Party Stories
Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" razem
Newsy

Wojtek i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ukrywali to od ponad roku! I wreszcie mogą o tym mówić

Wojtek i Agnieszka to ulubieńcy widzów 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Dokładnie tydzień temu program dobiegł końca, a para zyskała ogromne grono fanów, które teraz śledzi ich poczynania za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Agnieszka i Wojtek bardzo cieszą się, że już nie muszą się ukrywać. Co więcej, Wojtek nawet zdecydował się na publiczne wyznanie miłości swojej żonie. Zobaczcie! 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o wspólnym życiu! Agnieszka znalazła pracę w Krakowie?

Wojtek i Agnieszka chcą dzielić się swoim szczęściem ze swoimi fanami!

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" dał Agnieszce i Wojtkowi nie tylko miłość, ale także rozpoznawalność i wielu fanów. Niestety, przez ponad rok para nie mogła afiszować się, że jest razem. Do momentu emisji finałowego odcinka serii żaden z uczestników nie mógł wyjawić szczegółów ze swojego życia.

Na szczęście ten etap jest już za nimi i teraz Agnieszka i Wojtek z radością dzielą się swoim szczęściem w mediach społecznościowych. Pojawia się coraz więcej zdjęć, a ponadto para zdecydowała się na utworzenie swojego kanału na platformie Youtube. Już w najbliższy piątek 29 maja, pojawi się kolejny odcinek!

Pod najnowszą fotografią, którą Wojtek zamieścił w swoich mediach społecznościowych, pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów. Swoje wpisy zamieścili także Agnieszka i Wojtek. Dziewczyna przyznała, że razem z mężem cieszy się, że okres ukrywania już się zakończył! 

w końcu można z całym światem dzielić się naszym szczęściem 💕 - napisała Agnieszka. 

Wojtek również dodał komentarz i w końcu publicznie mógł wyznać, że Agnieszka jest jego miłością! 

@agnieszka_lyczakowska kocham Cię ❤️😘 - napisał Wojtek 

Pojawiło się również mnóstwo wpisów internautów, którzy także cieszą się, że mogą już oglądać tę parę na wspólnych zdjęciach! Niektórzy też są pod wrażeniem, że tej dwójce udało się utrzymać wszystko w tajemnicy przez rok!

- no w końcu. Jak usłyszałam na koniec programu ze to było grane prawie rok wcześniej...😧jak Wy przeżyliście w tej tajemnicy.

- też się nad tym zastanawiałam 😊 jak to ukrywać przez rok?🙈

- pięknie razem wyglądacie dużo miłości 😘❤️

- cieszę się Waszym szczęściem moja cała rodzinka była ❤️z wami 😘 - piszą fani. 

My także podziwiamy Agnieszkę i Wojtka, a także wszystkich uczestników programu, że przez tyle czasu udało im się zachować wszystko w tajemnicy. Teraz pozostało już tylko dzielić się tym szczęściem z nami wszystkimi! Agnieszko, Wojtku - życzymy Wam samych pięknych chwil i dużo miłości!

Agnieszka i Wojtek ze
Instagram

Para przez ponad rok musiała dochować tajemnicy i nie mogła zdradzić, że jest dalej ze sobą. Teraz jednak już wszystko wiadomo i w końcu możemy cieszyć się razem z nimi! 

Facebook

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia wreszcie nie muszą ukrywać swojego uczucia
Instagram
Newsy
Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał nowe zdjęcie z Agnieszką: "Czekałem ponad rok..."
Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyznał miłość Agnieszce! Deklaruje: "Jestem szczęśliwym facetem"

Ponad rok ukrywania związku i brak możliwości wstawienia wspólnego zdjęcia na własny kanał społecznościowy. Z takimi trudnościami musieli zmierzyć się Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", których miłość narodziła się już w marcu zeszłego roku. Finał programu miał miejsce 22 maja 2020 roku, dopiero wówczas widzowie dowiedzieli się jak potoczyły się dalsze losy par po eksperymentalnym miesiącu. Agnieszki i Wojtek mogą już swobodnie opowiadać o swojej miłości. Zakochany uczestnik wyznał uczucie swojej żonie, tylko zobaczcie ten piękny wpis i ich nowe wspólne zdjęcie.  Zobacz także:  Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o wspólnym życiu! Agnieszka znalazła pracę w Krakowie? Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyznał miłość Agnieszce Agnieszka i Wojtek to jedna z najsympatyczniejszych par z czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Uczestnicy dość szybko dali szansę swojej miłości, a ona zaowocowała! W Wigilię zeszłego roku Wojtek postanowił oświadczyć się swojej już żonie, aby utwierdzić ją w przekonaniu o swojej miłości. Uczestnicy przyznali, że planują także ślub kościelny, jednak na razie nie myślą o jego dacie.  Po zakończeniu emisji programu Wojtek swobodnie może już okazywać swoją miłość do żony na swoich profilach społecznościowych, na których jest i był aktywny przez cały okres trwania programu. Przyznał, że w końcu może głośno powiedzieć, że jest najszczęśliwszym facetem na świecie:  No i w końcu możemy razem się pokazać... Czekałem ponad rok, żebym mógł się pochwalić swoją żoną z którą nawet zwykły wieczór przed telewizorem z kubkami herbaty zamienia się w wyjątkowy wieczór. No ale koniec tych czułości hahaha po prostu jestem...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Wojtek i Agnieszka nadal są razem?! Internautka zdradziła prawdę
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Wojtek i Agnieszka nadal są razem?! Internautka zdradziła prawdę
Czy Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są dalej razem? Dociekliwi internauci nie przestają snuć domysłów!

