzo brakować. Odeszli z powodu tragicznych wypadków, aktów terroru, walki z okrutnymi chorobami, a także w wyniku samobójstw. Kto zmarł w 2019 roku? Zobaczcie naszą galerię i powspominajcie razem z nami te wyjątkowe osoby, których nie ma już wśród nas.  Zobacz także:   Wszystkich Świętych: wspominamy tych, którzy odeszli w 2019 roku

Agnieszka Woźniak-Starak z mężem, Piotrem Woźniakiem-Starakiem
Beata Zawrzel/REPORTER
Newsy
Druga rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Agnieszka Woźniak-Starak: ""Nic gorszego mnie w życiu nie spotka"
Dwa lata temu na położonym niedaleko Giżycka jeziorze Kisajno doszło do tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Jak jego żona poradziła sobie z przeżywaniem żałoby na oczach całej Polski? Przypominamy

Mijają już dwa lata od czasu tragicznej śmierci męża dziennikarki oraz prezenterki radiowej i telewizyjnej Agnieszki Woźniak-Starak. Piotr Woźniak-Starak zginął tragicznie 18 sierpnia 2019 roku w wypadku na jeziorze Kisajno. Ich małżeństwo było niezwykle medialne. Dziennikarka stanęła więc przez ogromnym wyzwaniem noszenia żałoby na oczach całego kraju. Co pomogło jej dojść do siebie? Jak poradziła sobie po utracie ukochanego? Zobaczcie sami Zobacz także:  Agnieszka Woźniak-Starak zachwyca w różowej sukience na Sopot TOP of the TOP Festival w TVN!  Jak Agnieszka Woźniak-Starak radzi sobie po śmierci męża? Agnieszka Woźniak-Starak potrafi dzisiaj na nowo cieszyć się życiem. Na dobre wróciła do pracy w show-biznesie. Obecnie prowadzi "Dzień Dobry TVN", a wczoraj miała okazję  pojawić się na Sopot TOP of the TOP Festival w stacji TVN . Na początku festiwalu przywitała widzów słowami: "Jak ja się cieszę, że tu jestem". Te słowa z pewnością niosą ze sobą głębsze przesłanie. Przecież dokładnie dwa lata temu jej życie przewróciło się do góry nogami. Po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka  Agnieszka całkowicie wycofała się ze świata show-biznesu. Przeżywająca żałobę prezenterka zupełnie zniknęła z mediów, przestała udzielać się na Instagramie. Ciszę przerwał dopiero zamieszczony przez nią kilka tygodni po tragedii post, w którym wyraziła swoją wdzięczność wobec rodziny, bliskich oraz fanów, którzy byli przy niej, bądź wspierali ja dobrym słowem w tym trudnym czasie. Co prawda dziennikarka nie była w stanie zamieścić w sieci fotografii zmarłego męża, ale zamiast niego wstawiła zdjęcie kwiatu magnolii, który w kulturze chińskiej jest symbolem lojalności i siły miłości. Jej pierwszy komentarz w tej...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner