Mat. prasowe

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" została okradziona. "Karma wraca!"

Mat. prasowe

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" została okradziona! Wystarczyła tylko chwila nieuwagi. Niestety uczestniczka ślubnego show ma teraz sporo problemów, dlaczego? Zdenerwowana żona Wojtka zaapelowała do rabusiów na swoim Instagramie. Co się konkretnie wydarzyło? Czy sytuacja była niebezpieczna? 

Zobacz także: Czy Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznali się z pozostałymi uczestnikami w trakcie nagrań?

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" została okradziona

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zyskali ogromną popularność dzięki swojemu udziałowi w programie. Ich luz i naturalność, nawet przed kamerami sprawił, że bardzo szybko zyskali tytuł najsympatyczniejszej pary czwartej edycji. Wspólną decyzją para postanowiła, że zamieszkają w Krakowie - mieście Wojtka. Agnieszka bardzo szybko się zaadaptowała w nowym miejscu, nie tylko dzięki mężowi ale także przyjaciołom. Dziś niestety spotkała ją tam bardzo przykra sytuacja. 

Okazało się, że ktoś ukradł Agnieszce tablice rejestracyjne z samochodu i zatankował na stacji benzynowej uciekając bez płacenia: 

Wiecie co Wam powiem właśnie sobie szłam do samochodu jadąc do pracy, podchodzę pod auto, okazuje się, że nie mam tablic rejestracyjnych. Ktoś mi ukradł z przodu i z tyłu, więc ktoś kto zatankował na moje auto i odjechał na stacji benzynowej to życzę mu bardzo miłego dnia, bo ja mam teraz szereg spraw do załatwienia. Pozdrawiam cię bardzo miło i pamiętaj, że karma wraca. - powiedziała na swoim Instastory 

Teraz Agnieszka ma sporo problemów i spraw do załatwienia związanych z tą nieprzyjemną sytuacją. Mamy nadzieję, że wszystko się dobrze skończy, a sprawca poniesie konsekwencje. 

Zobacz także: Wojtek i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ukrywali to od ponad roku! I wreszcie mogą o tym mówić

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" została okradziona. Zginęły jej tablice rejestracyjne, na których ktoś zatankował na stacji benzynowej i uciekł bez płacenia rachunku. 

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" razem

Agnieszka o nieprzyjemnej sytuacji opowiedziała na swoim Instagramie. 

Instagram

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43