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są nadal razem!? To pytanie zadaje sobie tysiące fanów tej uroczej pary. Jak wiadomo uczestników obowiązuje umowa, przez co do momentu finału nie mogą zdradzać, czy ich małżeństwo się udało. Jednak jedna z internautek opublikowała dość kontrowersyjny komentarz, na który Agnieszka musiała stanowczo zareagować. Zobaczcie o co chodziło! Zobacz także:   QUIZ dla fanów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" - sprawdź jak dużo wiesz o Agnieszce i Wojtku! Internautka zdradziła, że Agnieszka i Wojtek są razem!? Jeszcze przez kilka najbliższych tygodni będziemy mogli oglądać program "Ślub od pierwszego wejrzenia", na antenie TVN7. Do tego czasu wszyscy uczestnicy są zobowiązani do przestrzegania tajemnicy. Ze względu na wiążącą ich umowę z produkcją, nie mogą informować czy pozostali w swoich związkach, do czasu wyemitowania ostatniego odcinka eksperymentu. Jednak dociekliwych fanów nie brakuje! Wiele osób chciałoby już dowiedzieć się, czy Agnieszka i Wojtek pozostali w małżeństwie. Jedna z obserwatorek uczestniczki opublikowała ostatnio komentarz, w którym zasugerowała, że Agnieszka i Wojtek dalej są ze sobą.  Na pewno im się udało. Wcześniej Aga pisała że nie ma tajemnicy i może mówić czy im się udało... po prostu są szczęśliwi i nie muszą i nie chcą afiszować się swoim szczęściem. Tv poznała ich i chwała za to! Niech żyją szczęśliwie i wcale nie muszą Wam o tym mówić! Chronią swoją prywatność! - napisała internautka.  Oczywiście nic takiego nie miało miejsca i Agnieszka nigdzie nie zdradziła czy dalej jest z Wojtkiem. Uczestniczka eksperymentu postanowiła odpowiedzieć internautce na ten komentarz.  W każdej wiadomości czy komentarzu pisałam, że...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Nowe zdjęcie Agnieszki zaintrygowało fanów. Nadal jest z Wojtkiem?
Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojtek pokazali pierwsze wspólne zdjęcia! "Wspieramy się! Kochamy się!"

4. edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" właśnie dobiegła końca! Już wiemy, że Agnieszka i Wojtek pozostali w małżeństwie i co najważniejsze w dalszym ciągu wiodą ze sobą szczęśliwe życie. Tuż po zakończeniu odcinka para opublikowała piękne zdjęcia i wpisy w swoich mediach społecznościowych. Zobaczcie jacy są szczęśliwi!  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Tak wyglądała wspólna droga Oliwii i Łukasza w programie! Zobaczcie ich najlepsze momenty! Agnieszka i Wojtek pochwalili się pierwszymi wspólnymi zdjęciami!  Agnieszka i Wojtek już dłużej nie muszą się ukrywać! Po emisji ostatniego odcinka 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" para postanowiła pochwalić się wspólnymi fotografiami. Pojawiły się też wzruszające wpisy zarówno ze strony Agnieszki jak i Wojtka.    Życie jest pełne niespodzianek i zaskakuje nas na każdym kroku....długo zastanawiałem się czy się zgłosić do programu  #slubodpierwszegowejrzenia  i dzisiaj już wiem, że warto iść śmiało przez życie i nie zastanawiać się co będzie jutro.....dzięki temu jutro wstanę u boku mojej ukochanej żony  @agnieszka_lyczakowska  , szczęśliwy i pełen energii, że każdy następny Nasz wspólny dzień może być tylko lepszy i lepszy... Dlatego Carpe Diem, nie paczcie się na innych i szukajcie swojego szczęścia takimi sposobami jakimi możecie Kochani i idźcie śmiało przez życie. Dziękuję Wam za każde wsparcie na które mogłem liczyć, dziękuję Wam za dobre słowa i za to że byliście razem z nami (pis. oryg.) - napisał Wojtek pod fotografiami z żoną.  Agnieszka również zamieściła kilka pięknych słów pod zdjęciami z mężem! Dziękujemy! Na początku tylko to słowo przychodzi mi do głowy. Za wsparcie naszej rodziny,...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner