Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" razem

Wojtek i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ukrywali to od ponad roku! I wreszcie mogą o tym mówić

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" razem

Wojtek i Agnieszka to ulubieńcy widzów 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Dokładnie tydzień temu program dobiegł końca, a para zyskała ogromne grono fanów, które teraz śledzi ich poczynania za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Agnieszka i Wojtek bardzo cieszą się, że już nie muszą się ukrywać. Co więcej, Wojtek nawet zdecydował się na publiczne wyznanie miłości swojej żonie. Zobaczcie! 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!

Wojtek i Agnieszka chcą dzielić się swoim szczęściem ze swoimi fanami!

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" dał Agnieszce i Wojtkowi nie tylko miłość, ale także rozpoznawalność i wielu fanów. Niestety, przez ponad rok para nie mogła afiszować się, że jest razem. Do momentu emisji finałowego odcinka serii żaden z uczestników nie mógł wyjawić szczegółów ze swojego życia.

Na szczęście ten etap jest już za nimi i teraz Agnieszka i Wojtek z radością dzielą się swoim szczęściem w mediach społecznościowych. Pojawia się coraz więcej zdjęć, a ponadto para zdecydowała się na utworzenie swojego kanału na platformie Youtube. Już w najbliższy piątek 29 maja, pojawi się kolejny odcinek!

Pod najnowszą fotografią, którą Wojtek zamieścił w swoich mediach społecznościowych, pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów. Swoje wpisy zamieścili także Agnieszka i Wojtek. Dziewczyna przyznała, że razem z mężem cieszy się, że okres ukrywania już się zakończył! 

w końcu można z całym światem dzielić się naszym szczęściem 💕 - napisała Agnieszka. 

Wojtek również dodał komentarz i w końcu publicznie mógł wyznać, że Agnieszka jest jego miłością! 

@agnieszka_lyczakowska kocham Cię ❤️😘 - napisał Wojtek 

Pojawiło się również mnóstwo wpisów internautów, którzy także cieszą się, że mogą już oglądać tę parę na wspólnych zdjęciach! Niektórzy też są pod wrażeniem, że tej dwójce udało się utrzymać wszystko w tajemnicy przez rok!

- no w końcu. Jak usłyszałam na koniec programu ze to było grane prawie rok wcześniej...😧jak Wy przeżyliście w tej tajemnicy.

- też się nad tym zastanawiałam 😊 jak to ukrywać przez rok?🙈

- pięknie razem wyglądacie dużo miłości 😘❤️

- cieszę się Waszym szczęściem moja cała rodzinka była ❤️z wami 😘 - piszą fani. 

My także podziwiamy Agnieszkę i Wojtka, a także wszystkich uczestników programu, że przez tyle czasu udało im się zachować wszystko w tajemnicy. Teraz pozostało już tylko dzielić się tym szczęściem z nami wszystkimi! Agnieszko, Wojtku - życzymy Wam samych pięknych chwil i dużo miłości!

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia wreszcie nie muszą ukrywać swojego uczucia
Instagram

Para przez ponad rok musiała dochować tajemnicy i nie mogła zdradzić, że jest dalej ze sobą. Teraz jednak już wszystko wiadomo i w końcu możemy cieszyć się razem z nimi! 

Facebook

 

Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04